В лятото горещо ЯНУАРЧЕ се усеща! Тема 5

  • 25 385
  • 734
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9
Ма не ме обръщайте на дежурен лекар, особено като са ви в норма резултатите, нали  Mr. Green

Котке, ти и без това работиш дет се вика Simple Smile Колко му е и във форума да изкараш едно дежурство hahaha Айде на плажа с твойте хора,  оставяй тази работа!

Кайлис, Благодаря ти за рецептата,  казусът сега е да си намеря МАЯ ....

# 646
  • UK
  • Мнения: 5 999
Ма не ме обръщайте на дежурен лекар, особено като са ви в норма резултатите, нали  Mr. Green

Котке, ти и без това работиш дет се вика Simple Smile Колко му е и във форума да изкараш едно дежурство hahaha Айде на плажа с твойте хора,  оставяй тази работа!

Кайлис, Благодаря ти за рецептата,  казусът сега е да си намеря МАЯ ....

В Турските магазини  Crazy

# 647
  • Мнения: 9

Кайлис, Благодаря ти за рецептата,  казусът сега е да си намеря МАЯ ....

В Турските магазини  Crazy

Ахххх, Коконче, безценна си, бременният ми мозък нямаше да се сети въобще!!!

# 648
  • Мнения: 1 669

Кайлис, Благодаря ти за рецептата,  казусът сега е да си намеря МАЯ ....

В Турските магазини  Crazy

Ахххх, Коконче, безценна си, бременният ми мозък нямаше да се сети въобще!!!

Да изпратим ли...по свеки  hahaha

# 649
  • Мнения: 9

Кайлис, Благодаря ти за рецептата,  казусът сега е да си намеря МАЯ ....

В Турските магазини  Crazy

Ахххх, Коконче, безценна си, бременният ми мозък нямаше да се сети въобще!!!

Да изпратим ли...по свеки  hahaha


 newsm62 newsm62 newsm62 newsm62
Думи нямам просто, само се заливам от смях Simple Smile

# 650
  • Мнения: 26
Кайлис 😃😃😃😃😃 Ив само за свеки си мечтае 😃😃😃

Ив ако направиш от хляба да знаеш идвам до вас да хапна 😜😜😜


Ох момичета аз съм тотално безсимптомна, още не съм била на видеозон и съм в тотален филм ... Наплаках се добре снощи, но сега ми се плаче 😪

Добре, че ходя на работа да се разсейвам през деня, иначе ще се побъркам.

Hugs на всички 😘😘😘

# 651
  • Мнения: 128
От не знам колко теми насам не съм се вясвала. Залипсвахте ми.  Hug Гледам, обсъждат се мерки и калкулации тука. Simple Smile След ЧНГ ще да обсъждаме мерки и теглилки май. Wink И ще се чакаме една друга.  Whistling За отчета - втори път проектосвекърва, ФМ наред, изследвания - тоже, чакам Васерманът да стане само. Rosi4kaS, почти всичко е емоции и хормони сега, не се оставяй на "черните горчилки" (или както там го казваше Холи в "Закуска в "Тифани") - и други безсимптомни има. Като ми изключиш корема, по нищо друго не се познава(м) и даже на моменти се улавям, че забравям, че съм "несама" (както са го казвали пък бабите едно време:) ) Тука не плачем, тук сме все горди зимни майки-героини, усмихни се! Simple Smile)
Котката, възхищавам ти се. На този свят няма по-висше умение и по-благородно знание, клише, обаче факт. Блазя ти.   bouquet
Отивам да позаядна нещо. + няколко кг отгоре е все пак далеч от трагичното натрупване, което си представях, затова мога да наобиколя хладилника по късна доба и вие не казвайте на никого. Simple Smile

# 652
  • Мнения: 190
Чудно ми е защо правите сега изследвания за ХИВ и Васерман?? Лекарката ми отказа да ме прати толкова рано. Каза, че няма смисъл, защото 1-2 месеца преди раждането се правят, тоест трябва пак тогава да ги повторите. Кажете какво ви обясниха вашите доктори

# 653
  • Мнения: 1 266
Чудно ми е защо правите сега изследвания за ХИВ и Васерман?? Лекарката ми отказа да ме прати толкова рано. Каза, че няма смисъл, защото 1-2 месеца преди раждането се правят, тоест трябва пак тогава да ги повторите??? Кажете какво ви обясниха вашите доктори

На мен винаги са ми ги правили в първия триместър. Не съм повтаряла.

# 654
  • Мнения: 190
Накрая може и на собствена глава да отида да ги направя  Laughing Много ми е чудно това.

# 655
  • Близо до морето (200 м)
  • Мнения: 10
Първите два пъти ми даваха направление още при първата ЖК, и също не са ме карали да повтарям.
Този път направлението беше само за кръвна картина и урина. Сигурно по-нататък ще е васермана. Всеки АГ сигурно е със собствено мнение по въпроса.

# 656
  • Мнения: 397
miika , звучиш като доста весела проектосвекърва Laughing

И аз ще правя ХИВ и Васерман сега. Първия път също не съм повтаряла. Честно казано, не са ми и спешни тия двете толкова, та още не съм отишла да дам кръв. Става втори ден забравям да си купя контейнерче за урина, та и урина не съм дала Embarassed Днес ще гледам да се стегна и утре сутринта, като оставя малката на ясла, отивам да ме бодат.
Честно казано по ме вълнува резултата от секрета, цитонамазката. Даже хемоглобина не ме притеснява, че аз съм месоядно същество, само се моля да се размина с гъбичките и инфекциите, ама едва ли.

# 657
  • Мнения: 1 056
Добро утро и от мен. За изследванията за ХИВ и Васерман, моя доктор ги изписа едва ли не по инерция, понеже се полагат по ЗК и ми ги пусна на куп с кръвната картина и тн. Доклокото знам обаче (така обясниха в Тина Киркова) - те важат 6 месеца, тоест едната мацка, която беше накрая преди раждане я накараха да си пусне повторно васерман, понеже първият и бил пускан в началото на бременността, но пък пак се пускал по ЗК, така чеее каквото ми назначат това правя щом не ми се налага да го плащам. За цитонамазката ме попитаха, като отидох, кога съм правила за последно - аз им казах че откомври или ноември правих, понеже си правя всяка година профилактично и те казаха, че тогава няма да ми пускат сега. Ще ми пускат обаче микробиология, но тъй като съм направила боза с докторите си, объркала съм и съм отишла и съм се регистрирала при грешния доктор, сега ще изчакам да минат 3 седмици за ново направление да се регистрирам при верния и той ще ми пуска микробиология и евентуално нещо допълнително заради ниския хемоглобин.

# 658
  • Мнения: 19
Аз ги правих вече .. дано не се налага пак да повтарям ..  Shocked мразя да ме дупчат, вечно ме е страх да не ме заразят с нещооо въпреки, че ходя все в хубави лаборатории и т.н.,. Не мога и аз да си го обясня  newsm78

# 659
  • Мнения: 397
Записах се за фетална в 17г.с. Цената е 80лв. и в тази седмица и при този доктор включва:
 4Д ехография,
фетална морфология,
фетална ехокардиография,
скрининг тризомии/ вкл.Даун синдром/ ,
доплер ехография пъпна връв ,
доплер маточни артерии и плацента,
снимки,
запис на диск на целия преглед / не само клипчета/ и
анализ на биометричните параметри вкл.графичен.
Това е информация, която ми изпрати по имейл и честно да си кажа съм впечатлена от това, че ми отговори на ел. поща, след като не се свързах с него по телефона. Написал ми беще свободните часове и докога да потвърдя за записване на час. Също и цената е добра, а и факта, че ми е писал на ел.поща много ме впечатли. Като гледам другите лекари, при които ходя как с един пръст едва-едва набират сложните кодове по ЗК, а и това, че си проверява редовно пощата и си е направил труда да ми пише. Може да ви се вижда смешно, но за мен говори положително Laughing

Общи условия

Активация на акаунт