Ейвън - нова тема ІІ

  • 14 512
  • 281
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 596
Chanel, аз в момента ползвам тази синята серия хидростягащи кремове на Avon Solution и съм много доволна, но явно си е до кожа. Иначе смятам като ги свърша да пробвам серията Anew, но за 25+

Биси,на мен за втори път ми се случва да се обрина от крем за лице.Първият път беше от Виши.
Струва ми се,че Аню е най -качественото от всичко,предлагано от Ейвън.Ще чакам да си кажеш мнението за тази серия.
Chanel, това може да е след 6 месеца, защото аз имам още много да се мажа със синята серия, но няма да забравя да докладвам.

# 16
  • Мнения: 398
Chanel от кой/и точно крем/ове/си получила реакция, защото те имат доста.
Според мен витаминната емулсия за почистване наистина леко изсушава и не е подходяща за суха кожа например. Опитвала ли си Планет Спа - грижа за лицето - имаха за почистване и овлажняване на смесена кожа много добри и приятно продукти. Инак правилно си се ориентирала към Анюто за твоята кожа, Ретроктивната серия би била много добър избор, но за моята се оказа много неподходяща, защото съм с много суха кожа и ми бе агресивна. Но пък по хубав крем от Мултибуст за себе си  много рядко успявам да открия - дори на други марки и по скъпи да са. Строго индивидуално е явно, чак взе да ми омръзва този крем , но просто няма засега заместител. Жалко че махнаха крем с вит.Ц - много хубав беше, само дето нямаше фактор.
Другото сега, което пробвам е Успокояващия с Нийм - за нощен , че е без фактор- много добре е той. Нямам алергична реакция засега макар да съм със суперчувствителна кожа и да лекувам сега едни пъпки от една италианска Д'олива Sad

# 17
  • Мнения: 42
Някой има ли впечатления от стилизиращите продукти-течна вакса ,спрей за обем,за блясък?Имам нужда от нещо леко,което да не  ми сплъстява косата!

# 18
  • Мнения: 2 161
Chanel от кой/и точно крем/ове/си получила реакция, защото те имат доста.
Според мен витаминната емулсия за почистване наистина леко изсушава и не е подходяща за суха кожа например. Опитвала ли си Планет Спа - грижа за лицето - имаха за почистване и овлажняване на смесена кожа много добри и приятно продукти. Инак правилно си се ориентирала към Анюто за твоята кожа, Ретроктивната серия би била много добър избор, но за моята се оказа много неподходяща, защото съм с много суха кожа и ми бе агресивна. Но пък по хубав крем от Мултибуст за себе си  много рядко успявам да открия - дори на други марки и по скъпи да са. Строго индивидуално е явно, чак взе да ми омръзва този крем , но просто няма засега заместител. Жалко че махнаха крем с вит.Ц - много хубав беше, само дето нямаше фактор.
Другото сега, което пробвам е Успокояващия с Нийм - за нощен , че е без фактор- много добре е той. Нямам алергична реакция засега макар да съм със суперчувствителна кожа и да лекувам сега едни пъпки от една италианска Д'олива Sad


Сега се сетих ,че кремът от който се обринах беше в синя опаковка и пишеше Био на него.
Аню не е точно за моята кожа,а за по-възрастни жени,но като прочетох,че е с лифтинг ефект и реших да го пробвам.Той взе ,че стана. LaughingЗа този успокояващият крем с нийм за който пишеш-щом е нощен няма как да е със защитен фактор.
Аз така или иначе ще изпробвам тониращият крем,защото от писанията на момичетата разбрах,че е с лек фондьотенов ефект.
Само това не ми харесва на кремчетата,дневните имам предвид,че са с много малък защитен фактор
Аз,например за лятото използвам фактор 60.Много малко ми се струва 20 newsm78
За зимата фактор 20 може да е добре,но за лятото...

Момичета,да ви попитам нещо друго...
В момента имам два дневни крема,единият е на Ланкастър,а другият на Шанел.
Мислите ли,че ще има проблем,ако единият го използвам като нощен?
Извинявам се за офф-а Praynig

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Chanel, емулсията с витамини, както и тоникът от серията на мен много ми изсушаваха кожата. Но тези от синята серия от стр.55 за суха кожа (моята е нрмална към смесена) са ми много добре.

# 20
  • Мнения: 2 161
Chanel, емулсията с витамини, както и тоникът от серията на мен много ми изсушаваха кожата. Но тези от синята серия от стр.55 за суха кожа (моята е нрмална към смесена) са ми много добре.
Бу,
сигурно тази с витамините е много силна и затова така действа.
Другата ,която е за суха кожа би трябвало да не ти действа добре,защото кожата ти не е суха,но явно просто всички е до нагласа на кожата към продукта.
Благодаря ти за отговорите.
На всички ви благодаря,момичета.
Сега ще пусна нова козметична тема,дано ми помогнете Hug

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз си купих 4 цвята от червилата които са под формата на сърце и изобщо не са хубави те направо са си невидими, слагаш, слагаш и нямаш никой на устните, по-скоро е гланц това. Тя и цената им е една такава никаква, но все пак можеха да се постараят повече. Иначе и гривнички си купих и много си ги харесвам от тези тричките комплекта дето са за здраве, богатство и любов. Гледам и герданче са пуснали в новият каталог на страницата с гривничките и много му се чудя още.

# 22
Искам да си поръчам от душ-геловете на стр.142 и стр.143.Може ли да ми кажете като аромат кой да си взема и доволни ли сте от тях.Предварително ви благодаря.

# 23
  • Мнения: 35 968
какви аромати обичаш Simple Smile не мога да те посъветвам, индивидуално е Simple Smile

# 24
Искам силен аромат,като вляза в банята да подлудя мъжа ми.

# 25
  • Мнения: 5 317
От коя серия са тези душ-гелове?

Последна редакция: сб, 04 фев 2006, 18:14 от brianna

# 26
# 27
  • Мнения: 5 317
От тази серия съм използвала:
1.summer splash-на мен ми мирише на пъпеш,праскова.Абе не мога да го определя точно;
2.re-charge-на цитрусови плодове;
3.divine time-на роза;
Най-много ми допадат 1 и 2.
























# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
Искам да си поръчам от душ-геловете на стр.142 и стр.143.Може ли да ми кажете като аромат кой да си взема и доволни ли сте от тях.Предварително ви благодаря.

Аз съм ползвала:
1/summer splash - мирише ми на плодове, на лято
2/get ready - свежа миризма, трудно е за описване, ама по-скоро на унисекс парфюмите ми напомня.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт