Тена на потник и джапанки бързо смени и СЕПТЕМВРИйчето с теб на море заведи!

  • 32 698
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Лина,той започва да мрънка ако нещо не може да се обърне и затова го обръщах,но тази вечер съм го оставила да спи така,че не ми се иска да има рев до небесата.Лошото е,че аз като съм много изморена не го чувам като мрънка и тогава пак става лошо.
Поколоко,страхотни снимки.

# 706
  • Мнения: 122
Чики тук съмммммммммм Hug,записвам се с един голям ферман. Не ми остава време да пиша , но ви следя Peace.  Ходихме на село миналата седмица, а от неделя имам "гости" и си изкарваме супер яко. Една приятелка е в Бургас и купона  е на макс.
 Мери-  Гери, Поколоко честита годинка на "големите - малки сладурковци. Да са много здрави, много щастливи ,да имат супер безгрижно детство и винаги мама и тате да се гордеят с тях....
 Стаси ,дано никога повече да не се сбъдват сънищата ти или ако продължава да е така винаги да са положителни. И аз съм подобен вариант като теб само че при мен нещата стават само докато си ги помисля. Ужасно е направо.
 Даная80 честито ти ходещо момче, винаги да крачи смело напред и винаги по правилния път Hug.
Мама Зайка, като те прочетох си помислих същото като Фейт. Викам си егати и смелата жена ,браво на нея. Дано всичко ти се нареди както си го заплануваш Praynig
Ева страхотни болници нали, само да не ти се налага да влизаш в тях. Ужасно е това което сте преживяли ти и Зори. Дано повече никога не ви се налага да изживявате подобно изпитание. Много прегръдки и на двете. Сега пожелавам бързо възстановяване на Ема и Нико. Бързо да си наваксат с килограмите, а и с имунитета.
 Лина, честита месечинка на патерички. Честито 11зъбче на Цвети, много да са бели и здрави зъбчетата. За  морската няма грешка. Мъжо разкарваше Герито из парка, а пък мама и кака сладко, сладко си печаха дупетата на плажа Mr. Green.
 Да дам отчет Гергана докато бяхме на село спеше три пъти през деня по 2часа, ядеше 4пъти по едно бурканче пюре 190грама и отделно от нашата храна. Захраних я с всичко, то просто с баба на глава не се излизаше, а пък и всичко е био производство без тор, направо грехота ако не и давах. Захраних я дори с яйца, ама те направо прясно приготвени топли,топли от полога и кисело мляко току що изстинало и приготвено от козата. Много добре и се отрази селото, възвърна си килограмите и дори сякаш понапълня. Беше много послушна. Откакто обаче сме се върнали е кошмар. Пак не иска да яде, не иска да спи и вече никой не признава дори и кака си. Само при мен иска ooooh!.Тази вечер за първи път я оставих на майка ми, а тя по некерман се държала кротко и възпитано без грам рев. Дори накрая сама се  е приспала. Явно трябва по често да я оставям. Иначе все още съм на тръни в събота изпи третия антибиотик, а днес киха на няколко пъти и дори на обяд като спеше се закашля.Дано е било от лиги заради зъбчето, че иначе ще се гръмна. Никак не ми е спокойно, ама и то никой доктор не пожела да я прегледа след като свърши уж лечението. Ох стана много дълго, мисля че и още нещо имаше, но се извинявам вече ми изфиряса от ума. Албумчето ще го оставя  за другия път да го разгледам, че всичко живо вече хърка, а пък аз още тропам по клавишите. Лека вечер и многоооооо спящи и послушни бебоци  Hug Прегръдки на всички Hug Hug Hug Hug Hug

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека,май аз пиша най късно посред нощите,всички като заспят,първо да ви изчета та после отговора.Ива-Мария се върти във всички посоки на леглото докато спи,но повече е на страни,отколкото на корем.Понеже баткото ми ходи с ортопедични обувки,и от постоянната консултация с няколко ортопеда от тях знам че не е хубаво да спят по корем,защото се изкривяват крачетата и като ходят събират отпред пръстите на краката,а раздалечават петите/дано го разберете какво имам предвид/.Тогава съветът на ортопедът е да размениш лявата и дясната обувка на краката и така крачетата свикват да ходят прави на пред.Ива-Мария е със запушено носле,само сумти като спи,събужда се и плаче и чак не ми се ляга и през 15 -20  минути да ставам.
Тета оставай Гери по често на бабите - ще прояде всичко,с тях наистина трудно се излиза на глава.
Стаси - направо ме побиха ледени тръпки като четох за твоите сънища.Хайде да но с Фейт сънувате вече по хубави и розови сънища.Лягам че утре ще съм като кукувица,ама спяща.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 773
Здравейте момичета  Simple Smile Аз отдавна не съм писала, а във фейсбук хвърлям по едно око от време на време. Малката ме обсебва изцяло. Постоянно трябва да ми е качена на главата, нямам миг спокойствие, ужас е Crazy Още не е проходила сама, но аз и не бързам  Mr. Green Баща й я приспива, защото мен ме прави на маймуна. Реве , тръшка се, става вир вода ама да не заспи. Като останем сами направо не ми се мисли какво ще е . Двете са много различни и с голямата проблеми не съм имала. Ама то с тая зодия, повечето ми познати се оплакват от децата си  Whistling Вечер се буди по няколко пъти. Вече и правя АМ, кърмя я от време на време. Скоро я записах на кухня, яде ги горе долу нещата, но не всички. То не, че са и нещо особено де. Може би ще минем на частна кухня.  На плаж я водих два пъти, но и не ми се занимава с нея. Смучи си пръста и след като е играла с пясъка и водата можете да си представите какво чудо е  ooooh! Лягам пак малко та да видим до кога.

