Туба Бюйюкюстюн,"Запленяваща сърцето" и проектите и преди и след това - Тема 186

  • 51 455
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 535


Музикален поздрав...кой разбрал, разбрал Wink  Joy



Филипп Киркоров, Валентин Юдашкин и Дима Билан -  Блю канари

Последна редакция: чт, 01 авг 2013, 23:02 от nadine1111

# 721
  • Мнения: 4 248
Здравейте, момичета  wavey
Цвети, Надин, Клари, Ваня Hug
Подържали сте темата добре, има от всичко Peace
Цвети,Надин Да докладвам, че срещата на софийската група в разширен състав премина под мотото:"Туба и ...Туба и други" Whistling И отново ни беше много приятно заедно, а темите нямаха свършване  yes

Понеже снощи Надин сложи снимки на котки, които ги оприличи на някои от героите на Пленителката и много се забавлявах с тях като Клари и Баги  Peace, а Баги попита за Несрин и Накие, аз ви предлагам малко допълнение по темата Laughing

Хасрет на Хъдерлезе  newsm53

Левент в студиото  Heart Eyes

Мурат "лети в облаците" от щастие след "да"-то на Хасрет  Two Hearts

Хасрет и Балчичек

Гюлназ гледа на кафе  Laughing

Кобра в действие  Laughing

Лелка Кадрие   hahaha

Балчичек  Wink

Накие си почива

Маман Несрин релаксира

Скрит текст:


Лека нощ!

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 01:33 от kanti

# 722
  • Мнения: 885
Канти  Hug
Много сладки котета и как хубаво си опрелича героите  hahaha Hug Hug Hug

# 723
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



Канти  Hug и на мен ми харесаха котетата,  Wink хванала и ги много точно.  Peace

А от доклада за снощната среща  Simple Smile разбирам, че добре сте си прекарали /  ooooh! чак ви завиждам де, ама...  Thinking разстоянията в реала, тук - изчезват/.  Peace



Скрит текст:

# 724
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Laughing Да го започнеш с усмивка е хубаво, но със смях още повече...Канти Peace
Като прибавя и кафето от Цвети , утрото ни е наистина добро Wink А, че и снощната среща е била добра, въобще не се съмнявам Naughty Като ви знам колко сте "тихи", се надявам Туба да е спечелила нови фенове в разстояние... поне на километър Joy Joy

- Вчера Ваня ни "разстреля" с тойзи красавец, да видим днес кой още ще се появи Rolling Eyes  Иначе поне трима от бившите ни партньори няма да ги мисля Thinking  Бюлент си има сериал, а от клипчето се вижда , че Мурат и Илкер са се обзавели с нови проекти.

Хубав ден! С новини Peace

# 725
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

И днес сме в очакване на поредния проект на Тимс с участие на Туба. Wink Все интригуващи роли, не особено розово сладникави. Поне има за какво да се чете.

Надин
, и аз чакам следващия красавец, вчерашният нещо не ме грабва. Но няма да го връщаме, я!
А за нови вербувани фенове трудно може да се говори. Около нас нямаше кой да ни чуе - в момента се провежда 22та олимпиада за глухи спортисти. 
 Peace Шегата настрана - нощните улици бяха изпълнени с красиви, млади хора,  жизнерадостни, оптимистични, излъчващи радост и спокойствие, а тишината им бе наситена с толкова емоции. Сякаш бях попаднала в една красива  приказка. Значи човек, въпреки всичко, може да се забавлява, без да привлича вниманието с грозни крясъци. Peace

# 726
  • Мнения: 2 195
Боже, много котешки стана ПС. Да не забегнат големите, бели птици Crossing Arms

Канти Joy Joy Joy
А аз, типично по нашенски, да си кажа своя вариант Wink, ама не на всички Peace

Хасрет на Хъдерлезе  newsm53

Левент в студиото  Heart Eyes

Мурат "лети в облаците" от щастие след "да"-то на Хасрет  Two Hearts

Рижата, надута и породиста котка бих свързала с Несрин, наблюдаваща с презрение и тайно любопитство ритуала (подобно на мама Хандан  реването)

Най-известният продуцент, повече на  мушмурок ми прилича  Laughing

Оджата-котката  - хем лети от щастие, ама хем и гледа стреснато и уплащено. Но вече повече го сърби, отколкото боли Wink

Няма как да пропусна и оригинала на надпяващите се котки:

Хубав ден Hug

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 11:23 от Bagi

# 727
  • Мнения: 4 248
Здравейте в петък, момичета  Hug
Скрит текст:
Радвам се, че ви харесаха котко-героите на ПС -Цвети, Надин,Клари Peace
Баги  Rolling Eyes, ама как ще изчезнат белите птици Ей, ме вна Joy


Да ви сложа нещо и за четене Peace
Скрит текст:

Притча за вътрешния покой
Уморен и отвратен от шумния и неспокоен град, човекът решил да намери тихо и спокойно място, където да се отдаде известно време на размисъл и самосъзерцание.

Изкачил се високо в планината, навлязъл в дълбоки гори, където не се мяркала жива душа. Но не успял да се състредоточи – пречела му песента на щурците!

Навлязъл още по-навътре в гората, но там пък птиците пеели много високо и смущавали общуването му с вътрешното „Аз”.

В търсене на абсолютната тишина, тогава човекът влязъл в една пещера. Там било много тихо, но някъде в гънките й капела вода. Звукът на капките направо го вбесил.

Тогава човекът си построил малък, звукоизолиран бункер, без врати и прозорци. Но в пълната тишина ясно отеквало тиктакането на часовника му. Човекът свалил часовника от ръката си и яростно го запратил в стената.

Седнал, поел дълбоко въздух и се приготвил най-сетне да се наслади на пълен покой, но… „Туп-туп, туп-туп…”, пулсирало сърцето му все по-гръмко и гръмко...

Поуката: Всички проблеми, както и техните решения, се намират не някъде около нас, а вътре в нас.

# 728
  • Мнения: 4 248
Пак съм аз Rolling Eyes
Все пак  нали сме и музикална тема newsm03 Затова нека музиката да звучи



Надин Peace, понеже не се виждаше снимката ти, я слагам отново


Иначе и аз като Баги чакам нещо ново, и дай Боже сигурно Praynig, на новинарския фронт за предстоящ проект на Туба   yes

Скрит текст:

# 729
  • Мнения: 41 919
Добър ден и от мен!

Цвети,Надин,Баги,Клари,Канти-зравейте!

С тези котки съм се смяла на глас.

Канти,благодаря за притчата.

За проекта на Туба ще чакаме,това го умеем.
Ако не е есента поне от януари да започне.

Линка,пристигна ли?

# 730
  • Мнения: 885
Привет и от мен   bouquet
Злати така е ще чакаме за проекта на Туба  Peace
Как си а ти днеска ... По добре ли си  Peace
Лек и спокоен ден  Hug Hug Hug

# 731
  • Мнения: 659
Надин, Ваня,  Hug
Виждам ви на балкона. Simple Smile
Хубав ден петък за вас и всички запленени.  Hug  bouquet Hug
Канти  Hug smile3501 newsm51 за притчата и клипа.
Котките-артисти,  newsm10 чудесно попадение.  bouquet
До скоро пак в темата. bye
Рали

# 732
  • Мнения: 659
Златина и Клари,  wavey  Hug

# 733
  • Мнения: 4 535
Канти, зарежи я снимката Stop Тя се оказа от кодираните на "Пантен", аз просто си търсих много засмяна Туба Grinning Сега ми трябва една кихаща патка, която да ми илюстрира състоянието. Sad Ами така се получава, като през час прелитам от стая с климатик, в кухня без климатик, но с ...хладилник  Sad Embarassed

- Горкият ми хладилник вечер си е като близнак на този с Кадрието, а приликата ми с нея е поразителна Joy

Баги, като нямаме филм и новини за Туба, ще запълваме с котки и лебеди Wink То иначе със сериал, всеки го може Grinning

За всички, които пишат тук и харесват темата, една минута  от любимата ни музика Hug

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 13:18 от nadine1111

# 734
  • Мнения: 4 248
Надин Наздраве!  За сега намерих тази кихаща девойка.  Извода е, че май  навсякъде у вас трябва да е с климатик, за да нямаш такива проблеми  Sunglasses
Рали, Клари Hug
Злати 3 Hug - както казват комшиите: "Бързо да минава"
За теб и Надин идва чичко Доктор (Надин Peace от птичото семейство е Wink )



Скрит текст:

Слагам още нещо музикално, че зачезвам за  има-няма няколко часа  newsm53

Последна редакция: пт, 02 авг 2013, 14:07 от kanti

Общи условия

Активация на акаунт