Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 186

  • 51 456
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 195


Tuba Büyüküstün Today In Pantene Shooting For Middle East

Тук поне хубаво си личи думата "днес" Rolling Eyes Значи пак е на снимки newsm78

Надин, хубаво снима, т.е. я снимат, ама нещо ми се губи  Sad Да не е с многоъгълната прическа newsm78


Днес Рина е прочела в дизито, че коментират евентуалното участие на Туба в проект на ТИМС За този проект се говори от края на миналата година.
http://www.tvaktuel.com/haber/12207-isyan-gunlerinde-ask-ve-kili … ibi-dizi-olu.html
http://timsproductions-haber.blogspot.com/2012/12/kilic-yarasi-g … da-show-tvde.html
 
Тимс е закупил  правата за  1млн лири на два от най-известните романи на Ahmet Altan:     İsyan Günlerinde Aşk  (Любов по време на бунт) и Kılıç Yarası Gibi (Като рана от меч). Сценарият ще се пише (или е написан) от Yasemin Çongar. Говори се  за два сериала.  newsm78
От резюмето (края на миналия век, арменци, Отоманска банка, шейх, нещастен брак, красива Mehpare Hanım) и от коментарите след двата романа  мисля, че Туба се свързва с екранизацията на "Като рана от меч". В коментарите романът се характеризира и като  "психология на жените".



Ахмет Алтан (1950, Анкара) е известен турски журналист и писател. Списвал е колони в Милиет, Хуриет и Радикал. Продуцирал е новинарски ТВ програми. Главен редактор е на Тараф (всекидневник)

Бил е уволнен от Милиет, след като пише през 1995 статията "Atakurd, алтернативна история на Турция.
През 20о8 е подведен под съдебна отговорност за уронване престижа на Турция със статията "О, мой братко", посветен на жертвите от арменския геноцид.

Участва в протесите през юни за Gizi park с речта си "No passaran".

Интересен проект се очертава предвид официалното отношение на правителството към арменския геноцид и настоящите събития.  Надали ще бъде много рейтингов и касов.  Wink

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 21:40 от Bagi

# 691
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Баги  Peace страхотна си  Wink - кога се върна и вече ни носиш любопитна информация!   bouquet

Много интересни новини, дано  Praynig има голяма доза истина около такъв проект, пак ще е различен, а за рейтинга...  Wink нали свикнахме с по-малък, а на Туба пък  Naughty хич не и пука.  Peace

А като стана дума за нов проект  Thinking и ровейки се пак из разни туитъри, та попаднах на това  #Crazy



Не е ново, ама кой ти ходи в туитър на Диана87 /помните я, беше голяма фенка на ЗС и правеше много колажи и клипове/. Peace Та... явно и това е колаж  Simple Smile

# 692
  • Мнения: 41 919
Баги,благодаря за новините.Дано Туба има нов проект.
А за рейтинга - не знам,като чета колко нови дизита започват.
Ще бъде голяма борба.

Ванче,честита победа!Дано и Надин утре се радва.
Б-с им носи късмет.Ще видим. 

# 693
  • Мнения: 4 535


Ρεπορτάζ: Ανταπόκριση από Τουρκία! Μαθαίνουμε που βρίσκονται οι αγαπημένοι μας ηθοποιοί στην καρδιά του καλοκαιριού και ποια είναι τα επόμενα επαγγελματικά τους σχέδια!

Снимката е от гръцкото списание TV- plus.  

Гуги ни казва това за размисъл:

Репортаж: Отговор от Турция! Научаваме кои са любимите ни актриси в сърцето на лятото и какви са следващите професионален дизайн!

Ваня, и от мен честито!  Grinning Хубав мач Peace

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 22:54 от nadine1111

# 694
  • Мнения: 4 248
Да ви кажа "Здравейте" в последния ден на м.юли за тази година Hug
И снимки, и информация, и настроение имаме в темата - Надин,Цвети,Злати 3 Hug
Гледам една птица от ятото вече е на родна територия - Баги  Hug добре си се прибрала.
Личи си, че си си починала - дойде и веднага намери допълнение на написаното от нас  Wink А информацията за смайли-те и за евентуалния нов проект на Туба - чооок ми харесаха. Е, че може да не е високорейтингов предстоящия проект- с това сме свикнали.  yes Но пък явно тези с нисък рейтинг се котират зад граница  Peace

А Туба вече работи



Tuba Büyüküstün Today In Pantene Shooting For Middle East

Тук поне хубаво си личи думата "днес" Rolling Eyes Значи пак е на снимки newsm78

Надин Peace

Баги  Peace страхотна си  Wink - кога се върна и вече ни носиш любопитна информация!   bouquet

Много интересни новини, дано  Praynig има голяма доза истина около такъв проект, пак ще е различен, а за рейтинга...  Wink нали свикнахме с по-малък, а на Туба пък  Naughty хич не и пука.  Peace

А като стана дума за нов проект  Thinking и ровейки се пак из разни туитъри, та попаднах на това  #Crazy



Не е ново, ама кой ти ходи в туитър на Диана87 /помните я, беше голяма фенка на ЗС и правеше много колажи и клипове/. Peace Та... явно и това е колаж  Simple Smile
Цвети Peace нали преди време имаше информация, че Джансел щял да участва в ВВ newsm78 Така, че този колаж може да е направен по този повод Peace

Скрит текст:
Heart Eyes
Скрит текст:


 

Последна редакция: ср, 31 юли 2013, 22:55 от kanti

# 695
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче  Hug и от мен честита победа!  Peace

Надин  Wink явно и ти си доволна от мача...  Peace

Канти  Hug и аз така си помислих -  Wink че колажът се дължи на идеята за влизане ма Джансел във ВВ, а дали е така?  newsm78 Кой да ни каже!  Simple Smile

# 696
  • Мнения: 4 535
  - Мърморан Оджа

- Кобра детектив

- Гюлназ мома парижанка

- Кадрието си похапва

# 697
  • Мнения: 192
Привет ЗАПЛЕНЕНИ
Надин, newsm10
Баги, добре дошла
Дано това което казвате е вярно/за новия проект/

# 698
  • Русе
  • Мнения: 6 503
  - Мърморан Оджа

- Кобра детектив

- Гюлназ мома парижанка

- Кадрието си похапва

А Хасрет  newsm78 нерде е?  newsm78

# 699
  • Мнения: 4 535



Хасрет се бори с Накието в банята, докато Кадир играе рап Sunglasses

# 700
# 701
  • Мнения: 192


http://vbox7.com/play:1037c390
за Хасред и Накие
и за Надин Grinning

# 702
  • Мнения: 2 195
Nadin,  newsm10 за действащите лица от котешката версия. Ама си пропуснала моите приятелки Несрин и Накие или тях още не си ги охранила достатъчно да ги пуснеш в ефира newsm78 А Левент?

За да вляза в котешкия тон на лебедовата тема,  музикалната изповед на  запленените котараци: "Ти си толкова хубав"



Кирилова Hug

Лека нощ Hug

# 703
  • Мнения: 10 031
Добро утро!  Hug
Докато бях така



прочетох всичко.
Баги  Hug благодаря за инфото. Ще потърся да прочета за тези романи. Прави ми впечатление, че в кризата се обръщат към класиката все повече, към непреходните и вечни неща. Е, доказано е във времето...

Сега продължавам   -  ще съм така:



Приятен ден!  Hug

# 704
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Започваме нов месец, нека той ни донесе много радост и хубави емоции!  Peace



Скрит текст:

Надин, Баги  Hug снощи така ме развеселихте с тези котки  Joy Joy Joy
Първо едната с точните кадри, а после и другата с клипа,  Wink дори и ято лебеди влезе в историята.   Joy Joy Joy

Линка  Hug лек път и да си прекараш чудесно там, накъдето си се отправила!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт