Време ни е за промяна - тема 124

  • 14 944
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Рали, мерси за темата  Hug аз както винаги отпуснах прашеца.

Мече, голяма простотия със снимката  ooooh! а най-странно ми е, че като видят, че се допуснали грешка, вместо да се извинят и да я повторят, те говорят глупости. Дано на втората снимка всичко да е наред!

# 46
  • Мнения: 39 703
баси скъпата смешка  #2gunfire

# 47
  • Мнения: 3 846
Рали благодаря за новата тема Hug

# 48
  • Мнения: X
Мерси за темичката Рали и да ти е късметлийска.
Хайде и аз да посъбера малко прашец  newsm79 newsm79 newsm75 newsm79 newsm75

# 49
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мече, бягай някъде другаде. Това направо си е подигравка. Аз моята я правих при д-р Билчев от Щерев и нямам забележки. Боля ме доста след като ме събудиха от упойката ама нормално като лявата ми тръба е пропуснала след 15-20 сек. под много високо налягане.
Завърнах се от Надежда. Клиниката беше празна.  Shocked
Зази, мерси за стиснатите палци. Набоцкаха ме. Сега чакам резултати след 3 седмици.
Притесни ме това, че дадох пари на ръка на генетичката за тест за тромбофилии да ми го занесе в генетичната лаборатория, тъй като в Надежда не правят това изследване и нямам никаква гаранция и доказателство, че така се е случило. Надявам се жената да е точна и да не ме поведе.

# 50
  • Sofia
  • Мнения: 4 128
Шоколадче, спокойно, никога няма да те излъжат за такова нещо. Просто абсурд. Стискам палци за добри резултати!

# 51
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Мерси.
Утре ще ходя при д-р Магунска в Щерев да ми брои атралните фоликули.

# 52
  • Мнения: 3 422
Schokoladche, дано е добър резултата при теб. Стискам палци.
Аз утре продължавам, ще звъня в Надежда, като е празна клиниката, та може да се уредя със цветна снимка там. Иначе си мисля и за Тина Киркова като вариант.
Живи, здрави имало глава да пати.

# 53
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Има май някакъв проблем с телефоните в Надежда. Ако не ти е далеч направо се разходи.

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
" Ин витро клиника за Надежда
4 юли
Скъпи приятели,
на 8 и 9 юли от 13.00 до 17.00ч. служителите от нашата Регистратура както и телефоните ни няма да работят с пациенти. Извиняваме се предварително за неудобството.

екип "Надежда" "

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 168
Леле Мече, каква наглост само, не стига ,че не свършили работа, ами и на компетентни се правят!
Рали, благодаря за темата! Леко раждане и прекрасна първа среща с малката мома!
Бамби, браво на теб, отличничка!
Шоколадче, дано всичко да е наред с резултатите!
У нас ремонта върви с пълна сила, за протокола ще вечерям миш маш, много обичам, а и става бързо и лесно!

# 56
  • Мнения: 3 422
За вечеря ММ ще ме води на ресторант, за награда  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Облякох си новите дрежки, нацапотих се като за модно ревю(т.е. нагласих се да съм убава) и сега тръгваме(след 15мин.)

# 57
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Весело изкарване, мече !!!  1dating

# 58
  • Мнения: 11 592
Рали, мерси за темата   bouquet
Мече, аз си мислех, че на всичко вече съм се наслушала, но тук онемях, то да се смееш ли, да се ядосваш ли, не знам. Обяснението на Светлето ми звучи много логично.
А Надежда е празна, 'щото никой от лекарите го няма  Mr. Green По тел. ми казаха, че не записват за започване на процедура сега, отлагат ни за следващия месец. Ако ще звъните, звъннете сутринта - следобед пак няма да им бачкат телефоните.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Мече, потресена съм от случката със снимката  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт