Къде в Бургас (37)

  • 86 835
  • 745
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 539
И аз благодаря за рецептата на морковената торта,Milla Elaine.Като ми остане време ще я пробвам.Иначе и аз препоръчвам морковената торта от Сладко и Солено,както писаха някои момичета по-напред.Като домашна е,с маскарпоне,блата е с ядки,моркови и канела които се усещат.
А за АУтлета на Теранова на Тройката-вече няма ли да го има?

# 706
  • Бургас
  • Мнения: 6 154
ivss , точно там, отговорили са ти.
А за магазините за бременни - нищо не съм си купила от такива магазини, освен два чорапогащника. Обикалям други магазини, скоро си взех една по-дълга туника и клин от едно магазинче "Кикимора". Намира се на "Шар планина", зад БСУ.

# 707
  • Мнения: 6 395
Аз си купих много удобен панталон и пола, но ХМ в София.....тук изобщо ги няма тези неща, а там бяха и на намаление

В Уайкиките няма ниииищо хубаво  Tired Tired

Иначе точно до МЦ Света София има един магазин за бременни, от там си купих един черен панталон- клин тип цигара......ама хич не ми е удобен  Banghead Banghead  в краката ми е точен, ама колана ми е голям....стягам го , стягам го ама пак ми се свлича. Продавачката ме убеди да го купя, вика ми ти сега изведнъж ще порастеш.....ми мнооо е голям колана не вярвам да го изпълня и не е и ластичен, май ще ида да го стеснаят. А и съм с малко дупе, а бедъра порасна, та не е ли ластичен колана, а само с пристягане не става.....ама се излъгах да го купя Banghead

Последна редакция: пн, 07 окт 2013, 23:27 от Звезден^Прах

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 272
А за АУтлета на Теранова на Тройката-вече няма ли да го има?
Няма го от 2-3 седмици, затвориха го, пише да ги търсим из моловете.

# 709
  • Мнения: 1 280
 Благодаря за рецептата и отговора за магазина   bouquet

# 710
  • Мнения: 172
Е, ми, момичета, счупих се вчера от ходене - от 10 сутринта до 21 часа. Всичко ме боли от това обикаляне. И единствено намерих в LCWaikiki един гащиризон, който ми става. Дори в Безистена, уж магазин за бременни, ама нищо не ми стана, освен един панталон, който нямам с кво да го нося. Аз съм в потрес!

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 152
Момичета, от къде да намеря пластмасови магнити, че бебето ги обожава. Хартиените от помбер изяде, а гипсовите изпочупи... та ако може и да не са много скъпи, че 100% и на тях ще им намери цаката Simple Smile Мерси предварително   bouquet   

# 712
  • Мнения: 44
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали оптика в Бургас за качествени детски очила, без значение за цената?

Благодаря предварително!

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Здравейте!
Бихте ли ми препоръчали оптика в Бургас за качествени детски очила, без значение за цената?
От години ползвам оптика Ел-ди - на ул. "Васил Априлов" за цялото семейство, включително и двете ми деца.

# 714
  • Мнения: 539
Знам ,че не му е мястото тук да питам,за което се извинявам,ще питам и в подходящата тема,но знае ли някой графика на д-р Гамишев,кога е в болницата,кога преглежда на частно в кабинета?

# 715
  • Мнения: 135
Кьде в Бургас мога да намеря продукти на Vileda ,тцрся си стирка и кьрпи за по4истване?

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 6 154
А козметика на "Арт деко" къде продават? Преди взимах от една парфюмерия до Базара, обаче я затвориха и правят на нейно място детски магазин.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А козметика на "Арт деко" къде продават? Преди взимах от една парфюмерия до Базара, обаче я затвориха и правят на нейно място детски магазин.

Мисля, че има в Beauty zone и Douglas.

# 718
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Благодаря и аз за рецептата, точно такава торта си представях  Peace

# 719
  • Мнения: 494
Здравейте,
може ли да ми препоръчате фирма за кетъринг ?Бих искала да поръчам хапки и евентуално да ползвам няколко бар маси.Също ме интересува къде мога да дам няколко ризи за бродиране на лого?
Благодаря Ви, предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт