Отговори
# 345
  • Мнения: 1 569
Много ви благодаря за отговорите!   bouquet

# 346
  • Мнения: 0
Бихте ли ми казали къде записвате линка на лентичките, които слагате, за отчитане възръстта на мъничетата ви?

# 347
  • Варна
  • Мнения: 72
Здравейте мами, искам дя ви попитам давате ли на децата си овесени ядки/мисли и каквии откъде ги купувате? Малката много обича готовите каши с тях, но аз искам да й приготвям вкъщи. По бебешките борси нямат в чист вид, предназначени са бебоци; Wink

# 348
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Аз готови каши никога не съм давала, но овесени ядки от отдавна давам. Купувам фини овесени ядки, варя 2-3 суп. лъжици в малко вода. Като изври водата оставам да се охладят и добавям банан. Самуил обожава да яде това.  Simple Smile
Може да се добави и варена на пара тиква и/или ябълка, круша също. Много вкусно става.  Peace

# 349
  • Мнения: 0
Мами, мислили ли сте вече как ще отпразнувате първата годинка - вкъщи, party club, с родата, с приятели или пък съвсем тесен кръг?

# 350
  • Мнения: 11
Мами,здр. на Петьо от вчера му се появиха бели нещо като налепчета по главичката на пишлето,имунитета му е паднал,излизат му зъби,прекара ангина.....вс. в рамките на седмица.
Взех гентамицин,, нещо др. може ли да ми предложите, неспокоен е явно го боли.Благодаря

# 351
  • Мнения: 441
Мами,здр. на Петьо от вчера му се появиха бели нещо като налепчета по главичката на пишлето,имунитета му е паднал,излизат му зъби,прекара ангина.....вс. в рамките на седмица.
Взех гентамицин,, нещо др. може ли да ми предложите, неспокоен е явно го боли.Благодаря

Не ми звучи безобидно, защо не се свържеш с педиатъра ви?

# 352
  • Мнения: 42
6poni заведи го на лекар ако не си. Иначе за подсилване на имунитета моята педиатърка беше предписала Имунокинд. Питай се педиатъра подходящо ли е.

Aes_Sedai
Рождения ден на малката смятам в най-тесен кръг да го празнуваме и то вкъщи. В заведения смятам да и го празнувам от две годинки нататък.

# 353
  • Мнения: 11
Благодаря за отг., консултирах се педиатърката също каза имунокидс сиропче да взема.
Снощи му направихме баня с тетра,почистих с риванол и намазах с гентамицин,
значително подобрение имаме. Ние прекарахме вирусна ангина с висока Т,на вс. отгоре храната от детска кухня не му понася и е с лека диария,мисля чевъзпалението на пишлето се получи
от акото, въпреки че повече от 10мин...макс не съм го остаявяла с наакан памперс,все ощесменям 3-4 часа. Взех му и биогая-капки,дано  му създаде допълнително сили:)

Аз си мислех кръшене и рожден ден на едно в семеен немного тесен кръг -20 души,но на 30,12,13год. някакси натоварващо ми се вижда,истината е че ще следя и вашите нагласи,
не съм сигурна как и кога да организирам нещата.

Още1 път благодаря,бях се паникьосала ..лекоооо...

# 354
  • гр. София
  • Мнения: 2 529
Ние ще празнуваме в домашна обстановка, семейно плюс бабите и дядовците. Догодина с приятели и с други деца. Малчо е още непроходил, няма смисъл да организирам тържеството на десетилетието.  Laughing Няма и нищо да разбере - нито от тортата, нито от украсата, нито от подаръците. Догодина вече ще е доста по-различно и тогава ще правим тържество с много хора.  Grinning

# 355
  • Мнения: 42
Аз обмислям за рождения ден да направя домашна бисквитена торта, като си мисля крема да го направя от царевично нишесте и някакъв плод, за да може и малката да си хапне. Simple Smile

# 356
  • Мнения: 8
Ние сме в ресторант с роднините. Тортата ще бъде по поръчка мммммммммм Бадеми, шоколадов мус... Сигурна съм, че и Дими с удоволствие ще си хапне.  Crazy Ще съчетаем празника и с прощъпулник на следващия ден, живот и здраве.  Laughing

# 357
  • Варна
  • Мнения: 58
Момичета , днес си имаме двама рожденици  Hug , Бебе Калоян на мама sofyia и бебе Дани на мама Marley , да са им живи и здрави и да растат щастливо и безгрижно !!! nbirthday

# 358
  • Разград
  • Мнения: 377
Честит рожден ден на рождениците! Пожелавам им приказни и щастливи детски дни, винаги усмивка на лицето им да грее и очичките от щастие да блестят! На мамите пожелавам само сълзи от щастие, които да предизвикват малките им ангелчета!  newsm38 newsm59  bigdance2

# 359
  • Мнения: 42
Момичета , днес си имаме двама рожденици  Hug , Бебе Калоян на мама sofyia и бебе Дани на мама Marley , да са им живи и здрави и да растат щастливо и безгрижно !!! nbirthday
Да са живи и здрави и да носят винаги много радост на мама и тате Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт