препоръка за добър пулмолог

  • 5 894
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Дами, умолявам Ви, ако някоя знае да ми препоръча добър пулмолог диагностик в София- нека пише. Колкото по-бързо събера мнения, толкова по-добре. Случаят е спешен. Само да не е Вълев, или доц. Костов. При тях вече съм ходила. Бих искала друго мнение. Аз съм се насочила към Белодробната болница Света София, но не познавам никой. Моля за отзиви.

# 1
  • Мнения: 2
Кашлицата стана наистина вече много силна. Моля, дайте съвет.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 268
В белодробна б-ца сме водили баща ми при доц. Дани Петров. Имаше и един асистент, който ми вдъхваше доверие, работят заедно, но сега не се сещам за името му.

# 3
  • Мнения: 2
Извинявай, но той не е ли гръден хирург? На мен ми трябва пулмулог. Иначе имаш ли негови контакти

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Да, всъщност е хирург. Ще потърса координати, не съм сигурна че ги пазя.

# 5
  • Мнения: 124
Дано проблема вече да не стои на дневен ред, но все пак бих препоръчла д-р Тодорова от 24 поликлиника, според мен е много добър диагностик. Тел на лични Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 4 019
Дано проблема вече да не стои на дневен ред, но все пак бих препоръчла д-р Тодорова от 24 поликлиника, според мен е много добър диагностик. Тел на лични Simple Smile
Моля на мен на лични!

# 7
  • Мнения: 443
Препоръчвам ти д-р Борислав Лунд. СОФИЯМЕД. Работи със ЗК,всеки ден от 9-13ч. Мен само той ме спасява.

# 8
  • Мнения: 2
Благодаря ви за отзивите. Ще се ориентирам към скенер, и после каквото сабя покаже. НАмерих доктор, който ми изписа скенер, сега трябва да направя скенера и после ще Ви пиша, ако ми потрябват контакти.

Общи условия

Активация на акаунт