ЕВРОВИЗИЯ - Denmark 2014 / (тема 16)

  • 23 393
  • 721
  •   1
Отговори

Анкета

Мистър "Втори полуфинал" е...? Simple Smile

Опции:

# 15
  • Мнения: 1 758

Морфи, специално затърсих значението на "дирник" = Задна седалищна част на човешко тяло. Изобщо тази вечер ми е вечер на открития.


 Joy
 На мен ми е малко трудно с анкетата понеже не съм физиономистка, никак не мога да запомням физиономии и трябва един човек да съм го виждала неколкократно, за да го позная. Обаче заради идеята бих гласувала за испанката, намирам я за чаровна. Освен ако вие не ме убедите да дам гласа си за някоя друга убавица. И въобще какво ми пука за чуждата женска красота? Трябваше да почнем с мъжете - първо класация на лицата, а после и класация на задните им седалищни части. Joy

# 16
  • Мнения: 9 133
 cry Много съм нещастна.
Не намерих снимка на седалищни части на Дидрик.

# 17
  • Мнения: 262
В анкетата за Мис Евровизия 2013 - гласувах за  Natalie Horler (Германия)

# 18
  • Norge
  • Мнения: 2 311


Т'ва е, няма друго.  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 9 133
 Hug
Въх,не очаквах да е толкова скромен hahaha

# 20
  • Мнения: 262
Ако трябва да избирам между двамата по външен вид, избирам  Didrik (26 г.).



Намерих 2 негови песни, които да ми харесат (другите му песни са ми отегчителни): Best kept secret  и Compass  

Норвежкият телевизионен оператор NRK вече е обявил събирането на песни за Евровизия 2014 (Melodi Grand Prix) със срок 15 септември.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 09:28 от Isis

# 21
  • София
  • Мнения: 15 198
Много лесен избор  Simple Smile .
2009 - Alexander Rybak   "Fairytale".

# 22
  • DE
  • Мнения: 9 068
За мен няма грозни жени. Има само неподдържани, зле гримирани с неподходяща прическа  Peace
Трябваше да огледам дамите отново да си припомня коя, как изглеждаше  Grinning Всички са хубави.

За Норвегия гласувам за 2013, понеже знам, че всички ще гласуват за Rybak  Heart Eyes Ей така да  има интрига.

# 23
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Ако трябва да избирам между двамата по външен вид....
Пригласям ти.  Simple Smile Аз неслучайно споменах за чара на Рибак, именно чара, излъчавнето, кукленското.
Тук има една стара, популярна кукла от зората на телевизията, по някое време бяха го оприличили на нея. Не с лошо. Simple Smile




А Дидрик все пак е оперен певец, на един класически музикант рядко му се отдава да направи нещо забележително в по-свободен стил музика.
Ей ги двамата братя Simple Smile



------------

Дане, права си за грижата за външния вид. И все пак, когато всички от една група жени са облечени и гримирани оптимално, винаги ще има някоя - или повече - която ще се отличава от другите. Просто винаги има някой, който е по-красив.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 17:40 от nelka.nelka

# 24
  • Мнения: 9 133
 dohСега ми просветна от къде ми беше позната испанката.Бившата съпруга на Фернандо Алонсо (двукратен шампион във Формула 1)
Ето ги в добрите им моменти
Скрит текст:



Братята много си приличат.
Ах,обичам мъже в лилаво.Аз още като ги видях Дидрик за първи път и изплезих език от възхита smile3545 hahaha
Рибак е страшно талантлив и обичам да го слушам,но е толкова сладникав,че само като го гледам и усешам нужда глюкомер.

Относно женската красота си важи правилото за очите на гледащия Mr. Green

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 14:41 от Tuon

# 25
  • DE
  • Мнения: 9 068
Цитат
И все пак, когато всички от една група жени са облеченеи и гримирани оптимално, винаги ще има някоя - или повече - която ще се отличава от другите.
Много си права. Другото вече е въпрос на естествен чар. Една Барбара Стрейзанд примерно(първо за нея се сетих), на пръв поглед не можеш да я причислиш към красавиците, обаче като я погледаш...направо подлудява мъжете...и жените  Grinning . Такива примери бол в историята на човечеството.
Tuon май е права, че красотата е в очите на гледащия   bouquet
Вярно, че Рийбак е сладникав(а аз харесвам и доста сладникави  ooooh! ). Сега разбрах, защо не ми беше особено симпатичен...То аз и късно оцених песента му от 2009 и я слушах доста интензивно след това. В началото се чудех освен цигулките какво толкова и харесват  newsm78 доколкото си спомням пя леко несигурно на финала.

# 26
  • Мнения: 9 133
дане,Рибак спокойно може да се котира в корейски любовен ученически сериал от типа на "Mischievous Kiss".Не,че бих го пуснала на корейките. Laughing

# 27
  • DE
  • Мнения: 9 068
Пу, пу пепел ти на езика. Само не и на тия кифлеещи, плюскащи като за последно, грозновати, с държание като от детска градина....(свършиха ми епитетите  Grinning )
Европейците колкото и да ми сладникави не си ги давам  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 9 133
Забрави hahaha пиещи като смок.
Отивам да спамя в другата тема. Blush

# 29
  • Мнения: 1 758

Tuon май е права, че красотата е в очите на гледащия   bouquet
Вярно, че Рийбак е сладникав(а аз харесвам и доста сладникави  ooooh! ). Сега разбрах, защо не ми беше особено симпатичен...
Как тъй сладникав? Shocked Има си типично руски черти, само дето не е рус. И е съвсем натурален. Всъщност Дидрик е сладникав с таз зализана физиономия  и премрежен поглед на сваляч. Stuck Out Tongue фтая тема не давам да се говори против Рибак, иначе - червен картон.  Mr. Green

Победителят в The voice - Изпания за 2012г. Rafa Blas казал, че иска да отиде на Евровизия. Това не е някаква особена новина, но толкова го харесах, че го слагам тук.   superuu
Sigo Aquí - Rafa Blas



Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 18:00 от Morphea

Общи условия

Активация на акаунт