Kuzey Güney-Север - Юг ﻉ и актьорите след края на филма - 97

  • 47 974
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 18 549

Добро утро, момичета! Hug
Днес е любимата сряда, ама без филмчето ни .... много ми липсва, много.

Лудостче  Heart Eyes този колаж е уникален ....

# 376
  • Мнения: 186
Добро утро, момичета и хубав ден !
Да ви среща само доброто !
Фенче, благодаря за кафето   bouquet
Нашият ден - сряда е!  Hug


Кампанулка, добре дошла отново bouquet Hug


Лудостче, колажът наистина е прекрасен !  Peace

# 377
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Добро утро и от мен, дружки мили!

Откакто свърши сериалът, даже не знам кога е сряда, добре че Фенчето напомни.
И на мен ми липсва, макар и да имам някои забележки. Най-много заради готиния Киво, разбира се, но и заради другите артисти, много бяха добри.
Та исках да кажа, че критикувайки, бих гледала още един сезон с удоволствие.

# 378
  • Мнения: 445
Здравейте, момичетаааа    Hug

Аз съм на морето, едва сега влязох да ви чета, ама и вие не сте изписали света...

И аз не вярвам да има друга серия, ако ония двете искаха да покажат нещо, можеха да го направят в последния епизод.

Липсвате ми, ще чета понякога как сте и ще направя всичко възможно да дойда на срещата. Ама ще имам нужда от гид в София, че абсурд да се оправя сама  Rolling Eyes

Брях, че зор да се пише от таблет  ooooh!

# 379
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Хай!!! Hug Hug Hug

Как сте милички? Heart Eyes

И на мен ми липсва сериалчето. Бих изгледала още един сезон с удоволствие.
Колко е странно, чакахме с нетърпение финал за да видим какво ще стане, пък сега ни липсва.
Но, действително има много въпроси без отговор и не е лошо някой да ни отговори с някоя и друга серия в бонус. Laughing

Кампанулка, Hug добре си се завърнала.   bouquet

# 380
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Зизко, привет! Hug

Кво прайш, мац? Кви  ги къдриш?

Хелъвчо, блазе ти! Нека ти е зле на моренцето. Когат си най-зле, тъй да си - на плажче, под чадърче, с коктейлче в ръка!

# 381
  • Мнения: 18 549
Хелънчо  Heart Eyes липсваш ми, душичке! Печи си дупенцето на морето и плувай и заради мен, ама си идвай вече ... Joy Joy Joy
Зиз, Алиска, Светле  Heart Eyes Hug Heart Eyes хубав ден и на вас! Сега срещнах една приятелка, която загледа този филм заради мен, пък взе, че и тя се зариби с него hahaha и ми вика, че щяло да има 3 сезон newsm78 някъде пишело финал на сезона ... ама не ми се вярва, много ми се иска да е вярно...ама едва ли. Ако имаха идея за 3 сезон, нямаше да дадат ВЕДА фрагман, нали? Пък и Киво трябва да си почине, изцеден е горкия ...

# 382
  • Мнения: 3 371
Добро утро ! Хубав ден ви пожелавам !   bouquet





Bir ara Kıvanç Tatlıtuğ'un da adının geçtiği rolün sahibi belli oldu!

Доколкото успях да вдена, това момче, което играе във “Времето лети“, ще играе султан Селим в новия сезон на ВВ.
За ролята дълго време беше спряган Къванч. Peace

Хелънче Hug, Зизу,  Hug вие ще кажете, дали правилно съм разбрала. Peace

Хел,  Hug нямаш грижи с придвижването, разбрахме се !  Peace

Кампанула,   bouquet добре си се завърнала, отморена, отпочинала и заредена !  Peace

Не зная дали си прочела, на 27.07. /събота/ ще има форумска среща, ще се радвам да се присъединиш !   bouquet Точният час и място, ще ги обявим допълнително !  Peace

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 11:12 от gospojata

# 383
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Хелънчо  Heart Eyes липсваш ми, душичке! Печи си дупенцето на морето и плувай и заради мен, ама си идвай вече ... Joy Joy Joy
Зиз, Алиска, Светле  Heart Eyes Hug Heart Eyes хубав ден и на вас! Сега срещнах една приятелка, която загледа този филм заради мен, пък взе, че и тя се зариби с него hahaha и ми вика, че щяло да има 3 сезон newsm78 някъде пишело финал на сезона ... ама не ми се вярва, много ми се иска да е вярно...ама едва ли. Ако имаха идея за 3 сезон, нямаше да дадат ВЕДА фрагман, нали? Пък и Киво трябва да си почине, изцеден е горкия ...

И понеже Кивчо ще се снима в друг филм, може би третият сезон ще е без него, ха-ха! Като във Фериа, където третият сезон бил без главната си героиня.

Представяте ли си?Много оригинално, нали?

# 384
  • Мнения: 18 549
Хелънчо  Heart Eyes липсваш ми, душичке! Печи си дупенцето на морето и плувай и заради мен, ама си идвай вече ... Joy Joy Joy
Зиз, Алиска, Светле  Heart Eyes Hug Heart Eyes хубав ден и на вас! Сега срещнах една приятелка, която загледа този филм заради мен, пък взе, че и тя се зариби с него hahaha и ми вика, че щяло да има 3 сезон newsm78 някъде пишело финал на сезона ... ама не ми се вярва, много ми се иска да е вярно...ама едва ли. Ако имаха идея за 3 сезон, нямаше да дадат ВЕДА фрагман, нали? Пък и Киво трябва да си почине, изцеден е горкия ...

И понеже Кивчо ще се снима в друг филм, може би третият сезон ще е без него, ха-ха! Като във Фериа, където третият сезон бил без главната си героиня.

Представяте ли си?Много оригинално, нали?

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Госпожата  newsm51 Ще играе Киво във ВВ, колкото игра и Брад Пит  Joy Joy Joy Joy

# 385
  • Мнения: 3 371
Фенче,  newsm51 изобщо не си го представям Киво в ролята на султан ! Със сигурност ще го изиграе, при това страхотно, ама някак си не мога да го припозная в такъв образ .
А и се чудя, колко още ще върви този филм ? Като чета и от него колко разочаровани има....

# 386
  • Мнения: 18 549
Мило, а бе той може да изиграе всичко, ама най-малко пък искам да го видя да играе точно Селим ... доколкото съм чела, Селим е бил дебел и грозен, най- неуспешният им султан, то това е било и отмъщението на Роксолана ... точно тя е причината да се разпадне тази могъща империя. Виж, ако играеше Баязид ... ама и там пак щеше да умре, стига му толкова. А колкото до ВВ ... не знам, без Мерием едва ли ще се гледа така, както до сега...аз лично не зная дали ще го гледам с тази новата. Не мога да я приема след онази Хюрем. Но, заради Халит може би ще го гледам. А и ми е интересно дали ще се случи всичко, както е по книгата. За сега нямат нищо общо, ама да видим.
Предпочитам да си гледам наш красавец в нещо ново и различно. Peace

# 387
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Госпожа, Hug дай линк за статията. Така не мога да разбера за кой става въпрос, а не мога да отворя онзи линк дето беше пуснала.

И тоя от "времето лети " ли е Къванч?  Shocked
Щото ако е така....има нова роля.
А, за Татлъту май е ясна ролята дето ще играе. Не знам...да не ви объркам искам да видя статията.

# 388
  • Мнения: 0
Живо,здравооо на най- милите и най-умни момичета Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Чета си ви и се чувствам много добре с вашата компания. Simple Smile Heart Eyes Simple Smile
И на мен много ми липсва филмчето,да имаше поне още една серия!
Финала беше екстра,само за Бану ми стана мъчно,ама трябваше да разтърсят по някакъв начин Гюню,за да се появи пред Кузей,иначе той щеше да избяга,така го тълкувам аз newsm78
Абе,като цяло за мен това е най-добрия филм с участието на Киво/гледала съм ги всичките в които е играл до сега/.Много е напред момчето,жив и здрав да е,дано скоро започне нов проект и пак да си го гледаме ЗАЕДНО, с вас удоволствието се удвоява.Благодаря ви на всички за всичко и че ви има!
 newsm51 Two Hearts newsm51 Two Hearts newsm51 Two Hearts newsm51 Two Hearts newsm51

# 389
  • Мнения: 3 371
Госпожа, Hug дай линк за статията. Така не мога да разбера за кой става въпрос, а не мога да отворя онзи линк дето беше пуснала.

И тоя от "времето лети " ли е Къванч?  Shocked
Щото ако е така....има нова роля.
А, за Татлъту май е ясна ролята дето ще играе. Не знам...да не ви объркам искам да видя статията.


Зизу,  Hug не знам защо се подмени линка, който бях сложила ?! newsm78
Това момче от Времето лети, щяло да играе султан Селим, не Киво, поне така разбрах. Слагам пак линка, дано успееш да го отвориш.

Bir ara Kıvanç Tatlıtuğ'un da adının geçtiği rolün sahibi belli oldu!
 

Не става !  newsm78 В момента, в който го поствам излиза този, който няма нищо общо с оригиналния !  ooooh!

Както и да е, то ще се чуе . Благодаря все пак !  bouquet

А я така да видим дали няма де получи :

http://www.diziler.com/haber/muhtesem-yuzyilda-sari-selimi-kim-canlandiracak

Ей, ама съм много клевър, много смарт, бе....!  Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 10 юли 2013, 11:46 от gospojata

Общи условия

Активация на акаунт