Д-р Оги е отново сред вас :-)

  • 224 284
  • 1 618
  •   2
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 496
Здравейте проф.Бранков! Приятелка се притеснява от излседванията на 6 месечната си дъщеричка! Какво мислите вие за тях?

# 1 561
  • Мнения: 1 666
Здравейте,синът ми е на 5,6 г.Пишлето забелвахме от бебе и всичко беше ок,след това огромна наша грешка-спряхме,нещата са се върнали от начало Confused Не е напълно срастнала кожичката, при издърпване се вижда почти половината главичка,личната му лекарка не ни насочи към хирург ,а каза рязко да забелим след баня,ако ли не тя ще го направи.Вижда ми се мн травмиращо ...Моля,кажете има ли шанс постепенно да се случат нещата с ежедневни манипулации у дома или...Мн го мисля и се притеснявам!

# 1 562
  • Мнения: 1
Здравейте, не знам дали ми е за тук питането, за което предварително се извинявам.
За операция на диафрагмална херния на 3 годишно дете, за да е лапароскопска, каква би била цената? И освен в Пирогов къде другаде и на каква цена може да се направи?

# 1 563
  • София
  • Мнения: 3 162
Здравейте проф.Бранков! Приятелка се притеснява от излседванията на 6 месечната си дъщеричка! Какво мислите вие за тях?
Аз не виждам нищо притеснително. Резултатите винаги варират по малко.
Но разберете, диагноза не се поставя само по един лабораторен лист. Да си говори с личната лекарка, която познава детето.

# 1 564
  • София
  • Мнения: 3 162
Здравейте,синът ми е на 5,6 г.Пишлето забелвахме от бебе и всичко беше ок,след това огромна наша грешка-спряхме,нещата са се върнали от начало Confused Не е напълно срастнала кожичката, при издърпване се вижда почти половината главичка,личната му лекарка не ни насочи към хирург ,а каза рязко да забелим след баня,ако ли не тя ще го направи.Вижда ми се мн травмиращо ...Моля,кажете има ли шанс постепенно да се случат нещата с ежедневни манипулации у дома или...Мн го мисля и се притеснявам!

Има шанс, разбира се, макар че на тази възраст често промените са необратими. Мога да Ви обясня подробно как да постъпите, като това включва и намазване с Дипрозон, но за целта трябва да говорим лично. Специално нанасянето на Дипрозон 0,05 %, който е хидрокортизон, трябва да става на фин слой върху променената и залепнала кожичка, поне за 30 дни. Но нужно е да го прегледам, така наизуст не стават нещата.

# 1 565
  • София
  • Мнения: 3 162
Здравейте, не знам дали ми е за тук питането, за което предварително се извинявам.
За операция на диафрагмална херния на 3 годишно дете, за да е лапароскопска, каква би била цената? И освен в Пирогов къде другаде и на каква цена може да се направи?

Операцията може да стане само в Пирогов при доц.Шивачев, колкото за цената, зависи от използваните консумативи. Говорете си с него.

# 1 566
  • Мнения: 8
Mnogo dobur doktor,izklychitelno sum dovolna.I moeto dete beshe s takava xerniq.V Pirogov sa vulshebni xora.Izklychitelni admiracii!!!!
Скрит текст:
Здравейте, не знам дали ми е за тук питането, за което предварително се извинявам.
За операция на диафрагмална херния на 3 годишно дете, за да е лапароскопска, каква би била цената? И освен в Пирогов къде другаде и на каква цена може да се направи?
Операцията може да стане само в Пирогов при доц.Шивачев, колкото за цената, зависи от използваните консумативи. Говорете си с него.[/spoiler]
________________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: вт, 18 фев 2020, 12:56 от AnMary

# 1 567
  • Мнения: 2
Здравейте проф. Бранков. Синът ми е на 3г.и5мес. Започна да се оплаква от коремчето,че го боли. Със запек е,и се изхождаше веднъж в седмицата. Правихме изследвания кръв,урина,ехограф,всичко е наред.Водихме го и при хирург,каза,че няма нищо притеснително,да пие Дуфалак и да спрем всички сладки неща,снаксове и т.н.Но той,продължава да се оплаква от коремчето,педиатъра казва,че е от образуването на газове и се получава колики,като при бебетата. Трябва ли да направим някакви други изследвания или на  друг лекар да го заведа.

# 1 568
  • София
  • Мнения: 3 162
Това е ужасно! Да се изхожда веднаж седмично??  Всяко дете, според мен, трябва да дефекира всеки ден. Изпражненията се натрупват, правят колики, които са много болезнение. Какъв Дуфалак? На вас ви трябва системен подход към нещата. Не знам какво да ви посъветвам - разговорът е много дълъг. Изисква се стриктен режим и специален подход. Ако желаете да говорим, доведете го при мен в Детския център на Токуда.

# 1 569
  • Мнения: 2
При него се получава от това,че когато дойде порива за изхождане,той се стиска. И след сядане на гърнето,отказваше да се изходи. От 2 седмици има малко напредък,започна да се изхожда по 2-3 пъти в седмицата,но си се оплаква от коремче. Приготвям супи,плодове хапва по-малко. Как мога да си запазя час,за да ви посетим.

# 1 570
  • София
  • Мнения: 3 162
Запишете час на 02 403 4948

# 1 571
  • Мнения: 11
Здравейте! Вчера 20.02 по препоръка на педиатъра забелих пишлето на сина ми. Преди това всяка вечер постепенно правих опити, но нямаше резултат. Обясни ми как да го направя сама вкъщи и аз го направих. Но не мисля, че успях да го забеля напълно. Сега доста плаче ако се опитам да го забеля и да го почистя при смяна на памперса. Мажа с лидокаин и правя компреси от риванол. Мястото е зачервено и има нещо бяло като забеля кожичката, но не мога да го почистя, защото много го боли и се дърпа. Има ли нещо, което мога да направя, за да облекча дискомфорта? Също и да попитам каква е цената за пълно обрязване, НЗОК поема ли част от операцията и удачно ли е да се направи сега?

# 1 572
  • София
  • Мнения: 3 162
Станалото-  станало. Правете компреси с риванол. За да Ви отговоря на въпросите трябва да видя детето. При нас в Токуда освен направление има и доплащане.

# 1 573
  • Мнения: 11
Станалото-  станало. Правете компреси с риванол. За да Ви отговоря на въпросите трябва да видя детето. При нас в Токуда освен направление има и доплащане.

Може ли телефонен номер, за да се уточним за детайлите по процедурата?

# 1 574
  • Мнения: 2
Здравейте,днес доктор забели на детето ми патката на 1г. 2м. Е и ни изписа антибиотик  Ксимебак.нормално ли е ,защо се изписва.Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт