Тена на потник и джапанки бързо смени и СЕПТЕМВРИйчето с теб на море заведи!

  • 32 661
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 766
Честито на първите ни рожденици и именнички! Да са живи и здрави и много щастливи!
Момичета, аз искам да ви питам тези, които давате адаптирано мляко. По принцип на кутията пише, че трябва да се хвърли след един час като престои. Чудя се понеже моята яде нощно време на три часа мляко, дали не мога да и го направя предишното хранене и като се събуди след 3 часа да й го дам. Ще се развали ли? Ползвам фризо 2. Вие как практикувате. Питам във връзка с това, че като се събуди обикновено е гладна и ми е по-лесно направо да й навра шишето в устата, отколкото тепърва да ставам да го забърквам и да го охлаждам в банята. newsm78

# 721
  • Мнения: 294
Силви 7878 моя Тони също яде през нощта АМ, към 3 часа , правя го на момента, сипвам си 150мл вода и слагам шишето в микровълновата , за 20 сек. се стопля идеално и е много бързо . Ако не използваш микровълнова, другия вариант е да си приготвиш водата с подходящата температура, да я сипеш в термос и после само слагаш АМ-то и е готово  Heart Eyes
Недей да рискуваш сега в жегите с предварително приготвено АМ , това е моето мнение  Simple Smile

Лелеееее, Рошли как живеете без климатик не знам  #Crazy направо не ти завиждам  Hug

Последна редакция: чт, 15 авг 2013, 23:31 от nub55

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен, пиша набързо Пламен е вече 8кг. и 73см това е от днес от ДК, чета ви редовно но нямам време да пиша. Силви7878аз също си приготвям предварително водата в термос и определената доза АМ в едни флакончета стерилни от аптеката и  така всичко става много бързо.Ще пиша повече утре за нас, че пиша от един таблет на баткото и ми е доста кушийка.Поздрави и лека вечер на всички.Simple Smile

# 723
  • Мнения: 122
Мобси – Честит Рожден Ден на малкото ти момче! Нека да расте здраво, да е щастливо да изживее едно прекрасно детство изпълнено с много усмивки и сбъднати мечти! Честит имен ден и на теб!     bouquet
Честит имен ден на всички именници! Нека дните ви да бъдат изпълнени с радост,
вечерите с топлина, а годините с младост!

# 724
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Добър вечер!
Отчет след ДК днес-10 100(+220гр)и 79,5 см.(+1см).Всичко друго е ОК.
За спането-тази вечер съм го оставила да спи както иска,че и аз се измъчвам иначе.За сега не е мрънкал и дано започне да се обръща сам,че на позната момиченцето започна чак след месец спане така да се обръща сама.
Силви Дени не пие АМ през нощта,но аз си преварявам вода и за през деня и си е нагласям в термос.
Мобси,честит рожден ден на малкия мъж.Да е жив и здрав и много да Ви радва.На теб честит имен ден.

# 725
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Мобси Честит 1 рожден ден на Александър,да расте здраво и силно момче,любознателно,щастливо и усмихнато,и много,много да ви радва. nbirthdayЧестит имен ден и на теб на патерица. baloniЗдраве,късмет и много щастие.
Аз не можах да ви почерпя  cook за именния ден на Ива-Мария,днес дигна тем.39,7 и сега продължаваме да се борим със свалянето,сега дадох хексалгин,и тази нощ почти ще будувам.Не се знае още от кой от гадните вируси сме пипнали,ще се разбере до ден -два.Изписаха и само Изопринозин и температуро понижаващи.Отивам че пак проплаква.
Данаека голям мъж си отглеждаж да ти е жив и здрав.
Силви7878 аз от две седмици вече не преварявам вода,пие изворна на Девин и я топля като Нуб в микровълновата за няколко секунди,и преготвянето на млякото става много бързо. Misc Baby BottleНие пием само сутрин към 7,30-8 часа.
Мама зайка аз преди исках с малка разлика понеже съм напред с годините,но сега не съжалявам че не се получи по рано,то си е божа работа.Сега баткото е самостоятелен и ми помага и на мен и е по отговорен.Мисля че към 6 години е най подходящата разлика,ние позакъсняхме,но пък съм щастлива и доволна,че си имам две дечица.Пък с повечко е по весело,особенно ако има възможност да си ги отгледаш и подсигуриш,но пък всяко с късмета си.
Ева честито прохождане и на Емма,на хубав празник си си омесила питката,Богородица да е закриля.
Желая на моята сладурана здраве,здраве и пак здраве,и на всички бебчета,и лека и спокойна нощ. newsm46 smile3524

Последна редакция: пт, 16 авг 2013, 02:11 от taneva73

# 726
  • Мнения: 294
Танева да ти е жива и здрава малката именничка и дано да се оправя бързо и да не се разболява повече  Praynig Hug

Данаека много е пораснал Дени, браво, ама и Тони на там върви като го гледам, май и той има 10-ина килца  Simple Smile

Фейт, Рошли няма да идвам днес на вашия парк , на кафето съм и после на молаааааа  Mr. Green

В неделя ще кръщаваме Тони, нямам търпение вече, всичко е готово и рокля си купих вчера, много съм щастлива  Simple Smile

# 727
  • Мнения: 478
Иво си спи както му се иска и по гръб и по корем и настрани, премята се цяла нощ насам натам и всеки път като го погледна позата е друга. Много е неспокоен и се чудя какво да го правя.
Нубче ние имаме климатик не че нямаме ама аз не го пускам, защото така е сложен в хола че винаги ще духа в малкия където си играе и какъвто е кекав най-много пак да ми се разболее. Но по принцип нашия апартамен е север юг и от двете страни има тераси и не напича в стаите и е сравнително прохладно и се живее Simple Smile

# 728
  • Мнения: 369
Рошли за премятането през нощта ще премине, период си е. Баткото към 1 година и 9 месеца спря да се върти като шило и вече спеше в нормално легло без преграда.

Момичета много, много благодаря за отговорите!! Златни сте!
   bouquet Живи и здрави да сме, засега след 6 годинки ще свием гнездо за още едно човече, дотогава имаме доста неща да правим, дано всичко мине ок. Praynig

Преди малко си взех поръчките от асда и спортсдирект, 30 кг дрехи и обувки хаха, и сега съм в душевен оргазъм. Mr. Green

# 729
  • Мнения: 201
олеееее Зайче 30 кг, лелелелеле това е раййййй, както казваме в нашия край - ГУСТО МАЙНА ФИЛИПЕТО - наистина си е душевен оргазъм

# 730
  • Мнения: 369
олеееее Зайче 30 кг, лелелелеле това е раййййй, както казваме в нашия край - ГУСТО МАЙНА ФИЛИПЕТО - наистина си е душевен оргазъм

smile3521

# 731
  • Мнения: 224
Зайче , уби ме, а ако бях на твое място и ММ щеше да ме убие  Mr. Green След като ме пита за поръчка и ти казах, че нямам нужда за сега, се оказа, че съм в грешка. Ккаво да се прави, сбърках  Mr. Green Скоро с Инна ще ти звъним да обясниш за тея БГ фирмите как стоят нещата, че не ни е ясно, та да поръчваме и ние  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 478
Зайче определено душевен оргазъм си е.
На нас със Фейт днес ни пристигнаха маратончиците и аз си се радвам на придобивките на малкия. 30 кг са бая дрехиии, аз планувам по голяма поръчка по нататък като видим какво ще трябва да купуваме за номер 2 ако наистина се окаже момиче Simple Smile
Направо съм възмутена от детето си днес, още не е спал и едвам гледа ама само щъка насам натам и естествено всичко го дразни и му е криво и само мрънка и циври. Стискайте палци да заспи скоро че ми наду главата.

# 733
  • Мнения: 2 802
ЕЕе Зайче ... доста дрехи са това  Crazy
Предполагам основно за децата  Mr. Green Както казала Рошли ... и на Пламен двата чифта маратонки пристигнаха и съм много хепи. Харесаха ми и съм му олучила номерация  Laughing Едните са за на есен по-големи, а с другите щъка сега. Само не знам дали са му удобни маратонките, та ще го гледам как стъпва  Whistling

Аз все още придължавамда давам АМ ... скоро като гледам няма и да спра  Joy
То не е смешно де, реве ми се, ама какво да го правя ... когато откаже манджа му давам млекце. Поне е икономичен ... повече от 180 не ще и то в редки случаи изпива толкова Mr. Green
Водата от както се е родил си му я правя в кана за преваряване. Все още я правятам и ми е много удобно Heart Eyes Почнах иначе да му давам чешмяна вода за пиене  Mr. Green

Танева ... ЧИД на патерици и на вас  Hug
Дано малката сега е по-добре  Praynig

Заповядайте сега в НОВАТА ТЕМА! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт