Къде в Бургас (37)

  • 86 836
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 328
За морковена торта - няма по-добра от домашната.  Laughing
Имам добра рецепта, от която се получава страхотна тортичка, хехе.
Който иска....мога да му дам линк.
пусни ми я на лични
И на мен, моля 

# 691
  • Мнения: 172
Хора, кажете къде има магазини за бременни в Бургас, моля ви? Има толкова майки в Бургас (града на майките и бездомните котки), а магазини за бременни не намирам, освен един зад кино Септември и в Безистена пак там, ама от страната на Александровска. Къде другаде има? Просто модата е като за лелки, а аз търся нещо по-свежо, по-младежко? И големи размери не само в корема, а и в крачолите на панталоните.

# 692
  • Мнения: 1 177
Хора, кажете къде има магазини за бременни в Бургас, моля ви? Има толкова майки в Бургас (града на майките и бездомните котки), а магазини за бременни не намирам, освен един зад кино Септември и в Безистена пак там, ама от страната на Александровска. Къде другаде има? Просто модата е като за лелки, а аз търся нещо по-свежо, по-младежко? И големи размери не само в корема, а и в крачолите на панталоните.

Виж в Waikiki, там знам че има дрехи за бременни.  Peace

# 693
  • Мнения: 112
В НМ също имат за бременни дрехи!   bouquet

# 694
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Аз обикалям по всички магазини и си търся модели, които да ми паснат на коремчето. Имам панталони от Теранова с ластик, които са ми по-удобни от HM-ските, рокли от Bereshka, които също ми бяха много удобни, общо взето обикаляй и по другите магазини и търси модели, които стават и за бременни.
В HM ходих, вчера имат хубави рокли с дълъг ръкав, но и при тях повечето дрехи са тъмни, едноцветни ...не мога да разбера защо?! Все едно трябва да ходим като в траур като сме бременни.  Rolling Eyes
И на Гурко след китайския, в магазина за бельо има клинчета, които също са ми много удобни и комбинирам с рокли, които ми стоят като блузони вече  Laughing

# 695
  • Мнения: 1 280
 Благодаря за отговорите   bouquet
 Тинтина, нещо не разбрах къде е магазина, обаче  Embarassed На улицата на магазин "Слънце" ли беше? Сещам се за банка Пиреос, която се пада в пресечката в дясно от самата църква, там ли да обикалям? Много съм зле с ориентацията ще ме извиниш  Laughing

 Може ли и на мен рецепта на тортата с моркови  Party

# 696
  • Мнения: 599
Бръшлян,Бродилово,Кости...има много приятни села и местности в Странджата,както и приятни екопътеки.Водупадът Докузак е много красив ,до него има и беседка и полянка за пикник,има екопътека.Става и за 1 ден.
А какви са цените на нощувките?

# 697
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Направо я сложете тук тази рецепта, че момичето ще се побърка да праща на всички. Simple Smile

# 698
  • Мнения: 35
Направо  Milla Elaine  да приготви торта и да изпрати на всички да я опитаме  Hug
ivss , правилно си се ориентирала. "Белотекс" се казва магазина. Почти срещу банката се пада.  Peace

Момичета, магазин "Лили" отвори ли вече? Да не се разхождам напразно.

# 699
  • Бургас
  • Мнения: 1 135
Направо я сложете тук тази рецепта, че момичето ще се побърка да праща на всички. Simple Smile


и аз чакам за рецептата   chef

# 700
  • Бургас
  • Мнения: 6 444
Момичета, магазин "Лили" отвори ли вече? Да не се разхождам напразно.

Не беше в петък.

# 701
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Момичета, магазин "Лили" отвори ли вече? Да не се разхождам напразно.

Не беше в петък.

И в неделя не беше отворен  Laughing
Писала съм им второ писмо с питане кога ще отварят, защото вече станаха два месеца, а щяха да отварят до "10-12 дни" /това преди месец/. Питах ги и за втория магазин, който споменаха, че щели да отварят. Като ми отговорят на писмото ще снеса повече информация  Laughing

# 702
  • Мнения: 1 298
Ах, пуснах я на лични на едно момиче, ама видях че и други искали.

Ок - http://luluto.blogspot.nl/2013/01/blog-post_21.html?m=1

Спазвам рецептата дословно, готова ли е - веднага вадя, за да не е препечена,
а мека и влажна. Глазурата - вместо портокал, слагам само настърган лайм.
Страхотен аромат и много свеж вкус. За ядките нямам нерви и пропускам тази част.
На другия ден е още по-вкусна.

Много съм далече, да ви пратя, но лятото ми напомнете като съм в Бургас. Laughing

# 703
  • Мнения: 328
 HugМного съм далече, да ви пратя, но лятото ми напомнете като съм в Бургас.
Milla Elaine
благодаря ,ще напомним Hug

# 704
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Току-що получих следния отговор от служител на "Лили":

"От наша страна ние сме готови да отворим магазина, но от самият МОЛ ни бавят и именно заради това още не е отворен. Подготвяме втори магазин в центъра на Бургас, който ще отвори към средата на ноември. Тогава ще имате възможност да пазарувате на две места във Вашият град.
Извиняваме се, че създаваме трудности на нашите лоялни клиенти, но наистина нищо не зависи от нас."

Общи условия

Активация на акаунт