Къде в Бургас (37)

  • 86 908
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз да питам в коя сладкарница продават готови морковени торти? Не искам да е поръчкова или нещо специално, но като се замисля в Захаро със сигурност не съм виждала, Роза също не правят като че ли? За Неделя се чудя дали ще имат  Thinking  Вие виждали ли сте някъде, че леко ми се прияде  Embarassed

# 676
  • Бургас
  • Мнения: 275
"Сладко и солено" мисля, че имат. http://www.sladkoisoleno.com/ShowCurrent.aspx?id=880&subID=792&curID=688

# 677
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998

Благодаря!   bouquet

# 678
  • Мнения: 2 216
И е вкусна Peace

# 679
  • Бургас
  • Мнения: 436
Къде може да се купи пчелен прашец около цгч?

# 680
  • Мнения: 44
Пчелен прашец -
По ул. "Цар Калоян" в посока пристанището, малко след комисията за защита на потребителите (пада се 1-2 пресечки след пресечката с "Фердинандова"), в дясно има едно магазинче, което е в гараж със зелени врати. Там един дядо продава много хубав мед, пчелен прашец и още нещо от пчелите, но не помня как се казваше (като восък на пръчици).

# 681
  • Мнения: 112
Срещу ТОХ-а има едно магазинче, продават пчелен прашец, клей...билки  Peace

# 682
  • Мнения: 172
Къде има гащиризони за бременни? Никъде не намирам... Утре съм на пазар, а не знам къде да ходя да потърся?

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 436
Благодаря ви теди@аз и Карола

# 684
  • Мнения: 599
Препоръчайте ми хубаво местенце за релакс  около Бургас за уйкенда !

# 685
  • Бургас
  • Мнения: 436
Бръшлян,Бродилово,Кости...има много приятни села и местности в Странджата,както и приятни екопътеки.Водупадът Докузак е много красив ,до него има и беседка и полянка за пикник,има екопътека.Става и за 1 ден.

# 686
  • Мнения: 1 298
За морковена торта - няма по-добра от домашната.  Laughing
Имам добра рецепта, от която се получава страхотна тортичка, хехе.
Който иска....мога да му дам линк.

# 687
  • Мнения: 486
За морковена торта - няма по-добра от домашната.  Laughing
Имам добра рецепта, от която се получава страхотна тортичка, хехе.
Който иска....мога да му дам линк.
пусни ми я на лични

# 688
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
За морковена торта - няма по-добра от домашната.  Laughing
Имам добра рецепта, от която се получава страхотна тортичка, хехе.
Който иска....мога да му дам линк.
пусни ми я на лични

И на мен, моля  Flutter

Аз да ви кажа, хапнах от морковената торта на Тарантула, сладкарницата се намира на ул. Васил Левски, зад съдебна палата. Хубава беше тортичката, прясна, но не отговори на очакванията ми... аз съм яла една друга, вкуса на моркови се усещаше по-силно, а тук беше като крем с моркови, не знам как да го обясня. Хубава торта, но не това, което исках  Rolling Eyes

# 689
  • Мнения: 2 838
Някой знае ли Даката Иванов (татуиста) на час ли взима или на размер и какви са цените?

Общи условия

Активация на акаунт