Тена на потник и джапанки бързо смени и СЕПТЕМВРИйчето с теб на море заведи!

  • 32 695
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Здравейте Simple Smile
Аз като бях в Пловдив не взимах десерт от частна кухня и ми излизаше 1.50, което е още по евтино.
Ние бяхме на разходка,Цвети яде и вече спи Simple Smile
Вие пускате ли детето в пясъчник,щото някои майки ме гледат като гръмнати като метна Цвети в пясъка?
Тета14 да каже,нейния мъж ли разкарваше Герито днес в Морската или съм видяла чужд мъж със същата количка като нейната Simple Smile

# 676
  • Мнения: 201
Здравейтееее
Вкъщи сме си от понеделник, Ники е 6.
Ева - тук само можем да си мечтаем за такива условия по болниците, но пък персонала беше наистина много мил и обръщаше достатъчно внимание.
Лина - и аз пускам Нико на пясъка - голяяяямммм кеф му е.
Честит рожден ден на Калина на мама Мери-гери и Пламен на мама Поколоко - да растат здрави и щастливи деца.
Фейти - браво на Пламен, от кога го чакаме да проходи Hug
Нубче - добре дошла
Танева - аз не слагам десерта в хладилник, че става много гъст понякога

# 677
  • Мнения: 47
Поколоко, честит рожденник - да ти е жив и здрав и късметлия  newsm67

Зори, Ева - добре сте се завърнали и повече никакви болници, особено пък с малките душички  Hug

Лина, тук досега не съм виждала пясък в пясъчниците  Mr. Green (някога може и да е имало) Има малки камъчета и я пускам да рови там.

Моята мома отказва АМ, което пиеше вечер преди да заспи - не иска и това е  Crossing Arms Пробвах да й го дам сутринта, пак същата работа. Иначе всичко друго яде. Довечера ще й давам кисело с бисквити, или каша. Дали е възможно да го откаже съвсем, не е ли рано?

# 678
  • shumen
  • Мнения: 18 017
Добър ден!
Поколоко,честит рожден ден на Пламъчко.Да е жив и здрав и много да Ви радва.
Нубче,добре дошла.И аз искам на море цяло лято,ама няма.
Честити нови зъбки на Тони.
Фейт и аз още пасирам някой неща,че го пробвах не пасирано ама се задави.
Зори,пази го сега Ники,че много вируси,много нещо.
Лина,аз пробвах да сложа Дени в пясъчник като си бяхме на Шумен,ама той реши,че се яде и аз бързо го изкарах оттам,че не се знае какво е ставало там.
Днеска засега не е акал и май ще излезе от сините сливи.В четвъртък сме на ДК и ще видим педи какво ще каже,но дано е от зъби.Тази нощ са избили и 2-та отгоре и вече се виждат.И накрая понеже много ме "слуша"му поръчах анцунг и пижама от спортидеркта и чакам да му дойдат другата седмица.За другият път си мисля дали да му поръчам едни маратонки за есента.
Чики на позната детето също отказа АМ на 10 месеца и са и казали да дава кисело мляко или каша поне до 1 годинка.Пробвай и ти с това.
Хайде аз отивам да чета за държавния,че 13.09.ще дойде като утре,а аз ще се чудя какво да пиша тогава.

Последна редакция: вт, 13 авг 2013, 14:58 от danaeka

# 679
  • Мнения: 39
Мамииии,имаме си ходещо бебе.Днес правехме прощъпулник Simple Smile.Пожелавам му безпроблемен път и с леснота да преодолява препятствията Heart Eyes

# 680
  • Мнения: 184
Хайде Дани, честито и от нас Simple Smile Безпроблемен път и попътен вятър му пожелавам.  Hug

# 681
  • Мнения: 10
Честит рожден ден на Пламен, да е здрав и палав!
Честито прохождане на Марти и по-малко падания
и Вики е с 7 зъба - 3 за седмица, дано се кротне малко
лека вечер на всички

# 682
  • Мнения: 175
Честит рожден ден на Пламен!
Честито прохождане на Марти!
Танева, болница в която бяхме е държавна.
Съжалявам, че така телеграфно пиша,  но днес нямам никакво време.....

# 683
  • Мнения: 1 779
Здравейте, честито на рождениците и на проходилите дечица. Да са живи и здрави и много щастливи.  bouquet Болничките бързо да се оправят и да го няма вече този гаден вирус.
  На въпроса за пясъчника аз не пускам малката в него, защото на една приятелка детето от такъв пясъчник хвана някакъв херпес вирус в устата и цялата се беше изприщила. Те котките ходят по нужда там и бил някакъв котешки вирус. Чух, че в нашия регион даже ги забранявали. Вече не правят пясъчници. Hug

# 684
  • Мнения: 294
Даная честито ... браво на Марти , лек и безпроблемен да му е пътя в живота   bouquet

За пясъчника и в нашия парк няма вече пясъчник, явно наистина са ги забранили  Rolling Eyes
 

# 685
  • shumen
  • Мнения: 18 017
Даная,честито проходило бебе.Да му е лек и безпроблемен пътя.Какво си хвана Марти от прощапулника?
За пясъчника-наистина по европейски стандарт са забранени вече и затова на много места няма.
Дени днеска е добре.Явно вчера е било комбинация от зъби и сините сливи.

# 686
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Поколоко - Честит 1 Рожден Ден на Пламен,да ти е жив и здрав,щастливо и безгрижно детство и много да ви радва и да се гордее те с него.
Даная - Честито проходило детенце,какво Марти хвана първо?Да върви винаги смело напред в живота и по малко занапред да са тревогите около него.
Честити нови зъбчета на Дени и Вики.
Зори - добро е отношението на персонала там,но повече да не влизате с Ники,пазете се от пясъчниците,по тях има много зарази от кучета и котки.Ива - Мария още не съм я пускала в пясъчник
Чики аз доста отдавна писах че вечер категорично отказа АМ и давах за вечеря млечна каша с плодове на Овко.Сутрин го пиеше на почивки за цял час но като смених биберона с по голяма дупка започна да си го изпива на веднъж или остава мъничко което изпива след като оригне и си освободи местенце и за него.Знам че до годинката трябва поне веднъж да пият мляко.От вчера сме на кухня,засега яде всичко но с допълнително залъгване в парка или с играчки и телевизия в къщи,вечер яде супата,нищо още не съм пасирала.Лека вечер,че пак укъснях.

# 687
  • Мнения: 201
Доброооо утрооо
Даная честито ти ходещо човече и аз като Танева съм любопитна какво хвана Марти
Ники си играе само на пясъчника на село в двора, който вечер се покрива за да не се увлажнява пясъка като поливат градината а и да не влезе някоя чужда котка през нощщта да се облекчи. Иначе в парка не бих го пуснала, ама то и нямаме

# 688
  • Мнения: 39
Благодаря ви,момичета!Мартинката хвана черпака.Бяхме го нарекли за Шеф готвач  Mr. Green

Иначе нашата одисея продължава,добре че не показва че изпитва някакъв дискомфорт.Лекувам го с хомеоптия и се оля по-скоро да се излекува,че да започнем със захранваето.

# 689
  • Мнения: 369
danaya80  Hug Hug Дано всичко се нареди вече!  Praynig

Честит рожден ден на днешните дечица!   bouquet

Един въпрос към мамите с 3 и повече деца. Как ви се вижда идеалната разлика във възрастта между децата? В смисъл от второто към третото?

Общи условия

Активация на акаунт