ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 22 896
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • Архави (Турция)
  • Мнения: 8
 welcome  Добре дошли на новите мами, леко бременеене   bouquet

Toni 77 много хубава новина  newsm76 и честито  Two Hearts

И аз като повечето от вас се чувствам много отпаднала, не спира да ми се гади и буквално съм спряла да ям. На доктор скоро ще отидем на 15,07 и чакам хубави новини от него и дано всичко да е наред. Иначе според моите изчисления термина ми е на 27,02 май съм последната мама тук  Laughing 

И така момичета тъй като днес имам рожден ден, ще ви почерпя с една една лимонада Simple Smile

Хубав и усмихнат ден от мен  Tada

# 76
  • Мнения: 30
  bouquet  bouquet  bouquet
ЧРД!
утре ако най-накрая ми кажат термин и мен ще запишете Praynig

# 77
  • гр. София
  • Мнения: 31
Честит Рожден Ден ataselimche !


Пожелавам ти всичко най-най и само хубави емоции и в края една хубава калинка Simple Smile


how to use print screen

# 78
  • Мнения: 99
Добро утро!

 newsm59 ataselimche



Оф аз уж бях от имала малко апетит и снощи пак гадене след вечеря,ядох домашна баница и като ми стана гадно после   Sick не можах да си изпия едно от хапчетата витамин, сега неща да я видя тази баница.Вече не знам какво да ям,днес ще си правя сварени картофи нещо като на пюре.Дано след няколко седмици отмине този период   ooooh!

# 79
  • Мнения: 204
 smile3525 bdbaloni  ataselimche  Много здраве и успехи ти желая.

# 80
  • Мнения: 6
Ще отмине Simple Smile
При мене от вчера гадене ,тежест и разни др. поотихнаха.
Апетита ми се прояви и ми е леко и жизнено Simple Smile
Втора вечер спя като пън и ми е удобно .
Хормоните отшумяват Simple Smile
 Добре дошли на новите мами ,колко много станахме  Hug

# 81
  • Мнения: 13
Честит Рожден Ден ataselimche Пожелават ти здраве и щастие и лека бременност !!


Аз до сега съм повръщала само два дни по 3 пати на ден, някой дни са добри някой дни не, иначе се чуствам добре , спя по цял ден ,за сега не съм качила килограми седя си на едни и същи, но по натам предполагам че ще кача общо взето това е при мен ,, лека бременност на всички ,, и февруари да се радваме на сладки бебчета  smile3504 smile3504 smile3504 smile3504 smile3504

# 82
  • Мнения: 57
 bdbaloni ataselimche!
Момичета моето неразположение бяха само гърдите,но вече съм добре. Simple Smile
А и през двете бременности нито ми се е гадело,нито повръщало като ви чета сигурно съм единствената,която няма такива симптомии,за което много се радвам. Grinning
Дано скоро и при вас отшумят тези оплаквания и да се наслаждавате на бременноста си пълноценно. Praynig
На мен ми изписаха витамините Пренатал-някоя от вас взима ли ги,аз от днес ги почвам.
Това е от мен за сега!Лек и хубав ден ви желая  bouquet

# 83
  • Мнения: 76
атаселимче, smile3525 newsm67 nbirthday честит рожден ден и мноого усмивки

# 84
  • Мнения: 14
Здравейте,скоро не съм писала,но не се свъртам много в къщи.
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ataselimche. newsm59 nbirthday  party023 Желая ти само щастливи моменти и много здраве.
Може ли и мен на първа страничка.Казвам се Ваня,живея в Несебър,на 29 г.,второ детенце(за сега).
Казвам за сега,защото съм малко проблемна и не съм сигурна какво ще се получи,но се надявам всичко да е наред.
Аз бях с гадене предимно следобед,даже сутрин съм по добре,а следобед съм като парцал.Гърдите ми спряха да ме болят,а корема ми е огромен,той и преди си беше де,ама сега все едно съм в 5-6 месец....УЖАС......
Не съм казала на никого,поради причините изброени по горе.Иначе в понеделник ходих при док,видях бебчето,сърчицето,някъде към 9-10 г.с. съм.Термина ми излиза на 14,02,2014,Ами това е от мен.
Добре дошли на всички нови мами и леко бременеене на всички.

# 85
  • Мнения: 409
Fifelota- Пренатал означава витамини за бременни. Те могат да бъдат най различни видове. Между другото някой ги намирам за много лоши. Има такива,които са лабораторни, нищо естествено в съставките.И на всичко отгоре са пълни с парфюм, оцветител,консерванти и други подобности. На мен доктора с миналата бременност ми беше дал такива,аз ги метнах в кофата и си купих от едни магазин за здравословни храни. Разликата беше от огромна.

# 86
  • Мнения: 13
Пренатал са си марка витамини, може да си ги закупите от всяка аптека, аз пия прегнакеар с омега 3.
Имате ли пренетции за пола или не, аз с първото имах и сега по нямам, каквото дойде да ми е живо и здравичко пък, все ще го отгледаме.

# 87
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета, пак Wink
Благодаря на всички за топлото посрещане Hug Аз и с Кали пиша в нейната темичка, така че БГМАМА ми е слабост.
Ataselimche -Честит рожден ден! Пожелавам ти да си жива и здрава и пухкаво и здраво бебче на финала Hug newsm59
Кокита- ако не ти се чака да утре, терминът по принцип и сама можеш да си изчислиш. Става по следния начин: от датата на първия ден на послдната ти менструация връщаш 3 месеца и към тази дата добавяш една седмица, получената дата ти е терминът Wink Това моят гинеколог още с дъщеря ми ми го обясни .
За гаденето и повръщането- през първата бременност нямах никакви проблеми, нито ми се е гадело, нито съм повръщала, а сега един път повърнах и селд това два дни имах киселини-това се случи ей сега в събота и неделя- дано това да ми е до края Grinning Четох някъде, че за киселините помага бавното дъвчене на бадеми- пробвах и много помага наистина, така, че някоя от вас, ако иска може да пробва.
Миланова- аз и първия път и сега нямам претенции за пола, да ми е живо и здраво, пък полът не е от значение.
Не мога да коментирам витамините за бременни и хранителните добавки, защото не съм пила нищо такова и не са ми познати.
Това е за сега от мен Hug

# 88
  • Мнения: 30
Toni77, мерси за инфото.Аз съм си го изчислила с последната менструация,пада се на 16 февруари.Но когато бях на преглед (аз съм инвитро),лекаря ми каза 7 седмица,а аз уж бях в 6-та по моите изчисления. хахаххаха,голяма обърквация! По скоро при положение че знаем точна дата на "зачеване" ,бих искала те да кажат датата на термина според тях....имам си насока,че е средата на месеца поне  Joy

# 89
  • Мнения: 908
Здравейте, мами Simple Smile
Искам и аз да се запиша - термин 09.02.2014г., втора бременност, на 28 г Simple Smile Днес бях за първи път на преглед. Този път малко късно се усетих, но си беше и неочаквано Simple Smile
Иначе и при мен има гадене, умора, повръщане чат-пат. Но ще мине скоро Simple Smile
Леко бременеене на всички! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт