Д-р Оги е отново сред вас :-)

  • 228 773
  • 1 618
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4
Здравейте докторе.Обръщам се към вас за съвет.Детето ми е на 7 год. и е с фимоза.Когато пишка пишока му се издува като мехур.В нашият град  понеже нямаме детски уролог и в един от медицинските центрове  един път в месеца  идва Д-р Доросиев от Пирогов.Заведох детето си на преглед при него и той ми каза,че друг начин освен обрязване няма.Аз изпаднах в ужас и отчаяно търся съвет от вас.Има ли друг начин за лекуване на фимозата

# 316
  • София
  • Мнения: 3 029
Здравейте докторе!

Бих искала да опитам, каква е цената за прегледа при вас, доколкото разбрах не се приемат направления?

Благодаря!

# 317
  • София
  • Мнения: 7 035
Здравейте, синът ми е на десет години, има съвсем малък участък на пениса, на който кожичката  не е съвсем отлепена. Съвсем нормално се отваря главичката, мие се и няма секреция или болка, но тази участък не е отлепен докрай, има ли нужда от преглед според вас?

# 318
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте докторе.Обръщам се към вас за съвет.Детето ми е на 7 год. и е с фимоза.Когато пишка пишока му се издува като мехур.В нашият град  понеже нямаме детски уролог и в един от медицинските центрове  един път в месеца  идва Д-р Доросиев от Пирогов.Заведох детето си на преглед при него и той ми каза,че друг начин освен обрязване няма.Аз изпаднах в ужас и отчаяно търся съвет от вас.Има ли друг начин за лекуване на фимозата

Трудно ми е да преценя без да съм видял детето. Би могло да се опита с крем Дипрозон преди да се вземе решение за частична пластика или пълно обрязване.

# 319
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте докторе!

Бих искала да опитам, каква е цената за прегледа при вас, доколкото разбрах не се приемат направления?

Във вторник и сряда приемам с направление, но трябва да запазите ред чрез централата на Токуда -   02 403 4000

# 320
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте, синът ми е на десет години, има съвсем малък участък на пениса, на който кожичката  не е съвсем отлепена. Съвсем нормално се отваря главичката, мие се и няма секреция или болка, но тази участък не е отлепен докрай, има ли нужда от преглед според вас?

Това изобщо да не ви притеснява. Обикновено от долната част, където е юздичката, кожичката се разлепва най-бавно. Нищо не предприемайте, нещата ще се оправят спонтанно  Hug

# 321
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте д-р Оги,
имам син 2, 2 г. и в долната част на пениса при юздичката има малък участък от двете страни, който не е забелен или пък е забелен и след това се е слепнал. Конкретни оплаквания нямаме, но аз се притеснявам да не изостанен много и да усложним нещата? Какви стъпки да следваме и до кога можем да чакаме пълното забелване?
Благодаря предварително!

# 322
  • Мнения: 2
Здравейте! На 3 годишният ми син му беше направен втори акт операция на хипоспадия - корпоралис. Д-р Атанасов във "Пирогов" го оперира. След изписването, което беше вчера предписа намазване с дермазин, като каза когато го къпя да го мажа два пъти - преди и след баня. Не помня обаче колко често каза през деня - дали на всяка смяна на памперс или два пъти дневно. Какво ще ме посъветвате?

# 323
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте д-р Оги,
имам син 2, 2 г. и в долната част на пениса при юздичката има малък участък от двете страни, който не е забелен или пък е забелен и след това се е слепнал. Конкретни оплаквания нямаме, но аз се притеснявам да не изостанен много и да усложним нещата? Какви стъпки да следваме и до кога можем да чакаме пълното забелване?
Това не трябва да ви притеснява и няма нужда да се предприема нещо. Нещата ще се оправят естествено.

# 324
  • София
  • Мнения: 3 188
Здравейте! На 3 годишният ми син му беше направен втори акт операция на хипоспадия - корпоралис. Д-р Атанасов във "Пирогов" го оперира. След изписването, което беше вчера предписа намазване с дермазин, като каза когато го къпя да го мажа два пъти - преди и след баня. Не помня обаче колко често каза през деня - дали на всяка смяна на памперс или два пъти дневно. Какво ще ме посъветвате?

Не се занимавам с този проблем. Попитайте доктора.

# 325
  • Мнения: 237
Здравейте!
Синът ми е роден в 34г.с. ,с атрезии на тънките черва.Беше опериран от вашите колеги в "Пирогов".Искам да бъде прегледан,и да му бъдат направени изследвания.Това може ли да стане при вас?Сега е на 2г 3 м

# 326
  • София
  • Мнения: 3 188
Явно е, че моите колеги в Пирогов, както обикновено, са свършили добра работа. Аз бих могъл да ви приема за изследване, но нека първо прегледам детето и се запозная с документацията, за да решим какво да предприемем.
 Hug

# 327
  • Мнения: 237
Много благодаря , че отговорихте!  Чувствам се много развълнувана ,че човек като Вас е толкова отзивчив и мил! А как можем да се запишем за преглед? Работите ли с направления?  Ние сме от Благоевград.

# 328
  • София
  • Мнения: 3 188
Трябва да вземете направление  с код 25 (за хирург) и да запишете час във вторник или сряда на    02 403 4000
Иначе преглеждам всеки ден след 10.30 в детския център.

# 329
  • София
  • Мнения: 3 753
Помощ!Пишката на малкия(7г.) се възпали...и го боли...
Доста четох темата за забелването,където мненията бяха 50:50 дали да забелваме или не и накрая решихме да оставим нещата така...при къпане дърпахме до където можем,но не мисля,че е забелена.
Личната снощи каза да промием с реванол и да намажем с Флусидин(или Гентамицин).
Иска ми се да минем без намесата на доктор.Какво е нужно да направим?

Общи условия

Активация на акаунт