Мечтата си от Искам бебе сбъднахме, в мадами с прелестни кореми се превърнахме

  • 20 818
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • shumen
  • Мнения: 18 269
Благодаря Ви за пожеланията за мъжо момичета.
Весе,страхотни покупки.Да ги ползвате със здраве когато му дойде времето.

# 691
  • Мнения: 1 073
Весе, ние с теб май сме едно  Mr. Green
Разкрити сме

# 692
  • Варна
  • Мнения: 25 345
За количките пак да кажа, кг не са за пренебрегване, взимайте си леки колички. Съгласна съм с Мецанка, че е важно каква е количката, може да е тежка и маневрена, НО все пак си е тежка.
Вярно е. И моето Кенгуру е маневрено, нищо че е китайско дърво Mr. Green Ама да го влача по стълби.. ми тежи си, няма как да влачиш/буташ 23-25 кила и да не ги усетиш, тук маневреността няма много общо newsm78 Многото кила се усещат (почти) всякак - ако буташ по някой баир, ако се опитваш да се качиш на бордюр и подобни се усещат повече, ако караш по наклон надолу или по равното може и почти да не се усетят. Маневреността е най-важна наистина, големите гуми също. Но ако това се съчетае с по-малко килца ще е пЪрфект Laughing
По въпроса за утрогестана бях чела някъде из форума, че се предписва и в късни седмици и играел роля на т.нар. химически серклаж. Много се зачудих, но момичетата бяха постнали някаква статия, в която се твърдеше, може би има нещо, макар че не мога да си представя как точно ще действа на шийката. Може би затова понякога се пие до по-късно.

# 693
  • Мнения: 6 395
Хей ме на и тук идвам и тук да почерпя, че ставам на 27 днес  Wink Mr. Green  Ще пропусна Бейлиса, обаче  Mr. Green

# 694
  • Мнения: 931
Добро утро,
данаека честит ти рожденик с малко закъснение, да ти е живи и здрав и най - всеотдайния баща !
Ейййццц Тони , голямо гъзарче ще е твоето момче, с тия сладурски дрешки, да си ги ползвате със здраве  Hug
Относно колата и багажника , ще си сменям колата , че моята въшка , едва ли ще хване количката, но за другата ни кола няма да е проблем.

Ехейййй Прахи , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, да си жива и здрава и най- прекрасното бебе на термин  Hug Hug Hug Весел празник !

# 695
  • София
  • Мнения: 8 131
Прахи, честит празник! Бъди жива и здрава, много щастлива! Нека всички негативни емоции останат в миналото и да се радваш на здраво пухкаво бебче около термин!

За количките, аз все си мисля, че когато бебчето натежи, количката също си става тежка. Дали ще буташ 28 или 25 кила, не е ли все тая!

Аз във вторник съм на преглед при Томова и вече почвам да се вълнувам...Дано всичко е наред!

# 696
  • Мнения: 718
Добро утро и от мен Laughing
Данаека честит то рожденник със закъснение да ти е жив и здрав и много да те слуша Laughing
Тони прекрасни покупки а и количката ми харесва Laughing
Весе и аз съм за зелената Laughing
Прахи радвам се че си по добре честит рожден ден  жива и здрава и след няколко месеца щастлива мама   bouquet
Хайде стиснете едни палчета днес че ще ходя на среща с бебка или бебо трябва да правим ФМ Laughing

# 697
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Прахи честит рожден ден мила , много здраве , любов и бебе преди Нова Година да не раждаш Heart Eyes
Нелка да пишеш после как е минал прегледа , стискам палци всичко да е ОК.
Тук пък има само два скана за цялата бременност в 12 и 20 седмица и това е  Shocked . Аз заради аборта имах право на ранен към 6-7 мале едно време в БГ един път в месеца ходих , в 9 медец даже всяка седмица .

# 698
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Здравейте, момичета   bouquet
Прахи, Честит Рожден Ден, мила ! Бъди много здрава, щастлива и Януари месец най - прекрасната мама със здрав бебок на ръце  Hug
Нелка, успех на прегледа !
Сега да кажа малко за Утрогестана, може да се пие/ слага до 32 г.с., когато има скъсяване на шийката се слага вагинално и подпомага да не се скъси повече, естествено никога няма гаранция ...  Peace
Мен вчера ме изписаха и от АГ, естествено съм си в същото състояние, всички покрай мен са луднали, казаха пътеката свърши, изписваме те ... Исках да си плащам, за да остана, отговора им беше, че така можело само 3 дни и ми препоръчаха да не си давам парите. За сега нямало опасност, но нищо не можели да ми гарантират, след 16 - ти август можело да ме приемат. Обмисляме вариант да тръгваме към София, но е много рисковано, аз 5 мин. в кола едва издържам, а за толкова дълъг път не ми се мисли, така че по - скоро няма да стане  Tired

# 699
  • Мнения: 1 152
Прахи честит рожден ден, да сижива и здрава и януари прекрасна мама на още по прекрасно бебе!  bouquet

Арвен  Hug

Нелка стискам палци за прегледа!

# 700
  • Мнения: 7 118
Прахи, честит рожден ден! Бъди жива и здрава, щастлива и горда мама на един малък маймун след няколко месеца!   bouquet

Арвенче, голям ужас, то май само Мйчин дом остана тук болницата, в която можеш да отидеш ooooh! За София не знам дали е добра идея, според мен, ако имаше още нещо, което да се направи в момента, докторите и тук щяха да го направят, не знам Rolling Eyes Иначе алтернативата на пътуването с кола до там е самолет - за около час си там. Прегръщам те и се моля все така силно всичко да е наред с вас  Praynig Hug

Ние в понеделник откриваме сезона на ремонтите и леко ми се рИве  Joy

# 701
  • Мнения: 1 096
Прахче,честит рожден ден и тук Hug

Арвенче, ще продължаваш ли системите вкъщи Hug Моля се всичко да е наред до термин Praynig

Аз засега съм на 2*3 утрогестан,ще видим до кога,но хубаво е,че казвате,че трябва по схема да се спира

# 702
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз не съм спирала Утрогестана по схема, не съм имала проблеми и никой не е споменавал подобно нещо. Не казвам, че е правилното, но е факт.
Арвенче, аз пък мисля че е добра идея да дойдеш, след като там "нищо не могат да направят за теб". Само помисли за начина на пътуване.  Praynig
Стели, ма тя вашата си е синя количка, що и викаш зелена? Или на снимката така изглежда?

# 703
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Ами аз мога да си стоя на системи вкъщи, запасили сме се, но в момента се опитвам да издържа без тях, за да си почине малко организмът ми и след няколко дни пак да ми ги пуснат. Със самолет няма как да пътувам, заради налягането. Славчев каза да си стоя тук за сега, за София обмисляме заради неонатологията в " Майчин дом ", нали уж там са най - добрите лекари и апаратура. В АГ - то тук също неонатологията е добра, но искам да дам най - доброто на детето си, в случая обаче не се знае кое е то  Confused
Кучо, забравих да те нагушкам и да ти кажа, че всичко ще бъде наред, но все пак си следи кръвното постоянно. Погали пумпалка и вземи си снимай шкембето най - накрая  Hug
Дарме, то не останало  #Crazy Чакам снимка и от теб  Heart Eyes
Чери, честито сърчице мила, да се гушкате с бебо, чак около термин  Hug

# 704
  • Варна
  • Мнения: 307
Прахи, честит рожден ден! Да си жива и здрава и да износиш хубаво, сладко, пуФкаво бебонче до термин  Hug

Веси, няма много разлика между 25 и 28 кг, но има между 20 и 28 Simple Smile

Арвенче, аз не бих тръгнала в това състояние на такъв дълъг път. Много е вероятно да се влошат нещата с контракциите по време на пътуването.
Ние пътувахме за Коледа до Пазарджик, бях точно 27 г.с., ами дребната много рита през цялото време и доста контракции имах  Rolling Eyes
Пък и не мисля, че ще ти трябва неонатология  Hug  Hug  Hug Направи така, както док те съветва  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт