Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 186

  • 51 453
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Зареждам за цял нов месец с чаец, да ви е сладко! Wink



И не се напъвайте с много работа през август, искам ви така Grinning Peace Хубав ден! Hug


Zaz - Eblouie Par La Nuit

Красиви нощни снимки от Париж. В едно съм сигурна, няма да срещнете Гюлназ и Кобра там Wink

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 10:11 от nadine1111

# 706
# 707
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Цитат на: uraskolik;1059544582
tuba abla inşallah kurtlar vadisine gelir ,necati abiyle güçlerini birleştirirler inşallah.

bu çalışma çok özel

dün yazate toplantısı vardı bende gittim necati abiyle konuştum tuba abla teklif gitmiş doğruymuş.necati abi ikna etmeye çalışıyormuş..


пост от дизито

# 708
  • Мнения: 4 535


Ваня, напиши ни за този актьор Peace Знам го по лице, но не съм го гледала нукъде Grinning

# 709
  • Мнения: 4 535


Ако се вярва на интернет, Туба ще играе ролята за тази много обичана, талантлива и с трагична съдба актриса. Помня, че още преди няколко години, Туба беше говорила за нея. Ще видим дали е ново инфо, или завъртяно старо. newsm78

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 15:33 от nadine1111

# 710
  • Мнения: 2 195
Здравейте Hug

Цвети, не й бери грижата на Панталейка, вече е на наша територия Laughing
Надин, не се преуморяваме, ама за запленените ни левенти ме е зор, не спират да се зазяпват:

 като

В коя ли са се зазяпали newsm78 В Селин или Джерен Wink Или четат информация за новия сезон Laughing

Днес си мислех, че новини йок, да, ама не Wink
http://www.televizyondizisi.com/index.php/tuba-buyukustun-yeni-d … oluyor/150706/41/
Рина Hug
Появили са се слухове за нов проект на Тимс с Туба. Дори се твърди, че били в преговори с Туба newsm78  Сериалът щял да разказва за живота на суперзвездата Cahide Sonku (1918-1981) - актриса, модел, писател, първата турска жена режисьор, основала собствена филмова компания. Умира в мизерия, пристрастена към алкохола.
Ако си спомняте, на въпроса "живота на коя актриса бихте искали да изиграете на екрана?" Туба е отговорила "Cahide Sonku".


ПП Защо ли не си направим списък с предполагаемите проекти и да си го допълваме, както правим с новите проекти newsm78 Да не ги търсим. Вече май станаха 4.

ПП2 аз докато си пиша по августовски мързеливо, нова информация се е появила. Ваня Hug
Да не би да е слух за нов проект newsm78

# 711
  • Мнения: 2 195


Ако се вярва на интернет, Туба ще играе ролята за тази много обичана, талантлива и с трагична съдба актриса. Помня, че още преди няколко години, Туба беше говорила за нея. Ще видим дали е ново инфо, или завъртяно старо. newsm78


Eто една публикация от 2010:
http://www.sacitaslan.com/magazin-tuba-buyukustunun-cahide-sonku … hayali_27782.html

Надин
,  докато съм се дописвала и ти си открила информацията Peace  В крайна сметка, щом са пуснати в нета, информацията или по-скоро предположенията, започват свой си живот и пътуване от форум във форум.  Та затова е хубаво да ги събираме и допълваме  на едно място, а не да шарим от тема в тема - всичко за Туба накуп, както вече писах Peace

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 16:39 от Bagi

# 712
  • Мнения: 41 919
Здравейте и от мен !

Малко съм болна( дископатия),но успях да се запозная с новините.
 Дано излезе  вярно.,за някой нов проект.
 
Надин,за поста на Ваня-това е артиста Неджати Шашмаз и
играе в ''Долината на вълците" Аз съм  гледала епизодите,
излъчени у нас.   

# 713
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте, момичета!  Hug

И днес, макар и липсващи в момента  Wink - сте събрали доста интересни неща!  Simple Smile

Надин, Ваня, Баги, Канти   bouquet

Знаете ли, колко е забавно да ви чете човек  Simple Smile - уж дописвате постове, слагате новини, давате идеи, а често и се повтаряте -  Wink я си признайте кой на кого диктува какво да пише  Joy Joy Joy

А на мен, пък хич не ми минават такива мисли, просто мислим толкова еднакво за някои неща, че и често ми се е случвало да не напиша нещо, защото друг вече го е направил.  Peace



Скрит текст:

п.п. Злати  Hug

И сега пак  Wink, докато пиша и Злати ме изпревари за Неджати  Laughing, ама... това сме - ято  Peace

# 714
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ванче  Hug поста, който си цитирала от дизито е от следобед, а след това?  newsm78
Някакви коментари по този въпрос?  newsm78



Ако се вярва на интернет, Туба ще играе ролята за тази много обичана, талантлива и с трагична съдба актриса. Помня, че още преди няколко години, Туба беше говорила за нея. Ще видим дали е ново инфо, или завъртяно старо. newsm78



Надин  Hug много идеи са минавали през форумите за евентуален проект на Туба, а имаше и за роля на фатална жена, помните ли? Например и за ''Ана Каренина'', а миналата година и за ''Джевдет бей...'', че и за ВВ също  Wink
Но... когато няма нищо, всяка една идея се подема и се появяват надежди, пък...  Wink дори и да не стане после, то поне хората са се забавлявали - едни дават нови идеи, други правят колажи.
А и за нас...  Simple Smile си е повод за раздумка  Peace

Така, че съгласна съм  Wink с Канти и Баги  Peace - нека да събираме всяка нова информация или предположение, кой знае пък сред тях все някога ще се появи и истинската.  Peace

# 715
  • Мнения: 4 535


Цвети, да не забравяме, че ТЕЛЕпатките са от семейството на големите бели птици  Joy Тук си им е мястото Wink

Злати, и аз си помислих за "Долината на вълците", макар да не знам името на актьора Sad Останала съм с впечатление, че този сериал е вечен и ще има нов сезон Embarassed Wink

Казвам "Наздраве!" на една софийска компания, и поемам към стадиона в Бургас Peace Хубава вечер!

# 716
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Надин  Peace добре са си в София, а  Wink? Ти си на мач, а аз...  ? newsm78
Май да си хващам плетката  Joy Joy Joy

Но.. и от мен на компанията - НАЗДРАВЕ!  Peace

Скрит текст:

# 717
  • Мнения: 885
Здравей те  Hug
С огромен интерес ви изчетох  Hug Истински детективи сте всичките  Hug Hug Hug Hug
Надин харесаха ми снощните ти картинки за героите опреличаващи ги на животинчета  Peace
И аз съм като вас на мнеие да събираме всяка и нформация за предполагаем проект на Туба  Peace
Аз почвам отначало да гледам минутите че ми липсва Туба  Sad И аз като вас искам да я видя скоро в нов проект  Peace
Лека и спокойна вечер  Hug

# 718
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 719
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Клари  Hug


Ванче  Peace тук става въпрос за новите сериали, нали?  ooooh! Не, че разбрах нещо, ама...  Thinking подозирам  Wink И единственото сигурно за мен е, че Илкер говори за комедия  Laughing

Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт