Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 991
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 445
 newsm78 Добре де, Фенче, като цъкна примерно на 3-ти епизод в Кейфито ми се появява само картинка, без play където и да било, само отдолу пише Гледай този епизод онлайн и отдолу е сложен линк към youtube... Ама като цъкна там няма субтитри, при тебе така ли е?

Откакто смениха визията нещо се обърках  ooooh!

# 16
  • Мнения: 445
Браво бе...тцтцттцттц...настанили сте се тук, аз си вися в старата тема. Joy Joy Joy Joy Joy

Голема съм тояга, чакам Роминка, Heart Eyes да пусне линк. ooooh!

Роминке, Heart Eyes мерси мило за темата.  bouquet  bouquet  bouquet


Зиз, тъкмо мислех да те поканя тук  Hug ама гледам, че си се ориентирала вече  Heart Eyes

# 17
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Браво бе...тцтцттцттц...настанили сте се тук, аз си вися в старата тема. Joy Joy Joy Joy Joy

Голема съм тояга, чакам Роминка, Heart Eyes да пусне линк. ooooh!

Роминке, Heart Eyes мерси мило за темата.  bouquet  bouquet  bouquet


Зиз, тъкмо мислех да те поканя тук  Hug ама гледам, че си се ориентирала вече  Heart Eyes
Мерси мило Heart Eyes, ама аз от зор се ориентирах. Joy Joy Joy
И за да не береш ядове, прави като мене...от 70 нагоре. Арниня. Laughing Laughing Laughing
Паднал олмаз, тарикатска работа. Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 3 547
Здравейте, мацки )))

Отдавна не съм писала тук, може и да сте ме забравили )))

Аз си догледах втория сезон самосиндикално, без да се включвам в дискусиите, понеже ми беше дошло в повече от кръжока на звездобройките да ме облъчват с мантри от сорта на ‘до 5 серии секс със Зейнеп’ и ‘до края на филма Джалма’ .

Както се видя накрая нямаше ни секс, ни Джалма, само една голяяяма пукнатина в кристалната топка и естествено на пух и прах стана убийствената ‘логика’, която някои хора търсеха с пяна на уста.
Както и да е, аз си спестих споровете с кръжочничките и от това удоволствието ми от филма беше в пъти по-голямо.

Финалът беше точно това, което сценаристките обещаха – всекиму според заслугите.

Аз лично се смях обаче на решението на режисьорката на финала да барне Кузей в по-лъскав вид отколкото самия Каванч Татлъту в реклама на ‘Мави’, след като горкичкия изкара две години с две тениски, едни дънки и едно кожено якенце и след като два сезона си зализва бретончето. Laughing Laughing
Много комично беше и решението им за появата на Зейнеп на сватбеното тържество, където всички бяха със свежи и естествени визии и облекла, а тя се промъкна с тежката вечерна рокля, прическа и грим, отново решена като жената вамп в това убийствено червено, което вече и е запазена марка . Та така де – уж реабилитация за образа, обаче що пък да не е нелеп като визия до последно…Мерве, горката не знам как ги изтърпя две години тия слепи стилисти. Simple Smile

Та така де, наминах да ви видя мъничко и дето се вика да предам едни поздрави на баш-звездобройката.
Не от мене…от Джалма  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 18 552
newsm78 Добре де, Фенче, като цъкна примерно на 3-ти епизод в Кейфито ми се появява само картинка, без play където и да било, само отдолу пише Гледай този епизод онлайн и отдолу е сложен линк към youtube... Ама като цъкна там няма субтитри, при тебе така ли е?

Откакто смениха визията нещо се обърках  ooooh!

Точно така е, мило. До преди 4 дни нямаше никакви проблеми, сега що няма субтитри не знам...
Лор  Heart Eyes мило, много се радвам, че си пак при нас! На мен лично ми липсваше! А Дафнето вече не пише тук, тя дори не ни се извини затова, че не позна края на филма, ама нейсе  hahaha ние не се сърдим. Макар, че аз лично , ако беше станал финалът по нейната логика, щях да я поздравя и да си призная, че е по-проницателна от мен. Кажи, хареса ли ти филма, без подробностите  hahaha които си изброила?

# 20
  • Мнения: 75
Lor,добре си се завърнала Hug Спомянм си, че много обичах да те чета и гледахме един филм Peace

# 21
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз не го знам Лорчето, ама ми АресА. Hug Heart Eyes

Фен, Heart Eyes така като си се плъзнала в 30-та серия, скоро чакам да се изкажеш компетентно по наболялата тема "Е ли е отразил Кузей Зейно или само ни Фърляха пясък в очите?"

# 22
  • Мнения: 75
Зизу, според мен не я уважи, щото Джемре много бързо се върна Peace

# 23
  • Мнения: 18 552
Аз не го знам Лорчето, ама ми АресА. Hug Heart Eyes

Фен, Heart Eyes така като си се плъзнала в 30-та серия, скоро чакам да се изкажеш компетентно по наболялата тема "Е ли е отразил Кузей Зейно или само ни Фърляха пясък в очите?"


 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
готово, мило! Още малко и стигам до там. Ама ми стана много мъчно за Джемре, когато я изоставиха и даже не и се обадиха, че тръгват. Естествено заради Змейнепка, голямата "приятелка" А Кузей беше толкова смешен, когато се върна Джемре и чукаше на вратата .... Зейнеп как го беше сгънала и му вика да не отваря, а той - не, това е Джемре, не мога да не отворя и щеше да си счупи крака от бързане  Joy Joy Joy а после Зейно се чудеше как да я разкара, а той не я пускаше, явно се уплаши от хищната Зейнеп  Joy Joy Joy Не го била сваляла ... та тя сама си се предложи, иначе щеше да чака Кузей да се сети сам  rotfImao rotfImao rotfImbo

# 24
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Това мило Heart Eyes е един от екзистенциалните въпроси. Не може да не му се обърне спешЪл внимание. И аз мисля, че си остана с опипването...ама повече мнения биха разсеяли съмненията. Joy hahaha Joy
Ей, ама лоша Джема...как им прекъсна харашото... Joy Joy Joy Joy два пъти. Laughing
Ми тя ако чака Кузей...неотразена ще си джитка. Wink

# 25
  • Мнения: 18 552
Такаааа... след като я изгледах не знам си колко пъти тази сцена, мога да кажа със сигурност, че не успяха да направят нищо, тя затова беше толкова серт на Джемре.
Скрит текст:
само Кузи успя да я види голичка, той дори не беше успял да си свали дънките, само ципът му беше разкопчан. Е, поне го е погалила по перископа, ако не друго  Joy Joy Joy
После, ако беше правил такива работи, щеше да се чувства много по-виновен Кузей пред нея след това. А Зейнеп този път сама си е виновна, че ги прекъсна Джемре, да не си беше изключвала телефона. Наистина искаше да им помогне този път, а не да ги прекъсва. Ама да беше оставила Хюсюк да я завари сама с Кузей, по-бързо щеше да си замине в Италия  Joy Joy Joy А колкото до това кой кого свалял - еми инициативата беше изцяло нейна, тя започна да го целува, тя му се предложи, иначе щеше да си чака Кузей да се сети Joy Joy Joy
А пък с това кокче на другата сутрин... направо ме уби! Толкова пък да не и отива тази прическа...ужасна е с нея. Ма тя или беше като бухал или зализана, само в началото беше сресана и после, когато най-сетне се подстрига. И пак на нищо не приличаше, с тая рехава косичка...ама пак по-добре беше, де.

Последна редакция: чт, 04 юли 2013, 19:14 от queen_fenka

# 26
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ееее...Фен, Heart Eyes мерси за проучването. Joy Joy Joy
Ама гледам съвсем си задълбала щом си се светнала и за перископа.  hahaha Joy hahaha
Въх, ама тва си беше образно проучване. Направо си го представИх. Аз, ако бях на нея да съм се метнала в Босфора след неуспешният опит за прелъстяване на Кузей. Joy hahaha Joy

# 27
  • Мнения: 445
 Joy Joy Joy

Фенче  Heart Eyes, и аз като тебе мисля за сцената със Зейнеп и Кузей. Тя сама му се предложи, Кузей искаше да ходят някъде, но тя каза "НЕ" и го задърпа към стаята... И тва ако не е предлагане  Whistling После успя само да му измъкне блузата, а Джемре измина има няма 20 метра и се върна... Ако Кузей е успял да свърши нещо, то тогава и зайците биха му завидили  hahaha hahaha hahaha

Ама не успя, то и затова Зейнеп беше толкова изнервена, а нашата как се правеше на луда  Joy Joy Joy Пък Кузей как си облече блузата наопаки, спукала съм се от смях  hahaha

Зиз Hug , ми да беше се метнала, само им отрови после живота с глупости  Wink

# 28
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

Зиз Hug , ми да беше се метнала, само им отрови после живота с глупости  Wink
И аз много смях тогава, а Зейно ако беше хала да ги е изпепелила и двамата. Joy Joy Joy Joy Joy

Само не разбрах кой да се мета в Босфора? Щото аз лично на Кузей не съм му правила неприлични предложения, нито съм го сецала към спалнята. Joy
Та в тоя ред на мисли, мисля да остана на сушата. Joy hahaha Joy hahaha

# 29
  • Мнения: 1 012
Аз мисля, че щеше да си я отрази Зейна подобаващо, ама не му дадоха възможност на горкия  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт