Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 186

  • 51 442
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 535


Преди премиерата в Гърция Grinning

# 61
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

Ей, тези дни приятните изненади продължават. И интервю. Добре че е любимка на арабите, та гуги  да ни светне. Laughing

От снощи все съмнителни въпроси ми идват, та ще прощавате Peace Ама и сега ще си питам: "къщата на Туба"  newsm78 Нали има мезонет в комплекс. Къщата в Бодрум не изглежда така. Може да е новата й къща, но пък в онзи край не забелязах къщите да са с изолация newsm78  Както и да е, партито е домашно с много балони, възглавници и голяма торта. 

И понеже сте подхванали Филиз на фона на фотосесията на карета един колаж в този дух:

# 62
  • Мнения: 0
Баги,
Снимките са от Истанбул, явно живее в къща, а не мезонет Simple Smile.

# 63
  • Мнения: 10 029
Баги,
Снимките са от Истанбул, явно живее в къща, а не мезонет Simple Smile.

Опа!  Rolling Eyes Изненада!  Shocked

Маги  Hug мислехме вече, че е на почивка, ама явно Онур чака края на събитията.  Peace

# 64
  • Мнения: 2 195
Баги,
Снимките са от Истанбул, явно живее в къща, а не мезонет Simple Smile.

Опа!  Rolling Eyes Изненада!  Shocked

Маги  Hug мислехме вече, че е на почивка, ама явно Онур чака края на събитията.  Peace

mk11  Hug  Става и в къща. Wink Важното е да са живи, здрави и щастливи Praynig А аз си говоря по спомен от публикациите във вестниците какво и къде са си купили, какви звънци ги безспокоели...

Линка, значи Бодурм с фотки не ни се е загубил  Joy Joy Joy

И карета в кафяво:

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 12:12 от Bagi

# 65
  • Мнения: 10 029



Това видео е старо, но аз сега го открих.  ooooh!
Песента в него е песента Che sarà

http://www.youtube.com/watch?v=jRhtJtUDAZs

Която много обичам, ама на френски...  ooooh! Изненадаха ме в гръб...  Laughing

# 66
  • Мнения: 0
Днес Т туитна добро утро със слънце и самолетче, та може да има Бодрум или друга дестинация Simple Smile

# 67
  • Мнения: 10 029
Днес Т туитна добро утро със слънце и самолетче, та може да има Бодрум или друга дестинация Simple Smile

Ами крайно време е!  Naughty
Папараците и те трябва да изкарат пари от някъде, а и нас да зарадват.  Wink
Като се сетя миналата година колко много снимки им направиха, се притеснявам, че Туба и Онур ще вземат мерки и ще се скрият някъде.  ooooh! Дано да ги изловят, все пак...  Party

# 68
  • Мнения: 2 195
Днес Т туитна добро утро със слънце и самолетче, та може да има Бодрум или друга дестинация Simple Smile

# 69
  • Разград
  • Мнения: 8 243


'Wonderland Republic'' tonight at 22.10 on Haber Turk TV

Today will be shown the first episode of the documentary "Wonderland Republic" where the Turkish series secrets will be revealed

Видео за предаването
http://haberturk.tv/programlar/video/6-temmuz-cumartesi/92789

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 13:44 от vania_e

# 70
  • Мнения: 4 535
Кой е най-привлекателните мъже, които са работили с него в предната част на камерата?
Съпругът ми (Бележка от редакцията: Омъжена е за актьора Турски Onur Sailak). A


Нали съм майка на журналист, не искам да ги обиждам милите...ама по- тъп въпрос не съществува Mr. Green Mr. Green Какво очакват те за отговор newsm78 Джансел, Мурат или Бюлент? Хубаво, че момата ни е умна, и отговоря като първи дипломат по соломоновски Grinning Ако беше предпочела някой, представям си какви фантазии щеше да предизвика Wink То носове, то коси, то замразени яйцеклетки... Joy Joy



# 71
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Е хеей  Crazy, момичета - не спирате с изненадите!   bouquet

Линка, Надин, Баги, Маги, Ваня  Hug

А ме нямаше само няколко часа, сега  Thinking ако пак изчезна -  hahaha какво ли ще намеря после?  newsm78

Та...  Thinking нима СС са стегнали багажа за към морето?  Wink
Ха дано и да ги видим, не само да четем за тях.  Peace

И една малко загадъчна Туба от страхотната серия  Simple Smile



Скрит текст:

# 72
  • Мнения: 3
В един профилите на Туба относно снимката от дома и пише:TUBA'S HOUSE IN BODRUM

Последна редакция: сб, 06 юли 2013, 15:14 от doriana

# 73
# 74
  • Мнения: 2 195
Ето как изглеждаше къщата на Туба в Бодрум (по-скоро в Гьолкьой - селце близо до Бодрум) преди 2 години. Освен тиражирана в медиите (знаем колко са достоверни) и местните хора ми я показаха.


А и растителността около партикъщата ми изглежда характерна по-скоро за нашите ширини, а не средиземноморска с типичните закуми, хибискуси и бугенвилии.

Ама не ви убеждавам, а само си търся аргументи за и против. То лятото какво друго ни остава - ваканционни снимки и догатки Peace Аз си ги обичам, защото покрай тях с гуги си пътувам - вчера на Милос, днес в Бодрум Laughing

ПП
Надин Hug Партито хич не е било камерно. А аз се чудех защо са толкова възглавниците. Wink  Или обитателките на Демирбехче са ги пратили на възстановяване в Бодрум или партито все пак е било в Истанбул newsm78

Общи условия

Активация на акаунт