ФЕВРУАРИ е далече, но те чакаме с трепет мъничко човече ! Тема 2 !

  • 22 865
  • 726
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Благодаря, че ме записа!
Аз ходя в Токуда и едно ДКЦ- при д-р Ралица Сенкова
Вчера бях притеснена, днес се чувствам страхотно.
Слушам си руски романси, чета една книжка- Ако искаш да си легнеш с мен, сготви ми Embarassed
Оф, имам добър апетит! Вие качвате ли?  bouquet

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 942
На мен ми се струва, че първоначалното подуване на половината ми тяло поспадна. Иначе се чувствам по-зле в сравнение да речем с миналата седмица. Вчера ме боля зверски главата, имам синузит, а времето беше тежко и влажно. Пих парацетамол, ефект никакъв. Днес ми е по-добре. Боли ме корем от всичко, все едно разстройство, а нямам. Гърдите, потрес, големи, болезнени и така..
Няма как ще се изтърпи !

# 62
  • гр. София
  • Мнения: 31
Казали са хората: Лесно мама не се става  Hug

# 63
  • София
  • Мнения: 2 130
На мен ми се струва, че първоначалното подуване на половината ми тяло поспадна. Иначе се чувствам по-зле в сравнение да речем с миналата седмица. Вчера ме боля зверски главата, имам синузит, а времето беше тежко и влажно. Пих парацетамол, ефект никакъв. Днес ми е по-добре. Боли ме корем от всичко, все едно разстройство, а нямам. Гърдите, потрес, големи, болезнени и така..
Няма как ще се изтърпи !

и аз съм с подобна тъпа болка- все едно е разтройство, но не е .  Чудех се и аз какво е, но предполагам е нормално.
За апетита - до сега никога не съм била толкова злояда. Преди имах страхотен апетит, а сега е ужас, незнам какво искам и основно хапвам плодове.
А за наддаването - тук съм първенец и това много ме шашка. Намирам че прекалено рано започнах да наедрявам в областта на корема и дупето. Майка ми казва че е нормално, тъй като аз съм доста слаба по принцип и за това явно рано наедрях .

# 64
  • Мнения: 99
Аз пък като нямам апетит съм свалила 1-2 кг,но после сигурно ще си наваксам   Mr. Green
Моите гърди също са болезнени.

# 65
  • Мнения: 23
А аз днес хем не мога нищо да хапна, хем съм с разстройство, гадост.. и при мен не е само чувство, а си е факт. Но не съм звъняла на доктора, не искам нищо да пия. Вие вече казахте ли хубавата новина на хората около вас? Simple Smile

# 66
  • Мнения: 28
Май никоя от нас не се чувства добре. Аз тази седмица съм най-зле, гади ми се нон-стоп, никакъв апетит нямам, чувствам се уморена, главата ме боли, долавям всякакви миризми на километри разстояние и ми става лошо от тях, въобще ми се иска да заспя на стола на работа. Не знам дали другата седмица ще е по-зле, не ми се мисли.
Иначе покрай това гадене съм отслабнала 1кг, макар че се чувствам по-подута. Гърдите ми бяха много наедряли и ме боляха ужасно някъде до 7 седмица, сега поне не болят толкова.

# 67
  • Мнения: 28
мика86: Ти си почти като мен, с 1 ден разлика Simple Smile
Savit : Аз на работа не съм казала още, макар че вече е време. Сигурно ме чуват как притичвам в тоалетната да повръщам Simple Smile Иначе на семейството ми съм казала, на някой приятелки не съм още, защото искам да стане лично, а не по телефона.

# 68
  • Мнения: 99
Мишето14 дааа  Peace

И аз не съм казала на работата/освен на шефката/ макар,че отсъствам доста време и те най-вероятно са се сетили за какво,а иначе най-близките около нас хора знаят  ,за другите не знам дали ще им се обаждам или то почти като  ми се личи и те ще разберат,а има и нахални които питат  ooooh!

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Аз се връщам от отпуска чак след 3 седмици и до тогава трябва съм минала скринийга и да съм записана на ЖК. Мисля да си взема бележка, че се водя на отчет и да я връча на шефа, от там ще гледам да изкарам колкото мога повече заради колежката. Иначе остава без отпуска.
Днес седнахме на морето и чакахме ли чакахме цацата, и носят рибата след 40 минути, и като ме лъха тая ми смрад.... Чак ме стегна хранопровода от гадене. Сега се наливам с вода и все още ме държи. А обожавам риба ooooh!

# 70
  • Мнения: 19
При мен пък е обратното храни които преди не сам обичала сега ги ям даже риба. Месо обаче Не не иска и това е какво ли не пробвах не мога да ям месо татито е вегетарянец... само 2 пъти от както съм бременна съм хаплава готвено не ми понася вече не знам какво да папкам, но тарпя няма как...много съм го качала това бебенце 4г. и 1м. до края ще станат близо 5г.  newsm07

# 71
  • Мнения: 204
Здравейте мамчета! Аз съм същи като вас с болки все едно , че разтройство ( е понякога го имам , но рядко ) , гърдите ми са добре . Тука от два дена мога хапвам не ми става ошо , но за сметка на това над вечер главата ще ми се пръсне. Гледам много да се ограничавам , че като ми стане тежко на корема и после ми е лошо вечер съм на домат със ябълка. В петък отиваме за 3 дни на почивка надявам се да не ми е кофти и да и се насладя. Чакам и с нетърпение прегледа в понеделник и сряда.

# 72
  • Мнения: 30
 Hug
Предната седмица повръщах всяка сутрин....тази всяка вечер след работа.За хапването има добри дни, има и лоши.Утре съм отново на преглед при д-р Персенска. Предполагам,че ще запиша и часовете за скрининга и морфологията....Днес влизам в 10- та седмица,дано всичко е наред на прегледа.
Ще трябва да издържим тия няколко лоши седмици,толкова сме го чакали този момент. ( като се сетя как съм си въобразявала че ми се повръща по време на опититееее ахаххахаах,голям майтап )
Хубав ден  от мен!

# 73
  • Мнения: 61
Здравейте, момичета!
Искам да се присъединя към вас. Имам дъщеря на 1.10 месеца, казва се Калина. Сега съм бременна за втори път, на 35 години съм, а терминът ми е на 24 февруари.От Велико Търново съм , но живеем в София. Много ще се радвам ,ако ме добавите на първа страничка. Вчера за пръв път чухме сърчицето на малкото човече в мен и макар, че ведън вече съм изживяла това вълнение, повярвайте ми-изпитах го отново. Пуснах си и кръв и урина миналата седмица-всичко е ок, бебето върви добре.
Поздрави на всички от мен и Кали Hug

# 74
  • гр. София
  • Мнения: 31
Привет Toni77  Hug


Честито ти второ щастие ! Вече си пълноправен член на нашата групичка, добавих те на 1стр.


Това мрачно време е ужасно подтискащо, но поне е хладно Simple Smile

Момичета, хубав ден от мен и да пишете повече ей Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт