Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 186

  • 51 435
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 535


Наздреаве! Peace

# 46
  • Мнения: 4 535
Превод от гръцки с Гугъл:

Запознах се с нея през серия от ANT1 "ASI"! Причината за туба Bougioukoustoun, която сега завършва почивка в Milos! Актрисата напусна тази сутрин заедно със съпруга си Onur Sailak и дъщери, Мая и Toprak! Семейството Sailak напусна острова с моторна лодка Speedrunner! 30-годишната актриса, преди да напусне острова намерили статуя на богинята Афродита, бе да даде разкриващи MedyaNews.blogspot.gr интервю и нашия посланик, Джон Папавасилиу!

Бих искал да започна интервюто с позоваване на вас и вашата кариера.

Започнах кариерата си от малка роля в сериала "Розата и трън" през 2004 година. След това, след края на моята серия дойде предложение за главна роля в сериала "Под липите" през 2005 г.! Серията е продължило две години и е завършен през 2007 година. Тогава дойде предложението да Tomris Gkiritlioglou серията "Ashi" през 2007 г.! Редът мина много добре и е включен в повече от десет страни! Последната ми серия е "My Fair Lady" на сезон 2009 - 2011! Тази година не съм направил телевизия, защото на моите деца, но следващия сезон ще се върне в TV в сериала "Сюлейман Великолепни" страна на един и уникални, Халит Ergkents!

Вярно е, че "Ashi" е голям успех в нашата страна! Пистата тук всичко, което правите на почивка?

Не. Честно казано много съм направил на този въпрос! Но аз отговарям, че аз не обичам да се виждам по телевизията, е нещо, което носи в изключително трудно положение, и, така или иначе, да върне стария вид и нов бизнес!

Вие знаете, че нашата страна, а не само е била ударена от опустошителни икономическа криза. Какво, по дяволите правиш на гърците за това ужасно болезнено явление?

Гърците са по природа оптимист! Знам, че трудното положение на страната се намира и се надявате да се измъкнем от това много скоро! Знам, че този резултат дойде от "лошите" политици, които се стремели за пари и власт! Също така, кризата дойде от лошото управление на финансови и не-дълга заеми от Европейския съюз! Надявам се, че гърците един ден ще си възвърне усмивката си и да започне отново на празниците!

Как ще отговорите на тези, които искат Гърция и Турция врагове?

Ако бяхме неприятели, ние не идва почивки в гръцките острови! Ако бяхме неприятели, той ще отиде Халит Ergkents на погребението на една дама, която дори не знае? Ако бяхме неприятели, той ще запълни плажовете всеки ден турските туристи! Те вероятно не мисля, че това, което искаме врагове! Нашите политици са врагове, не нас!

Добре дошли празниците тази година в нашата страна. Какво ви мотивира да дойде в Apple?

В света! Чух много критики за острова и мислех да дойда! В началото имах голяма борба да убеди Onur (мъжа си), за да дойде! Бях упорит, но най-накрая убеден и дойде с мен! Когато пристигнахме преди две седмици, ние бяхме като риба на сухо! Но в крайна сметка свикнах! Ние ще дойдем отново със сигурност!

Това, което направи впечатление на Milos?

Красивите плажове и атрактивна! Света, много мило! Оставих много доволни от гостоприемството на гърците! Аз също се радваше на храни (с изключение на зърна), пайове, на ladenia (макар че той е предписание на Kimolos, които биха отишли, но не го направих)!

Бих искал да затворите интервю с коментар за вчерашния епизод с Hazal Kaya!

Не бих искал да коментирам? Това е петно ​​върху кариерата! След две седмици ще сме забравили. Всички ще са забравили, освен от собственика на магазина! По-добро отношение съхраняват баба си, г-жа Senour! Показа хладнокръвие и точност! Браво на нея!

Бих искал да ви благодаря за отделеното време! Bon Voyage!

Аз ви благодаря! Надявам се да се срещнем отново!

Скрит текст:
Την γνωρίσαμε μέσα από τη σειρά του ΑΝΤ1 "ASI"! Ο λόγος για την Τουμπά Μπουγιουκουστούν, η οποία σήμερα ολοκλήρωσε τις διακοπές της στη Μήλο! Η ηθοποιός αποχώρησε σήμερα το πρωί μαζί με τον σύζυγό της, Ονούρ Σαϊλάκ και τις κόρες τις, Μάγια και Τοπράκ! Η οικογένεια Σαϊλάκ αποχώρησε από το νησί με το ταχύπλοο Speedrunner! Η 30χρονη ηθοποιός, πριν αποχωρήσει από το νησί που βρέθηκε το άγαλμα της θεάς Αφροδίτης, δέχτηκε να δώσει μια αποκαλυπτική συνέντευξη στο MedyaNews.blogspot.gr και στον απεσταλμένο μας, Γιάννη Παπαβασιλείου!

Θα ήθελα να ξεκινήσουμε τη συνέντευξη με μια αναφορά σε εσάς και την καριέρα σας.

Ξεκίνησα τη καριέρα μου από ένα μικρό ρόλο στη σειρά "Το τριαντάφυλλο και το αγκάθι" το 2004. Στη συνέχεια, μετά το τέλος της σειράς μου ήρθε πρόταση για πρωταγωνιστικό ρόλο για τη σειρά "Κάτω από τις Φλαμουριές" το 2005! Η σειρά διήρκησε 2 χρόνια και ολοκληρώθηκε το 2007. Τότε ήρθε η πρόταση από την Τομρίς Γκιριτλίογλου για τη σειρά "Ασί" το 2007! Η σειρά πήγε πολύ καλά και έχει προβληθεί σε πάνω από δέκα χώρες! Τελευταία μου σειρά ήταν το "Ωραία μου Κυρία" τις σεζόν 2009 - 2011! Φέτος δεν έκανα τηλεόραση λόγω των παιδιών μου, αλλά την επερχόμενη σεζόν θα επιστρέψω στην TV με τη σειρά "Σουλεϊμάν ο Μεγαλοπρεπής" πλάι στον, ένα και μοναδικό, Χαλίτ Εργκέντς!

Είναι αλήθεια πως το "Ασί" είναι μεγάλη επιτυχία στη χώρα μας! Το παρακολουθείτε καθόλου εδώ που κάνετε διακοπές;

Όχι. Ειλικρινά πολύ μου έχουν κάνει αυτή την ερώτηση! Αλλά εγώ τους απαντώ πως δεν μου αρέσει να βλέπω τον εαυτό μου στην τηλεόραση, είναι κάτι που με φέρνει σε εξαιρετικά δύσκολη θέση, και, έτσι κι αλλιώς, αφήνουμε πίσω τα παλιά και κοιτάμε τις νέες δουλειές!

Ξέρετε πως η χώρα μας, και όχι μόνο, έχει χτυπηθεί από μια καταστροφική οικονομική κρίση. Ποια είναι η ευχή που κάνετε στους Έλληνες για αυτό το τρομερά οδυνηρό φαινόμενο;

Οι Έλληνες είναι από τη φύση τους αισιόδοξοι! Γνωρίζω τη δύσκολη κατάσταση που βρίσκεται η χώρα σας και ελπίζω να βγείτε από αυτήν πολύ σύντομα! Γνωρίζω πως αυτό το αποτέλεσμα ήρθε από "κακούς" πολιτικούς που φιλοδοξούσαν για το χρήμα και την εξουσία! Επίσης η κρίση ήρθε από κακή διαχείριση των οικονομικών και μη οφειλή δανείων από την Ευρωπαϊκή Ένωση! Ελπίζω πως οι Έλληνες θα ξαναβρείτε μια μέρα το χαμόγελό σας και θα αρχίσετε πάλι τα γλέντια!

Τι απαντάτε σε αυτούς που θέλουν την Ελλάδα και την Τουρκία εχθρούς;

Αν ήμασταν εχθροί, δεν θα ερχόμασταν διακοπές στα Ελληνικά νησιά! Αν ήμασταν εχθροί, θα πήγαινε ο Χαλίτ Εργκέντς στη κηδεία μιας κυρίας που δεν ξέρει καν; Αν ήμασταν εχθροί, δεν θα γέμιζαν οι παραλίες κάθε μέρα Τούρκους τουρίστες! Αυτά μάλλον δεν τα σκέφτονται αυτοί που μας θέλουν εχθρούς! Οι πολιτικοί μας είναι εχθροί, όχι εμείς!

Φέτος ήρθατε διακοπές στη χώρα μας. Τι σας παρακίνησε να έρθετε στη Μήλο;

Ο κόσμος! Άκουγα πολλές κριτικές για το νησί και σκέφτηκα να έρθω! Στην αρχή, είχα μεγάλο αγώνα για να πείσω τον Ονούρ (τον σύζυγό της) να έρθει! Μου έκανε πείσματα αλλά τελικά πείστηκε και ήρθε μαζί μου! Όταν φτάσαμε πριν από δυο εβδομάδες, ήμασταν σαν το ψάρι έξω από το νερό! Αλλά τελικά συνηθίσαμε! Θα έρθουμε ξανά σίγουρα!

Τι σας έκανε εντύπωση από τη Μήλο;

Οι ωραίες και μαγευτικές παραλίες! Ο κόσμος, ο πολύ ευγενικός! Έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη από τη φιλοξενία των Ελλήνων! Μου άρεσε επίσης το φαγητό (εκτός από τα αμπελοφάσουλα), οι πίτες, η λαδένια (αν και είναι συνταγή της Κιμώλου, που θα πήγαινα αλλά δεν πρόλαβα)!

Θα ήθελα να κλείσουμε τη συνέντευξη με ένα σχόλιο για το χτεσινό επεισόδιο με τη Χαζάλ Καγιά!

Δεν θα ήθελα να το σχολιάσω! Είναι ένα μελανό σημείο για τη καριέρα της! Σε δυο εβδομάδες θα έχει ξεχαστεί. Όλοι θα το έχουν ξεχάσει εκτός από τον ιδιοκτήτη του μαγαζιού! Την καλύτερη στάση κράτησε η γιαγιά της, η κ. Σενούρ! Έδειξε ψυχραιμία και αυστηρότητα! Μπράβο της!

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για το χρόνο σας! Καλό ταξίδι!

Εγώ σας ευχαριστώ! Ελπίζω να ξανασυναντηθούμε!

Мисля, че интервюто е от миналото лято. Взех го от този профил: https://www.facebook.com/pages/Turkish-Series-%E1%83%A6-Greeks-F … 6/576780882338954

Последна редакция: пт, 05 юли 2013, 22:40 от nadine1111

# 47
  • Мнения: 2 195
Канти, Надин Hug Ама, за да не ми излезе име, както казваш, съм на сок Wink


А за снимката, все си мисля, че ако не беше крадена, щяхме да я видим поне с децата Thinking

Надин, ако е истинско интервюто сигурно е от миналата година, ама нмалко измислено ми се струва. Първо Туба няма навик да коментира свои колеги и второ едва ли гърците ще я питат за положението в Гърция Thinking

А иначе островът е страхотен, макар че е малко вероятно да пътуват с малки деца с моторница - островът е насред Егейско море Peace
https://www.google.bg/search?q=%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0 … =1025&bih=456

# 48
  • Мнения: 4 535

Надин, ако е истинско интервюто сигурно е от миналата година, ама нмалко измислено ми се струва. Първо Туба няма навик да коментира свои колеги и второ едва ли гърците ще я питат за положението в Гърция Thinking

А иначе островът е страхотен, макар че е малко вероятно да пътуват с малки деца с моторница - островът е насред Егейско море Peace
https://www.google.bg/search?q=%D0%BE%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0 … =1025&bih=456



Баги, за мен е важно, че не съм си го измислила аз Grinning Затова съм си сложила прилежно линк, от къде съм го взела. То вече и на вестници нямам вяра Joy
То и самолетите са вредни за малки деца, ама ги водиха в Париж бебоците, когато бяха на 3 месеца Wink

# 49
  • Мнения: 4 236
Надин Peace и на мен не ми се струва да е отсега интервюто. Изобщо не споменава "Минутите" Rolling Eyes
Цитат
Тази година не съм направил телевизия, защото на моите деца, но следващия сезон ще се върне в TV в сериала "Сюлейман Великолепни" страна на един и уникални, Халит Ergkents!

А говори и за ВВ. Нали миналата година се носеха слухове, че щяла да влезне като гост-актьор newsm78 Rolling Eyes
Тези снимки аз не съм ги виждала  Blush

Цитат
Първо Туба няма навик да коментира свои колеги и второ едва ли гърците ще я питат за положението в Гърция
Баги smile3521

# 50
  • Мнения: 2 195
Надин, аз просто си мисля на глас, не ми е минало през ум, че си си го измислила.  PeaceА за пътуването със самолет и моторна лодка има разлика. Просто разстоянието до сушата е твърде голямо, за да се ползва такъв транспорт, а и моторните лодки съвсем не са безопасни Peace


След толкова вълнения май ми е време за сън, че утре денят ми е работен Sad

# 51
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Превод с гугъл от арабски

TUBA BÜYÜKÜSTÜN "LAMISS & ASI OPENS HER HEART TO ELLE ARABIA

Ние го знаем като "Аси" в сериала със същото име, и като "Мис" в рози продавачка. Тук ние ги разпознава като майка и едно човешко същество. Специална среща на брега на Босфора.

Как започна кариерата ти?
Бях тийнейджър, когато някой ме видя в училище и иска да ме вземе някои снимки. فأجريت изобразителното някои сесии и по-късно видях моя продукт и предложена роля в телевизионен сериал, но отхвърли първите три представления, защото аз все още следват часовете ми не исках да направи кариера за себе си преди края на проучването. Мисля, че приема офертата четвърти и имаше малка роля в сериала извършва един сладък характер на име ... И стана актьорска кариера днес! Смешното нещо, което беше преди тринадесети Неприятно ми е да си представя! A

Как прекарваш дните си?
Събуждам се рано сутрин и това е нещо добро. Винаги се опитвам да организира Amaury преди да се събуди дъщери-близначки. Обичам си Naúmtin визия, както и когато не е моя работа, аз съм се опитва да прекарват толкова време с тях е възможно както Ostahbhma да закусите и да отидете в парка и да играят заедно. И понякога ни се присъединява към Onur (Бележка от редакцията: Омъжена е актьор турски Onur Sailak). A

Как Tofiqin между кариерата си и семейството си, особено след раждането на близнаци?
Всъщност началото на теб, съпругът ми и сам пука Balotflin и с изключение на седем месеца по-късно реши да се върне на работа (смее се) Fastana на Bmrbeh за тях. A

Защо са се променили в живота си?

Трудно е да се обясни ... Станах аз се чувствам повече от една дама, преди да стана причина за развитието на сутринта и по-важното е, че нищо не Adafna сега какво دامتا глобата, добре съм.

Bam различават, WPM تتشابهان?
Две напълно различни и единственото сходство, че виждам къде са момичетата (смее се).

Какво е най-странното нещо, което ти се е случило?
Когато лекарят ми каза, че нося близнаци, въпреки че аз не бях изненадан, защото знаех, че по някакъв начин аз се чувствам така. A

Мислите ли, че си актьорска кариера, ще се превърне в глобална професия да се молят на Холивуд, например?
Insha ми много, така че това е нещо добро, но не планирам нищо, защото аз живея живота си всеки момент. A

Какви са вашите естетически ежедневните си навици?
Ограничена за основни неща, прост и класически като си мия лицето и зъбите и да използвате овлажняващ крем ... Това е всичко, не е сложно! A

Как бихте описали вашия стил?
Обичам да се чувстват удобно Bmlabsa. Кои са тези, които имат полза стилисти? Alexander McQueen и Marc Jacobs. A

Кой е най-привлекателните мъже, които са работили с него в предната част на камерата?
Съпругът ми (Бележка от редакцията: Омъжена е за актьора Турски Onur Sailak). A

Кой е любимият ви филм?
Закуска в Тифани.

Какво те кара да Ttiran радостта?
Не летя с радост постоянно, но сега с момичетата луди, когато казват "мама!" A

Когато Tstmedin от енергията си?

От Слънцето, която обичам! Когато времето е слънчево бъде денонощното добре. A

Какви са заглавията на оферти в Истанбул?
Аз съм от азиатската част на Истанбул и обичаше красивото море. Що се отнася до местата, Специална награда: Улус 29, Dragon и колбасарница. A

Кои са любимите ви дестинации по целия свят?
Paris, Mont-Saint-Michel и Прага. Наречен три تحملينها цели винаги с вас по време на пътуване. Четка за зъби и дъщери-близначки (усмивки). A

Рецептата на твоя стил?
Манти е подобен Baheih басейните. A

Какво мислиш, че г-жа Тимор?
Има турски като жени, много красива и обича да се грижи за външния си вид и следват модата отблизо. A

Кои са жените Ajpennek?
Мамо, и знаменитости избират Кейт Бланшет, Одри Хепбърн и Джулия Робъртс. A

Всяка лична предпочитате, Asi или Мейс?
Аси, без съмнение. A

Каква беше детството мечти имаш? Мислите ли, че сте успели да ги постигне?
Винаги се променя. Обичах времето, когато стане лекар и отново учител, а понякога и балерина, но аз подозирам, че представителството е подходящата работа за мен, не мога да направя всичко по едно и също време! A

А последната дума на Tuba списание Elle:
"Това беше фотосесията днес наистина приятно. Още не знам на фотографа, но аз бързо انسجمت него. Е, се влюбва в всички дрехи последния набор от Louis Vuitton, които имаха възможност да ги носят. Дрехи Vintej иновативен, с много модерен. Всеки вид е Mathaba пътуване пътуване във времето и мястото и аз съм развълнуван да видя снимки! е страхотен отбор и много активен. вярно, че това е първият сътрудничество между нас, но ние се чувствахме, че се познаваме много отдавна! ".


Източник: ELLEARABIA

https://www.facebook.com/notes/tuba-b%C3%BCy%C3%BCk%C3%BCst%C3%B … e/576306862422221

Последна редакция: пт, 05 юли 2013, 23:38 от vania_e

# 52
  • Мнения: 4 236
Ваня Hug мерси за интервюто. Абе знаех си, че Гуги е внимавал повече в часовете по арабски в сравнение с часовете по турски език Wink Но да се надяваме интервюто да излезне и на английски , че ми е най-разбираем този език  Heart Eyes




Лека нощ и от мен!


# 53
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Къщата на Туба

# 54
  • Русе
  • Мнения: 6 503

Ванче  Hug браво и мястото на събитието откри, и статията от арабски  smile3501 -
сега вече можем спокойно да поспим, пък утре...  Wink кой знае каква снимка още може да се появи!  Simple Smile

Лека нощ!  Hug

# 55
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Хубав ден беше вчера, зареди ни с изненади и много красота, а какво  Wink ли ни очаква днес?  newsm78



Скрит текст:

Скрит текст:

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 07:44 от Cveti67

# 56
  • Мнения: 10 013
Добро утро!  Hug

Днес "Гече" ни е отбелязало...  Mr. Green

http://gecce.com/foto-galeri/unluler/ekrana-en-cok-esim-yakisiyor



Това мисля, че е Филиз, ама господина в гръб ми прилича на Оджата. Или много си приличат с Йелмаз.  Mr. Green

Приятен почивен ден!  Hug

# 57
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Hug а този образ до Филиз  newsm78 не е ли Джем?  newsm78



Хубав ден ви желая Hug и... да откриете още интересни неща!  Peace

# 58
  • Мнения: 4 535
Добро утро!  Grinning Ами добро е... снимки, интервюта, клипчета Wink Както казват внуците ми...ЖЕСТОКО! Joy Joy
Не открих друго за допълване, затова пльоскам това клипче, за да си припомним старата сесия на Туба за "Ел", и не само Rolling Eyes

Хубав ден! Hug Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 4 535



А ако на някой му се страда с Хасрет и Мурат, може да го направи на ...гръцки Wink

Общи условия

Активация на акаунт