Тена на потник и джапанки бързо смени и СЕПТЕМВРИйчето с теб на море заведи!

  • 32 689
  • 733
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 294
Здравейте и от мен в новата тема, хич нямам време да пиша напоследък, все на някъде ходя  Simple Smile

Ние на море заминаваме на 17.07. , цялото семейство  Simple Smile бебето ще е с памперси за плуване, не искам да го оставям гол по мръсния пясък, а и му купих и джапанки даже  Mr. Green не че ще ходи много де  Mr. Green

Евва честито дипломиране   bouquet

Даная стискам палци всичко да е наред с Марти и вече да си хапва и друга храна  Praynig Hug

Лина бързо да се оправя Цвети, недей да се тревожиш излишно, не е сигурно дали е от цвета на очите, малко вероятно е според мен

За кухнята - при нас е 1.50лв. на ден , държавната, и явно затова готвят едно и също и само пилешко и телешко и веднъж в седмицата риба, ама за толкова пари това ще ядат  Grinning
Иначе и Тони не иска не пасирана храна, пасирам всичко и така си го изяжда без проблем  Simple Smile
Той е с 6 зъба, чакам и другите два отдолу вече цял месец ама ги няма никакви , а иначе мрънка нон-стоп  Simple Smile

Аз да питам - тези които ще водите бебетата на море, какво ще им давате да ядат, че аз се чудя още  Thinking

# 46
  • Мнения: 2 802
Поколоко ... купих колан да, но fще не го ползвам  Mr. Green
Мисля, че когато проходи по-стабилно и се пусне сам ще ми върши чудесна работа  Heart Eyes

http://www.novobebe.com/jane-kolan-za-prohojdane-2v1-bg-3209.html

Радвам се, че всичко е наред след операцията  Praynig Измъчи се милото с тези варненски доктори дето само ви разкарваха и ви загубиха ценно време #Cussing out


Иначе за настинката, сега когато Пламен изкара гадния вирус, давах превантивно на д-р Тайс сиропа за Лека нощ. Мисля, че може би става и ако е леко червено гърлото.  Thinking
Ако те притеснява за синузита по-добре консултация с лекар, въпреки че си мисля, че още е малък, ама знае ли човек.


Вчера в парка видях една колежка на ММ и ми каза, че обувките трябвало да бъдат с твърда подметка  Shocked Аз ли нещо не разбирам или вече мненията са противоречиви. Мислех, си че когато проходят сами и стабилно, тогава. Я споделете мнение .... сега последно му купих на Беко и съм доволна. Старите на КиК ги очука и вече са му малки. Вашите мъници с какви буйки са ...
И също така да питам ... виждам в парка доста дечица с обувки на Найк и Адидас ... има ли такива малки номера /18,19/ и стават ли също за прохождане  Thinking

# 47
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
За обувките съм чувала че трябва да са с твърда подметка и да придържат глезена. Аз още не съм взела,де, в къщи е боса,навън е или в количката или на ръце.

# 48
  • София
  • Мнения: 58
И също така да питам ... виждам в парка доста дечица с обувки на Найк и Адидас ... има ли такива малки номера /18,19/ и стават ли също за прохождане  Thinking




 За твърди подметки не съм чувала, но това, което знам е, че крачето трябва да е стабилно хванато с обувката- имам предвид петичката да не се хлъзга наляво и надясно. Аз лично си мисля, че е хубаво и глезена да е стабилен при новопрохождащи.
 На Пепи му взехме маратонки Адидас 19-и номер, анатомични са и стабилни и според мен са идеални за прохождане. Единственото, което ме притеснява е, че са кожени и в жегата ще му е топло. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 2 802
На Пепи му взехме маратонки Адидас 19-и номер, анатомични са и стабилни и според мен са идеални за прохождане. Единственото, което ме притеснява е, че са кожени и в жегата ще му е топло. Simple Smile

това от техен магазин ли онлайн ги взехте и каква е парата  Crazy

да допълня за колана ... Поколоко, нашия го взехме от Бейбиленд за 16 лв  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 369
Фейти и тук да кажа, найк и адидас са просто уникални за прохождане! Имат всякакви размери, дори 16-17. Купувам онлайн обикновено, от Англия или Германия.

# 51
  • Мнения: 2 802
Фейти и тук да кажа, найк и адидас са просто уникални за прохождане! Имат всякакви размери, дори 16-17. Купувам онлайн обикновено, от Англия или Германия.

ами ако ми дадеш и сайт ще е хубаво  Hug

# 52
  • Мнения: 42
Пронто  Party днес за разлика от вчера не съм на черешата  Crazy
Цвети, чувала съм че хората със светли очи по-често имат проблеми, бързо се зачервяват и изморяват, особено пред компютър или ТВ, не знам колко е вярно, казвал ми го е човек с кристално сини очи, но и от другаде съм подочувала  Peace Дано не е това и бързо да се оправя Цвети  Hug
За обувките, това, което имам като инфо е, че когато детето прохожда буйките трябва да са точно по размер да са стабилни в глезена и да го обхващат плътно, но не и да стискат. Когато децата вече ходят стабилно, тогава се купуват по-твърди обувки.
Поколоко, радвам се, че всичко с Пламъчко е наред. За синуита си мисля, че е мъничък, но пък знае ли човек.  newsm78
Нуб, ние ще сме в станция с осигурена закуска, обяд вечеря. мисля да й давам от храната там, тъй като много хубава и се проверява задължително от лекар. Супа винаги има за обяд, може би ще си отсипвам малко за да има за вечеря, мисля и кисело мляко да и давам. Нещо такова ми се върти в главата, но когато ние идем ще е почти на година и месец, така че не се притеснявам много, малко по-голямка ще е  Whistling

# 53
  • Мнения: 41
Здравейте и от мен и от морето!   Heart Eyes Mr. Green

За морето - ние сме с Лазар на море. Варианта да не го вземаме въобще не сме го обсъждали. Много се кефи малкия. За плажа съм му взела бански (все пак сме големи хора Simple Smile ) и съм му взела и памперси за вода на Либеро, но тях още не съм ги ползвала.  Но масово децата са голи по плажа.
За храната - взела съм му пюрета и бутилирана вода на Бебелан и кърма на поискване  Laughing  Засега нямаме проблем. Утре мисля да му правя кус-кус за закуска.

За децата, които пътува зад граница, им трябва задграничен паспорт. На Лазар му вадихме в понеделник и мога да дам пълна информация или поне за Търново. Трябва да са двамата родители, детето+ бележка от общината за постоянен адрес на детето. Попълва се заявление на място и се снима детето. Голяма шоу е това със заснемането, но се получи на 10 опит. То имат изисквания, то голямо чудо е.

Адиос от мен. Отивам да се топна в басейна докато детето спи . Ще си мисля за вас..... Heart Eyes Sunglasses

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Боже колко сте писали,че и нова тема.Лина дано Цвети се оправи бързо,майка съжалява,че не я видя,но аз и казах каква синеока красавица е,да ние е уроки.Да оздравяват бързо всички бебета.Аз да БЛАГОДРЯ на БОГ,че при мен всичко е на ред.След 3 дни престой в болница -операция киста на гърдата,и познат доктор да ме пуснат бързо да си гушкам децата.ММ всеки ден ще ме води на превръзка докато ми махнат дренажа и конците,и се надявам като пристигнат резултатите от София да са отрицателни.Иначе малката за 3 дни се научила да лази бързо,да прескача ниската преграда на кошарата и да се прехвърля на спалнята,като се изправи пуска и двете ръце смело и се пльосва по очи на пред.За секунда нея оставят сама да не стане беля,освен ако се заиграе в кошарата за игра или закопчана на столчето за хранене.Иначе все мрънка да я гушкам и преспивам,и на ме това много ми липсва,но си я прегръщам с лявата ръка и все някой я държи да не удари оперираната гърда.Поздравления за постиженията на всички бебчета и майките им newsm10.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 7 308
Танева,дано всичко е наред  Praynig
А на майка си може да кажеш,че ще си идваме зимата,при пловдивския Дядо Коледа  Mr. Green
Цвети обикаля цялата къща. Не иска в проходилката,защото е ограничена. Лази навсякъде. Мисля да и купя наколенки,че да не и се търкат колената Simple Smile
Днес,мъжа ми, се прибира от работа,аз я пуснах да пълзи към него. Голямо гушкане му удариха двамата. Ванко не можа да се събуе,та се наложи аз да му отвързвам обувките. Не иска да го пуска Simple Smile Хваща се за блузата му и плаче ако иска да я пусне.

# 56
  • Мнения: 51
Да се запиша и аз в новата тема,въпреки че не съм чела назад Blush Само видях че за буйки си говорите-нашите са Колев и Колев доволна съм засега.

# 57
  • Мнения: 2 802
Лелеле Танева, бързо да се възстановяваш и дано резултатите са хубави  Praynig Praynig Praynig

Мози ... браво на теб, на морето си вече и плацикаш дупето  Mr. Green Hug

Лина ... де да беше и Пламен така  Whistling само в мен иска и аз изпушвам вече  Crazy
Какво прави твоя мъж, че така я прикотква  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 294
Танева бързо да се оправяш и всичко да е наред  Praynig Hug

Ех, Мози и аз нямам търпение вече за морето, дано и на Тони му се отрази добре  Simple Smile

Сигурно и аз ще купя пюрета, че не ми се рискува много много в тая жега с някви манджи  Thinking

# 59
  • Мнения: 47
Нуб, ако мога ще й взимам от някоя частна кухня в Бургас, че тук още няма месеците. Ако не стане номера продължава с пюренцата  Wink

Фейт и Маги е с Беко. Много ми харесват и на мен. Иначе такива малки буйчици на Найк, Адидас май  има в английските сайтове - струва ми се, че там съм виждала. Виж тук, за тези сайтове се сещам в момента:

http://www.sportsdirect.com/

http://www.clothingattesco.com/

http://www.next.co.uk/

Танева, бързо възстановяване  Hug

И аз нямам търпение, почвам и аз обратно броене - още 15 дни до морето   grinning039

Общи условия

Активация на акаунт