Мечтата си от Искам бебе сбъднахме, в мадами с прелестни кореми се превърнахме

  • 20 817
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • NE
  • Мнения: 11 001
Прахи Честит рожден ден и тук.
Арвенче Аман от пътеки и глупости.  ooooh! Надявам се да ти дойде добре прибирането вкъщи и да се отрази добре на бебо. Майчин дом остава като вариант, поне според мен. Peace Стискам силно палчета всичко да е ок. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Зузи Аз се успокоявам, че в книгата пишеше че може да намалее гаденето при мен, защото така се случва. Надявам се да е ок.
То и на мен ще ми се рИве септември. Mr. Green
Нелка Стискам ти палчета за прегледа. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Веси Има палчета и за теб. Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

Едно бебе идва да ми пипа корема. Crazy Беше толкова нереално. Mr. Green
Понеже пак имам болки в кръстта и от време на време в корема, май жива-умряла отивам другата седмица при док. Това чакане е направо убийство.

# 706
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
Прахи, честит рожден ден, желая ти цялото щастие на света  Hug
Арвенче,  Hug
Кучо да се яви на отчет, защото я мисля  Crossing Arms
Хубав петък на всички  Hug
И тъй като мойто чадо го няма, утре ще ходя на рокерски събор  smile3534

# 707
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Арвенче никакво ставане и пътуване точно сега . Все пак аз не разбирам много , но по добре си почивай постоянно и съм сигурна , че ще удържиш поне до 32 седмица .  
Аз имам още 10 дни и се прибирам и ще се видя с моя доктор в Пловдив нямам търпение да види той как са нещата .

# 708
  • Мнения: 91
Добър ден smile3558
Сандре, макар че останалите мами вече са ти коментирали резултатите ти от БХС, да се включа и аз- супер са ти, виждам че и при теб пише, че free beta HCG хормона ти е нисък, и примен е така Peace Аз се консултирах с други лекари и отдавна спрях да се притеснявам за това, споко Hug
Нелка, стискам палци за ФМ и малко ти завиждам, предполагам, че изживяването си струва всички притеснения Heart Eyes Аз едвам ще дочакам до края на август Crazy
Тони, честити ти нови придобивки, със здраве да се перчите в тях, много са сладки  Simple Smile
Прахи, честит рожден ден! Пожелавам ти най-вече здраве за теб и всички хора, които обичаш! Бъди много позитивна и щастлива мама на термин bouquet
Данаека, честит ти рожденик на патерици, да ти е жив и здрав и много да те слуша Crazy
Прекрасен и забавен уикенд, пупички! Аз отвам да посрещам моята баба, която живее в Гърция и не съм виждала от цяла година  Crazy

# 709
  • Мнения: 182
Прахи,

ЧРД на патерици! Нещо съм много разсеяна, а вчера уж четох, ама съм пропуснала повода. Да си жива и здрава, както и всички твои близки и винаги да сбъдваш всичките си мечти и желания!  bouquet

Офффффффффф, много съм зле! Той РД бил днес, а аз все си мисля, че сме събота понеже днеска съм отпуск! Но комент за мен!

# 710
  • Мнения: 7 118
Бибо, Прахи днес има РД Joy

# 711
  • Мнения: 182
Зузи, не знам какво ми става, ама се усетих като си публикувах поста:) редактирах го!

# 712
  • София
  • Мнения: 10 705
Честит Рожден Ден Прах! Бъди жива и здрава!

# 713
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Благодаря Ви за пожеланията за мъжо момичета.
Прахче,честит рожден ден и на теб.Да си жива и здрава и скоро мама.
Арвен, Hug.и внимавай с пътуването точно сега.

# 714
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Арвенче, много, много да те нагуша  Hug
Много те мисля и не спирам да стискам палчета за теб и малчо! А за пътуването до Сф, не знам дали сте проверили варианта, но не може ли да се наеме линейка? Знам, че когато шефът ми си счупи таза на ски бяха наели линейка, с която го докараха в Сф  Rolling Eyes

Дармичка,  Hug
Оправихте ли вече новото вкъщи? Как е бебка?

Данаека, ЧРД на мъжО на патеричка, да ти е жив и здрав и много да те слуша  Laughing

Прахи, ЧРД   bouquet
Възможно най-леките седмици до края ти желая и без повече притеснения  Heart Eyes

Нелка,  fingerscrossed

Петенце, още ли скучаеш?  Laughing

Иначе ние сме добре - малката буйстваше нещо днес и ми разтегна корема едно хубаво, сега пак е навряла копито под ребрата и си почива както тя си знае  Heart Eyes Кръвното е що-годе добре - от вчера на 2 пъти го хванах 130/80, но като цяло седи на 120 (вкл. и в 3 през ноща го мерих, като ставах за поредното пиш  Embarassed). Почти събрах и багажът за болницата - остана да се снабдя с ношници и бабешки гащи  Rolling Eyes Дори купих един малък соду крем за в сака - реших, че по-добре да имам и да не потрябва

# 715
  • Варна
  • Мнения: 307
Кучо, не виждам смисъл от линейка  newsm78 Тя няма да друса по-малко от кола  Wink

# 716
  • Мнения: 718
Ето ме много беше готина срещата дадоха ни и диск тоя път и сега баткото от половин час го гледа Laughing.Имаме си 350гр. момченце 26см., аз бях убедена че ще е с розово гащи ама тцццц Embarassed,няма значение важното е че всичко е  в норма  така каза доки и плацентата се е вдигнала че беше ниско разположена. Hug за всички

# 717
  • Мнения: 1 096
Нелка,браво,честити сини гащи:)

# 718
  • Мнения: 1 152
Нелка  Hug браво, честити сини гащета!

# 719
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Вава, идеята ми за линейката не беше, че ще друса по-малко, а че Арвен може да полегне, пък и може да й се пусне система ако се наложи  Rolling Eyes
Във всеки случай си мисля, че такова пътуване е нож с 2 остриета, във Варна също има добри медици и не съм сигурна, че рискът си струва

Нелка, браво за добрите новини и честити сини гаЧки  Heart Eyes
Както ги бяхме наредили розАви до розАви, сега следва синята вълна  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт