Ейвън - нова тема ІІ

  • 14 558
  • 281
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 002
само да вметна -
две колежки си поръчаха от розовите чанти по 13-14 лева -
чантите са ГУМЕНИ и убийствено розови ,,,:)/..
направо изпокапахме от смях ...

# 31
  • Мнения: 1 798
Маската за очи-е, прелъгахме се ,гел си е , но съм доволна , попива, стяга, има ефект. Peace

# 32
  • Мнения: 864
А какво ще кажете за гланцовете за устни и по специално тези с металически блясък? По специално ме интересува дали са перлени и бляскави така да се каже.

# 33
  • Мнения: 2 596
А какво ще кажете за гланцовете за устни и по специално тези с металически блясък? По специално ме интересува дали са перлени и бляскави така да се каже.
На коя страница?

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
ДЛЪЖНА съм да похваля почистващия крем- тоник с Алое и Авокадо(стр. 133, серия Naturals), който по принцип не харесвах особено: Днес бях с водоустойчива спирала и тя се отми изумително лесно!
- не харесвах крема защото след отмиване кожата оставаше мазна, а аз обичам "да скърца" иначе не я усещам чиста
- не харесвах спиралата (стр. 47 Тюркоаз) защото се почиства трудно и няма екстри като Обем или удължаване. Но трябва  да кажа че покрива перфекто миглите и е наистина приятен цвят - май ще си купя и Виолет, просто `щот такава нямам, а и тя изглежда симпатичен цвят  newsm78

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 942
Маската за очи-е, прелъгахме се ,гел си е , но съм доволна , попива, стяга, има ефект. Peace
Danissa79, а как пише че се ползва? ежедневно? веднъж седмично? и какво пише на нея, че и мен нещо ме влече  Wink

# 36
  • Мнения: 3 835
Aз пък се влюбих в новия аромат - Be ... Kissable.  Crazy Направо ме разбива! Не мога да му устоя ...
А като си помисля колко пари дадох за Кашарел по Нова година  Blush

Има една маска за крака с лавандула - великолепна е и сега е почти на половин цена.
Друго, което съм си набелязала са гривните на стр.76. Но май ще трябва да се огранича с едната.  Naughty

# 37
  • Мнения: 864
За гланцовете на стр.26 става въпрос... Някой има ли впечатления?

# 38
  • Мнения: 2 047
тоник с Алое и Авокадо(стр. 133, серия Naturals
много ми хареса този гел. Оставя някакво покритие върху кожата и няма нужда после от крем. Иначе досега не ползвах такива измиващи, защото много ми изсушаваше кожата и после крема го глътваше мигновено.

# 39
  • Мнения: 1 403
Aз съм си поръчала душ гела (divine time-на роза) много ми харесва.
И за проблемна кожа и поръчах тоника,някой да го е ползвал  Thinking

# 40
  • Мнения: 1 798
Маската за очи-е, прелъгахме се ,гел си е , но съм доволна , попива, стяга, има ефект. Peace
Danissa79, а как пише че се ползва? ежедневно? веднъж седмично? и какво пише на нея, че и мен нещо ме влече  Wink
Янче, на `маската` Wink пише да се ползва 2 пъти дневно, точно както си се ползват геловете за очи.доволнасъм, вече няколко дни се мажа, проблем няма с лютене, сълзене, а кожата ми около очите е стегната/държа да кажа, че вече имам ле-е-еки бръчици около очите #Cussing out/.Днес си правих маска на лицето и после се оглеждах `под микроскоп/да не би да съм се сбръчкала още hahaha/, но линиике около очите не се виждат вече.От този каталог си поръчах още една такава маска за очи. Flutter

# 41
  • Мнения: 1 645
Аз пък с няколко приятелки направихме голяма поръчка,но докато дойдат до тука ще почакаме бая Mr. GreenПолзвам каква ли не козметика,напоследък Ланком и Клиник най вече ама на Ейвън си имам продукти,които не заменям за нищо.Като живеех в българия бях представител и консултант 5 години...карах курсовете по бяла козметика и грим,беше ми много интересно и научих доста неща,но за съжаление в Холандия за сега няма Ейвън и ми е мъка.Майка ми продължава с дистрибуторството и ми праща това онова,ама не е същото Sad
Моите фаворити са перлите,просто са невероятни.От сериите ползвам зелената за комбинирана кожа и серията с витамини-много съм доволна.Също от серията СПА,най вече от глинената маска и скраба с бял чай.От декоративната козметика всичко ми харесва GrinningНе го казвам като бивш дистрибутор,ами от гледната точка на клиент.
ШАНЕЛ,аз също много ги харесвам тия кремове Аню,ама все си викам рано ми е още.Че аз до скоро ползвах все от сериите с плодове,и не смеех да поръчам нещо по силничко Mr. GreenНа 25 съм,кожата ми е чувствителна и проблемна,затова комбинирам зелената и оранжевата серия.Като ми е мазничка-зелената,а като се поизсуши-тази с витамини.
Янче,аз също съм доволна от серията алое с авокадо,спрея го ползвам като тоник,след почистване.
Гел-душ също ползвам,но аз най често поръчвам от големите пянии ги ползвам и за вана и за душ.
Много обичам и си поръчвам също овлажняващия крем с тониращ ефект дето сега беше намален.

Нямам търпение да ми дойдат нещата ама ще мине сигурно седмица.Също и да видя новия каталог.Някой ако го има и снима,като предния път много ще се радвам.
Поздрави на всички Heart Eyes

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 857
За гланцовете - тези с металически блясък (имам Топаз патина) са наистина блестящи, покривни. Харесах.
Но другите, които са Extreme gloss са повече от много зле...не са покривни, цветовете нямат НИЩО общо с цветовете в каталога и изобщо, не си струват...

# 43
  • Мнения: 7 186
Има ли го новия каталог качен някъде, хвърлете някой линк насам. Praynig

# 44
  • Мнения: 2 596
Лейди, още го няма.

Общи условия

Активация на акаунт