Име за момиченце :)

  • 5 065
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Според мен Мирта е доста приятно име, стои ми на една везна с Невена. Ванда, Тина и Явора не понасям, не мога точно да определя защо  Mr. Green. Мария е неостаряващо име, използвано по буквално целия свят. Мартина и Ирина също не са лоши, но се римуват с името на дъщеря ти. Римува се и Ясмина, което ми е много любимо и ми звучи прелестно, но то май си няма и имен ден. Малена е чудесно име. Между другото съм чувала, че именният й ден е Петровден, защото има едно значение с Павлина (малка), така че  Peace

# 46
  • UK
  • Мнения: 4 311
Ясмина си празнува на Цветница, вариант е на Жасмина, с едно и също значение и произход са. Като Ян и Жан. И на мен ми е любимо, да си кажа пак.  Laughing
А Мирта ми стои баш като Ванда, и двете не ми харесват.

# 47
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 789
Невена, Явора и Калина  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 565
Доста разнопосочни предложения наистина. От анкетата гласувам за Невена, с М предлагам Мирела, макар че очевидно не държите на някакви конкретни букви.

Другите имена не са ми по вкуса

# 49
  • Мнения: 24
Здравейте момичета, свекърва ми вчера си позволи да си отвори устата и да кажа, че на нея внуче кръстено няма да сме кръстили бебето на нея и аз побеснях и реших, че ще кръстя бебчето на майка ми или баща ми. Трябва ми нещо интересно и оригинално: - майка ми е Дафина а баща ми Стоян

# 50
  • UK
  • Мнения: 4 311
Хаха.  Twisted Evil
А Дафина не ти ли харесва? Достатъчно интересно и рядко срещано е. Има рима с Калина, обаче, но пък много хора казват, че подобни имена, и двете на дървета, с имен ден на един ден, си подхождат.

# 51
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
На Дафина вероятно бих кръстила Дафне аз  Grinning . На Стоян - Стела, Станислава, Светослава.

# 52
  • Мнения: 1 475
От Дафина - Дарина, Далена бих използвала.
На Стоян - Стела.

# 53
  • София
  • Мнения: 565
Подкрепям Стела, прекрасно име. С Д- Диляна, Далия

# 54
  • Мнения: 198
Дафина  Peace толкова е нежно и ефирно някак   Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 378
+ 1 за Дафина Peace
Стела също е много хубаво.

# 56
  • Sf
  • Мнения: 978
+ 1 за Дафина Peace
Стела също е много хубаво.

Да, и аз така мисля.

# 57
  • Мнения: 11 747
Дафина е много хубаво!

# 58
# 59
  • Мнения: 1
Дарина от мен  Peace

Общи условия

Активация на акаунт