Търся електронна книга - тема 4

  • 123 189
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 720
Много и излишен труд. Лично аз няма да направя такъв списък. 99% от тези книги, които ще се искат ги има или в читанка-та/книги, излезли от печат преди 2+ години/, или в ескейп-а/излезли от печат преди 1 година/, или във флибуста/най-новите/. Защо трябва да безпокоя някоя от вас, когато мога да отделя 5 мин да се потършувам и да намеря, каквото ме интересува. Ценя моето време, ценя и вашето. Е, ако затворят, не дай боже, някой от тези сайтове, тогава ще мислим. Но засега няма такава вероятност.

# 691
  • Мнения: 200
Търся Японския любовник на Рани Маника.

rochi@abv.bg

# 692
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
някой дали има на български "Братството на черния кинжал"  Hug
Скрит текст:

# 693
  • Мнения: 2 453
някой дали има на български "Братството на черния кинжал"  Hug
Скрит текст:

Заповядай

# 694
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 973
Аз свалих книгите то този линк, но като ги отворя са маймунки вътре newsm78  Точно тръгнах да ги пращам на Мури и за всеки случай отворих файловете и ги видях.

# 695
  • Мнения: 2 453
Аз свалих книгите то този линк, но като ги отворя са маймунки вътре newsm78  Точно тръгнах да ги пращам на Мури и за всеки случай отворих файловете и ги видях.

Не съм ги гледала  Peace, предполагам, че ги има и във Флибуста.

ПП

Свалих две от книгите от Рулит и при мен всичко е наред.

# 696
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 973
Отворих txt чрез Уорда и стана.

# 697
  • София
  • Мнения: 28 978
Във Флибуста със сигурност има 8 или 9 книги от Братството.

ПП В момента, обаче, нещо не мога да я отворя  Rolling Eyes

# 698
  • Мнения: 60
Отчетох желанията на някои от момичетата и вече в описанието на книгата може да се добавя информация за състоянието (необработена, готова или нищо) и език (bg, en, ru и т.н. - по международната класификация).

Новото описание на проекта MailBooks можете да изтеглите от следния линк:

http://dox.bg/files/dw?a=216145cbbe
 
При наличие на повече от един формат за дадена книга, за всеки формат в екселската таблица трябва да има отделен ред (става лесно с копиране и промяна на типа). Но ако имате качествена редакция на книга в FB2, можете например да не описвате PDF-варианта на книгата, в случай че го имате...

# 699
  • Мнения: 183
здравейте! не можах да намеря линк за флибуста, може ли да ми го пратите или това е някаква друга схема
т.е. намерих флибуста,но  на руски

# 700
  • Deutschland
  • Мнения: 5 542
флибуста е руски сайт

# 701
  • Мнения: 12
здравейте! не можах да намеря линк за флибуста, може ли да ми го пратите или това е някаква друга схема
т.е. намерих флибуста,но  на руски
.......Така Флибуста наистина е руски сайт, но в него има мнооого книги на български език...за да ги видиш ти трябва регистрация, след което влизайки в сайта като регистриран потребител, в дясно има опция "Расширенный поиск"след като я избереш ти се отваря стр. на която има опция за избор на име, жанр, вид файл и т.н....нас ни интересува език...там се вписва абривиатурата за български:bg....натискаш ENTER и си готова Wink

# 702
  • Мнения: 183
здравейте! не можах да намеря линк за флибуста, може ли да ми го пратите или това е някаква друга схема
т.е. намерих флибуста,но  на руски
.......Така Флибуста наистина е руски сайт, но в него има мнооого книги на български език...за да ги видиш ти трябва регистрация, след което влизайки в сайта като регистриран потребител, в дясно има опция "Расширенный поиск"след като я избереш ти се отваря стр. на която има опция за избор на име, жанр, вид файл и т.н....нас ни интересува език...там се вписва абривиатурата за български:bg....натискаш ENTER и си готова Wink
много благодаря!

# 703
  • Мнения: 90
Привет на всички. Искам да попитам дали някой разполага с добър скан на Последна саможертва Кн.6 от поредицата Академия за вампири, защото този, който аз имам е много лош и трудно се чете дори от компа, а какво остава за минаване през файнрийдъра. Пробвах да го конвертирам, но резултатът беше плачевен. Ако не се намери ще си я купя онлайн и после ще помагате с махането на защитата  Embarassed

# 704
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мерси много за книжките  Hug

Общи условия

Активация на акаунт