Тена на потник и джапанки бързо смени и СЕПТЕМВРИйчето с теб на море заведи!

  • 32 697
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
danaya80  Hug Hug Дано всичко се нареди вече!  Praynig

Честит рожден ден на днешните дечица!   bouquet

Един въпрос към мамите с 3 и повече деца. Как ви се вижда идеалната разлика във възрастта между децата? В смисъл от второто към третото?

Хмммммммм Simple Smile Винаги съм искала три деца с по три години разлика. Не знам дали е правилната ,обаче

# 691
  • Мнения: 184
На мен ми се получи идеално да съм в майчинство, докато баткото е в 1-ви клас. От голяма полза беше. При големите, когато каката имаше нужда от мен, моето майчинство беше свършили и не можех да и отделям никакво внимание. Според мен идеалната е 5-7 год. Ама ако си бременна не го махай  Hug

# 692
  • Мнения: 369
Стефис  Hug Hug Не съм бременна  Laughing С мъжо това обсъждаме и според мен ще е най-добре Мишо да е на 7, Калин ще е на 8. Peace живи здрави...ма то си е божа работа, кой знае какво ще стане  Mr. Green

# 693
  • Мнения: 184
Според мен Мишко да е на 6. Така и двамата ще ги изпратиш  Mr. Green Тънки сметки без кръчмаря  hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Мнения: 224
Според мен Мишко да е на 6. Така и двамата ще ги изпратиш  Mr. Green Тънки сметки без кръчмаря  hahaha hahaha hahaha
Добра мисъл хахаха  hahaha

# 695
  • Мнения: 217
Алоха Hug
Благодаря за пожеланията   bouquet
Честити първи стъпки на Марти, да крачи смело на пред и да тича бързо, че мама да не може да го хване  Joy Joy Joy
Аз лично не разрешавам на Пламен да играе на пясъчник на детските площадки, но ако сме на заведение на плажа, чиито маси са на пясъка, го пускам да пълзи и да се рови  Crazy Аз също съм на мнение, че от пясъчника на детската площадка можеш да си лепнеш чудни бацили и бактерии....да не казвам някой по тежък случай, както сте обсъждали.
Стефис, тенкю за пожеланието и аз много искам една сестричка за Пламен, но си мисля по 3-4 години разлика да имат. Времето ще покаже  Flutter

# 696
  • Мнения: 175
Хубава тема сте подхванали  Grinning и аз искам да имаме още едно дете, но ми се вижда много трудно така без никаква помощ...когато Емма беше болна и бяхме в болницата.. какво ако имахме и друго..кой ще го гледа?  Ако го гледа таткото..кой ще работи? Тук яслите са много скъпи..почват от 45£ на ден..та и това не е опция.. Tired Много го мислим ...а то от мислене нищо не става  Joy
От вчера почнах да давам на Емма витамини...дано и възбудят апетита.. Praynig (държа повече да си ги набавя с плодове и зеленчуци..прясно изцедени сокове...даже и хубава сокоизстисквачка взехме ама.... Sad само ние си правим фрешове  за сега на нея Sad
За ходенето...Емма от една седмица не ядене много отслабна...сега е някъде 8 кила и малко и не е много стабилна....залиташе и спря да се пуска за повече крачки от една, две....Мисля прощъпулника да го правя като може поне сама да стигне до масата ходейки а не пълзейки

# 697
  • София
  • Мнения: 76
Хайде да драсна и аз
Все не остава време няколко пъти тръгвам да пиша и така си остава.Вече съм селянче при мама ,ама колко е чиста площадката и парка на село не като в София мръсно и стъкла на всякъде ужас ooooh!
Спряхме да ядем в жегите не че иначе се счупваше от яде това дете и вода не пие само  от АМ ама какво да се прави примирих се .
Сега сме с затаен дъх за яслата какво ще стане  Praynig
Честито на първите рожденици да са много здрав и да слушат мама


Ох и аз искам второ дете ,но като гледам колко ни е трудно не знам.

# 698
  • Мнения: 47
Зайче, предвид че Мишко и Калин са ти с малка разлика, мисля че е по-добре №3 да е с по-голяма. Тъкмо двамата батковци ще помагат след време да се грижите за една малка принцеса  Hug (дай Боже)

Фейт и Тета нещо ми се губят  Thinking

Танева, благодаря за споделеното. Пробвах с различни номера биберони, имам и различни марки шишета - тц... Нощем обаче го пие, единствено тогава.

# 699
  • Мнения: 2 802

Фейт и Тета нещо ми се губят  Thinking

Ето ме беееееееееееееее  Mr. Green приспах домочадието и идвам да ви видя  Hug
През деня вече нямам никакво време да пиша, попрочитам ви само, но седна ли на компа малкия почва да издивява и аз се изнервям, та по-добре вечерна тишина и спокойствие да си ви прочета и пиша  Heart Eyes

Зайче ... ако щеш вярвай, но първата ми мисъл с този твой въпрос беше, че пак си бременна  Mr. Green  Втората ми мисъб беше ... Леле как ще се оправи и с трето Crazy  hahaha
Според мен идеалната разлика е от 3/4 годинки на горе. Даже  и по-голяма е по-добре, поне помощ ще имаш. Друг е въпроса ако годинките чукаат на вратата  Laughing Аз още не съм се решила на 100% за второ, просто не сме го обсъждали сериозно, но реша ли се искампоне 4 години да имат разлика ... Сега и друг е въпроса оня от горе какво е решил  Whistling

Данайче ... честито ви проходило момченце ина вас  Hug И аз като Ева абачеще изчакам с питката, исками се да е по-стабилен  Mr. Green

Бена ... радвам се, че си добре и се разписа  Hug
Може да си на село, амапоне имаш помощ  Mr. Green

Снощи м/у другото имах кошмар  /поредния/, напоследък много зачестиха и се чудя на какво може да се дължат  Thinking Доста са неприятни сънищата ми и все лоши работи сънувам. Тази нощ например ме гони един тигър  Mr. Green коъто обаче беше добронамерен ... То не е смешно, ама си беше плашещо докато го сънувах ... интересното е, че в същия този сън имах две момчета близначета /но на поне 5/6 годинки бяха/ а вчера точно 13.08 се навършиха две години от смъртта на моите момичета. Може би подсъзнателно нещо ме тревожи, знам ли ...

Поколоко ... как мина РД-то ... ще чакаме да кичиш снимчици  Hug

И мен ме е гнус от пясъчниците ... в нашия парк има  Mr. Green
Веднъж съм го пускала, но в един който тъкмоо бяха направили ... не беше много очарован ... за сега  Mr. Green

# 700
  • Мнения: 217
Фейт, тъкмо качвам в албумчето, малко снимки да скиваш  smile3534

# 701
  • Мнения: 2 802
Фейт, тъкмо качвам в албумчето, малко снимки да скиваш  smile3534

... аз тъкмо гледах у ФБ-ка  Mr. Green 
Видях сега и тези ... много сте хубави всички ... тръпна и аз в очаквана на нашия РД  Heart Eyes

Мобси да се готви да утре  Mr. Green

# 702
  • Мнения: 224
Зайче , аз за второ ще изчакам 4-5 годинки поне, а в твойта ситуация бих  почакала 15  Mr. Green
Фейт и аз сънувам много кошмари. А колкото и странно да звучи, често се сбъдват  Confused Веднъж дори сънувах една наша много близка как ми казва "Ела да ме видиш, че не ми е добре". Оказа се, че нашите не са ми казали, че е сериозно болна... Ходих и я видях... След 1 месец я сънувах как дойде и ми каза " Чао, Слави" и разбрах на другия ден, че си е отишла  Cry А сутринта към 5 сънувах как на ухото ми се прошепва " Време е да спре да диша"... Скочих в леглото,а малката пак сънуваше кошмар и се давеше  #Crazy

# 703
  • shumen
  • Мнения: 18 021
Добър вечер!
Фейт и аз сядам на компа да пиша след като приспя домочадието.Седна ли през деня Дени започва да ме дърпа и да иска при мен,ама много шета и аз се изнервям.
Моят звяр от 2-3 дни пък е с нов номер.Сложа ли го да спи се обръща по очи и иска да спи така.Обърна ли го се започва рев или пак се обръща,а мен ме е страх да не се задуши така.
Зайче,и аз искам второ,но ще почакам поне това да порастне малко,че без помощ няма да издържа още дълго,ако са две.

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Цвети спи всякак. И по корем и по гръб.Само на челна стойка не спи. Данаека ,що мъчиш детето и себе си? Да не го обръщаш цяла вечер, като пържола на скара?
За второто дете -колкото по-скоро,толкова по-добре Simple Smile Даже се навивам и за близнаци -момиче и момче

Общи условия

Активация на акаунт