Искам да събера дрешки за един дом в София!И не само!

  • 10 807
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 262
Много се радвам на отговорите ви, радвам се и за мартеничките, така всичко ще се нареди супер и сега съм много по-спокойна за всичко! Остана само да отида до дома! Зази ще ти пиша на лични да се разберем.
Роси аз май ще си донеса дупето в неделя поне да те видя и ако смогнем в какафонията да си поговорим лично! Сега ще прочета къде е точно срещата, че аз още нито веднъж не съм ходила в София ленд!!!

# 16
  • Мнения: 3 743
Иги, в неделя от 11.30 в "Сладоледения салон" на втория етаж.
Аз и Марти също ще бъдем така, че може да се видим Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 2 262
Ами идеално тогава, ще ти пратя за всеки случай на лични моя ГСМ и ако искаш и ти твоя да те потърся като дойдем!!!

# 18
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Много се радвам на отговорите ви, радвам се и за мартеничките, така всичко ще се нареди супер и сега съм много по-спокойна за всичко! Остана само да отида до дома! Зази ще ти пиша на лични да се разберем.
Роси аз май ще си донеса дупето в неделя поне да те видя и ако смогнем в какафонията да си поговорим лично! Сега ще прочета къде е точно срещата, че аз още нито веднъж не съм ходила в София ленд!!!

хайде,просто ела.
извади си и телефоните на другите момичета от сайта ни,моля те.Имай ги и тези на Дуци и мариета


# 19
  • София
  • Мнения: 2 262
Идвам, няма нищо да ми попречи и още сега свалям вашите телефони.
До неделя тогава!

# 20
Здравей Мамо Иги и от мен. залисана в собствената си драма чак сега видях темата за дрешките. искам да кажа на всички, че ти си едно явление в нашето размазано сиво общество. сигурно живота те е направил такава. казвам го защото  днес случайно попаднах на темата за твоето детенце и вече смятам, че жената е създадена така, че да оцелява независимо от всичко в името на детето си. Но не знам как намери сили и как са ти останали нерви и време да правиш дори и чуждите деца щастливи. срам и позор за всеки, който не те подкрепи в това начинание.
В този ред на мисли: имам магазин за детски дрешки, и по някога ми остават дрешки с леки дефекти или по-стари модели. също така имам приятели, които шият ишлемета за чужбина и винаги ще заделят някое уж 2-ро качество за мен. Проблема е, че не мога да дойда на 1-ви Март , за това ми прати адрес и ще ти ги изпратя по куриер още в понеделник-вторник. И ако не възразяваш ще дам адреса на още мои приятели за да помогнат с каквото могат.

# 21
  • София
  • Мнения: 938
Мамо Иги, да нося ли в неделя и за тези дечица, или ще ти е трудно? Мога да донеса и до вас, няма проблем. Кажи само колко са децата, имат ли нужда и от друго? Мога например да им ушия чаршафчета, да им купя одеалца и други неща.

# 22
 Мамо Иги  аз няма как да дойда с вас , че не съм от тука , но пък имам магазинче за детски дрешки и по някога ми остават такива с леки дефекти или стари модели. Имами познати, които шият ишлемета и няма да е проблем да заделят за мен някои уж 2-ро качество. ако ми пратиш адрес  ще ти ги пратя по куриер още идната седмица. много искам да помагам с каквото мока за това всички винаги разчитайте на мен.
 P.S ако не възразяваш мога да дам адреса и на други познати , които също може да изпратят по нещичко.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 262
Галка караш ме да се чуствам недостойна за това, което пишеш! Аз съм само един обикновен човек, даже си имам много мигове на спадове и съвсем не съм това за което ме мислиш! Много се радвам за дрешките! Ще ти пиша на лични!
МКР ще ти пиша утре последно дали да носиш дрешките, за да разбера дали нашия татко с колата ще дойде с мен да може да ги пренеса обратно до къщи!!!
А за чаршафчетата и одеялцата е много добра идея, само ме изчкай да проверя дали имат нужда от това и ще ти пиша непременно, благодаря ти за идеите и за готовността да помагаш!!!

Последна редакция: пт, 03 фев 2006, 21:07 от Mama Igi

# 24
Значи аз не мога да помогна с дрехи, щото просто съм порастнал и то доста, а пък все още нямам детенце, но мога да помогна със специална храна... Една колежка, която има дете, което сега е на 3 години е взимала специална храна за него, която се изписва от Здравната каса. За съжаление не зная каква е храната, но ще разпитам и ще пиша допълнително. Та тази храна е поне 3-4 кашончета и може да свърши прекрасна работа. Храната е в слок на годност, така, че нямайте притеснения. Ако това ще свърши работа - ок, само казвайте.
Поздрави и браво за доброто дело, Иги!

# 25
  • Мнения: 462
Много ми се иска и аз да се присъединя, но за жалост моите дрешки, които са ми излишни са все бебшки. Така че, ако имате нужда от такива...кажете ми...аз и без това искам да ги дам в дом от ужасно много време, но все не стигам до тях Sad

# 26
  • София
  • Мнения: 2 262
Креми ще ти се обадя когато са необходими и се събират такива дрешки!
А сега да кажа на всички, които биха искали да помогнат в купуването на мартеници, в събота бяхме на илиенци, има детски мартенички от минала година останали, които струват 10 бройки по 2,50 или по 3 лева зависи къде ги продават, аз имах само 10 лева в себе си излишни и купих 40 мартеници вече, ако някой има път натам и иска да знаете, че там има и някои никак не са лоши!

# 27
  • Мнения: 2 249
какво стана със събирането на дрешки?аз те видях в неделя на акцията,но нямаше време да се запознаем- Embarassed
ще проверя какви дрешки има у нас-от миналите акции-макар ,че мисля че повечето са бебешко като при Роси-а за 1 март-айде да измислим нещо наистина-аз бих дошла с удоволствие-освен ако не ходим в Доганово при кръщелниците
 Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 2 262
Аз да си призная честно не познавах никого почти освен Роси и някоя и друга мама, даже по едно време се сопнах на моя мъж да пристигне веднага и да не мъкне Мишо напред назад по игрите за да не стоя сама! Хехее какви притеснения нали? Ти коя беше? А за дрешките веднага отговарям, решихме да не събирам нищо предварително, докато не се убедя че имат нужда от определени неща, но още един път казвам, че директорката ми спомена, че винаги иамт нужда от гащи и чорапогащи, ако някои има такива или реши да купи, ще ги занеса с удоволствие, най-големия майтап в момента е, че не мога да разбера как да стигна до дома с градския транспорт, аз живея до гарата, така че ако някой знае как да стигна до Драгалевци, улицата се казва 305 да помага!!!!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 412
Иги, има маршрутно такси от бул. Сливница до Драгалевци. Аз се каня да дойда с теб, така че заедно ще го организираме. А какво мислиш за някаква почерпка за децата? Някакво лакомство да занесем. И знае ли се към колко часа е най-удобно да отидем?

Общи условия

Активация на акаунт