# 709
  • Мнения: 2 802
Влизам на бързо да честитя първия рожден ден на Александър на мама Мобси  Hug
Весело и безгрижно дество и всичко най-най ....  Heart Eyes



Стаси ... какви са тези пророчески сънища  Shocked и мен ме побиха тръпки направо ooooh!
Моите слава богу не са такива, но доста ме плашат и определено ги отдавам на нещо, което ме тревожи ... ама знам ли аз какво ми се върти в главицата вече  Whistling

Тета ... отивай пак на село  Mr. Green явно добре и се отразява климата и мястото  Hug

Барбера ... добре дошла  Mr. Green Hug
Моя Дзвер е същия обсебващ ... признава само мама, даже и с приспиването сме заедно  Whistling

Малкия от време на време спи по корем, но не го обръщам ... щом се спи .... не пипам  Joy

И накрая ... Честит имен ден на всички празнуващи с името Мария   Hug

# 710
  • Мнения: 32
Добро утро мамчета  Hug
Влизам телеграфно само да ви почерпя виртуално за 1-ят рожден ден на Александър.Да ми е жив и здрав,да расте много безгрижен,буден и любопитен  Heart Eyes
Снощи не можах да заспя до 2, спомняйки си този прекрасен ден от сутринта,та чак до 3:37 часа,когато проплака моят малък юнак  Heart Eyes
И да не пропусна и себе си , днес съм именничка , носейки името Мария Simple Smile
За съжаление знаете,че не ме бива с качването на снимки тук, затова ето скромната почерпка от тук :
  party023  cook newsm38
Сега ставам да се захващам със задачки,денят ще е натоварен Simple Smile
Хубав ден и весел празник на всички празнуващи   bouquet

# 711
  • Мнения: 224
Влизам на бързо с оплакване Sad Бебе е с разстройство, не повръща, но имаше слуз малко снощи... След малко отивам да й пазарувам за диетата Sad Много ме е страх да не е летния вирус Sad

# 712
  • Мнения: 201
Здравейтееее
Поколоко - страхотни сте
Стаси - тръпки ме побиха от твоите сънища
Данаека - споко, остави го да си спи както иска, вече са големи, няма да се задуши
Зайче - когато е - шапка ти свалям за куража - дано е женско Hug Hug Hug БРАВО МИЛА
Барби - вчера си мислех за теб, развам си че се разписа
Мобси - честит рожден ден на малкия Александър - да расте здраво и палаво дете.
Стаси - стискам ралци да мине леко - оводнявай много, дай пюре от шипка и ябълки, дай интерол ако искаш,  в аптеката има и прахчета за оводняване Хидрасек и диетааааа - това е Hug

# 713
  • Мнения: 47
Лелее, Стаси какви са тези сънища - направо и мен ме побиха тръпки  Tired Дано притесненията ти за малката се окажат напразни и да не е вирус  Praynig  Hug

Иначе и аз сънувам "пророчески" отвреме навреме. Последно сънувах, че Маги е проходила и тя наистина проходи след 2 дни  Heart Eyes

И аз съм подобен вариант като теб само че при мен нещата стават само докато си ги помисля. Ужасно е направо.
Нали знаеш поговорката, да не се случва това дето ти мисли майка ти...

Мобси, ЧРД на малкия пораснал мъж Сашко. Да ти е жив и здрав, палав и щастлив   party041 И честит имен ден на теб   bouquet

Моето дете е на "занималня" при баба си следобед, а аз пия кафе под климатика  Sunglasses

# 714
  • Мнения: 224
Вярвайте, че майка ми, като чуе, че съм сънувала и не тръпки я побиват, а побелява напораво. И ми е забранила да казвам сънищата си... До такава степен ме е страх от тях, че вече от години не помня какво сънувам, ако не е хубаво  Mr. Green
Малката днес от както се е събудила не е акала. Снощи в 1 се наака много, смених я, след 10 минути пак вече със слузз. Пак я смених и оттам се почна нашата одисея. отвори ей такива очета   Shocked Почна една игра, едно пеене, та до 5 откара. Не можех да се движа вече. Баща й се опитваше да спи, ама тя напук започна да го 'татосва', да му се мазни. Лягаше върху него, галеше го, гушкаше го...  Mr. Green В 5 заспа най-накрая  ooooh! И въпреки че не е акала днес, смятам да я подложа на предложената ми от педи диета, да се попрочисти малко. Смятам, че е от смяната на кухнята. По едно и също време станаха нещата, та  няма от какво друго да е, ако не е вирус, а не ми се вярва да....

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 7 314
Вярвайте, че майка ми, като чуе, че съм сънувала и не тръпки я побиват, а побелява напораво. И ми е забранила да казвам сънищата си... До такава степен ме е страх от тях, че вече от години не помня какво сънувам, ако не е хубаво  Mr. Green
Малката днес от както се е събудила не е акала. Снощи в 1 се наака много, смених я, след 10 минути пак вече със слузз. Пак я смених и оттам се почна нашата одисея. отвори ей такива очета   Shocked Почна една игра, едно пеене, та до 5 откара. Не можех да се движа вече. Баща й се опитваше да спи, ама тя напук започна да го 'татосва', да му се мазни. Лягаше върху него, галеше го, гушкаше го...  Mr. Green В 5 заспа най-накрая  ooooh! И въпреки че не е акала днес, смятам да я подложа на предложената ми от педи диета, да се попрочисти малко. Смятам, че е от смяната на кухнята. По едно и също време станаха нещата, та  няма от какво друго да е, ако не е вирус, а не ми се вярва да....

Да не са зъби

# 716
  • Мнения: 224
Лина , по принцип преди всеки зъб има едно редичко, подсича се и избива зъба. А сега вече са повечко пъти... Но и педиатърката предположи зъб, то наред са вече страшните зъби, та знам ли  ooooh! Ще се разбере, надявам се

# 717
  • Мнения: 175
 Честит първи рожден ден на Александър     newsm59 и имен ден на майка му  bouquet
Чики, завиждам ти че си имаш "занималня" за малкия  Heart Eyes  Heart Eyes
Вчера след като писах Емма пак се пусна и направи доста крачки сама и реших да направя питка та по нощите месох и пекох, но стана много вкусна. Сутринта дадох на комшийката а като се приберат от работа двете приятелски семейства ще занесем и на тях.  Heart Eyes Днес е хубав празник...та го правя и за  нейно здраве  Heart Eyes А прощъпулника ще видим кога....може и на рождения й ден  Rolling Eyes.

 

# 718
  • Мнения: 2 802
Мобси ... ЧИД мила Hug ех, че ще е весело днес у вас  Mr. Green

Скрит текст:

Браво но Емма ... проходи и тя  Hug

Стаси ... дано не е  гадния вирус  Praynig

Чики ... направо ти завидях Crossing Arms искам и аз така Whistling Hug

# 719
  • Мнения: 478
Честито на проходилите и на рожденниците   ura
Танева аз прибирам крема в хладилника, че в нас не се пуска климатик и си е жегичка и ме е страх да не втаса нещо, нищо че винаги ми се вакумират бурканчетата. По принцип се повтвърдява ама не всеки крем е така, като е с нишесте тогава става като желе, но аз го стоплям малко и го разбърквам хубаво и го давам ама моето прасенце не е критерии той всичко ще яде стига да му го дадат.
Чики не мисля че е рано да се отказват от млякото. Иво се отказа от него преди около 2 месеца откакто е на кухня всъщност, един месец му го давах докато спи и после се отказах. Сега пи мляко само на морето, защото не беше на кухня, сега като се върнахме пак пропуска млякото.
Нубче браво на Тони че е хапвал супи и манджи за големи хора. ИВо така на морето за пръв път опита шкембе, много му хареса и баща му беше много доволен ама му дадохме само малко парченца хляб топнати в супата. Честно казано не ми стискаше да му давам да яде от заведения, че да не му стане нещо, но ако имах доверие в заведенията и аз щях да го изхранвам на такива неща, а не на тея противни буркани. Бяха все едно аз съм изяла въпросната манджа и съм я повърнала в бурканчето, не знам хората как го дават на децата си на мен много ми беше жал че го тъпча с тая помия ама беше за 5 дена само Simple Smile
Мама Зайка според мен повечко години трябва да им пуснеш този път разлика може би 5. Не за друго ами за да имаш време да си починеш малко и да си поспиш малко като човек Simple Smile Преди време си говорихме с ММ и той категорично заяви че искал само 2 деца. Аз му вика ама ако може да си позволим да имаме 3 какъв е проблема ама той не се дава и не иска повече. Аз ако имам пари да ги гледам бих си спретнала още едно след няколко години ей така за положителния прираст на населението иначе 2 деца са си нормална бройка според мен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт