Моите "приклю4ения" или заЩо не кърмих...

  • 1 173
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Аха избор... Тук на курсовете за бременни е забранено обсъждането на изкуственото хранене   Laughing На 4 очи с акушерката може да се коментират подобни проблеми, но не им е позволено марки АМ да препоръчват.
От познатите ми, всички са пробвали да кърмят само първото дете, за следващите направо са си поискали инжекция за спиране на кърмата веднага след раждането  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 3 161
Цитат
От познатите ми, всички са пробвали да кърмят само първото дете, за следващите направо са си поискали инжекция за спиране на кърмата веднага след раждането

Това пък защо?  newsm78

# 17
  • Мнения: 35 971
От познатите ми, всички са пробвали да кърмят само първото дете, за следващите направо са си поискали инжекция за спиране на кърмата веднага след раждането Rolling Eyes

нали знаеш, че ние "особнячките" сме обратния случай  Mr. Green
без замисляне се сещам за Хедра, Джейд, Лулуто, аз ... Laughing

# 18
  • Мнения: 1 383
Цитат
От познатите ми, всички са пробвали да кърмят само първото дете, за следващите направо са си поискали инжекция за спиране на кърмата веднага след раждането

Това пък защо?  newsm78

Ами по същата причина поради която ние кърмим - да сме наопаки Wink

Аз пък от другите чужбински мами съм останала с друго впечатление. И сега се сещам за моя позната англичанка, която кърми и спи с бебето си без въобще да мисли за методи и теории.

# 19
  • Мнения: 3 810
Ами ще се обяснява момичето, защото в:
Тема: Чувствам се виновна.
я разчекнаха на кръст!
То беше заради сравненията в развитието на кърмени и некърмени бебета,ама пак си е разчекване!
Maribel, на поправката направи всичко възможно да кърмиш, че не е за изпускане!

# 20
  • Мнения: 2 467
Ами ще се обяснява момичето, защото в:
Тема: Чувствам се виновна.
я разчекнаха на кръст!

Да де, ама тая тема е пусната преди "Чувствам се виновна".

# 21
  • Мнения: 3 810
Да де, ама тая тема е пусната преди "Чувствам се виновна".
Моя грешка! Просто аз ги отворих в такъв ред и ми се стори логично.... Blush
Jes, готови ли сте за утрешното велиок събитие?

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 11:49 от mimi_kir

# 22
  • Мнения: 6 243
Мисля, че поводът за статията е това  newsm78 :

Виждам,4е когато някоя майка сподели,4е не е кърмила,веднага се отделя в графа"майка с разли4ни приоритети"....

А и гърдите ни са дадени за кърмене, не за секс-играчки.  Grinning
Ти пък Laughing,като спреш да кърмиш да не би да си ги отрежеш,4е така се изказваш newsm78
Ти пък! Що да ги реже? Като се замислиш, предназначението им наистина е да изхранват младите индивиди, а това, че имат и други приятни функции, е само една допълнителна екстра. Приеми, че има жени, чиито приоритети не са като твоите и толкова! (аз не съм толкова всеотдайна като Стейси и тайно стискам палци и след второто кърмене да си останат все така впечатляващи, ама каквото сабя покаже. И да увиснат, няма да си ги отрежа - нали така Wink)

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Цитат
От познатите ми, всички са пробвали да кърмят само първото дете, за следващите направо са си поискали инжекция за спиране на кърмата веднага след раждането

Това пък защо?  newsm78

Ами по същата причина поради която ние кърмим - да сме наопаки Wink

Аз пък от другите чужбински мами съм останала с друго впечатление. И сега се сещам за моя позната англичанка, която кърми и спи с бебето си без въобще да мисли за методи и теории.
Не казвам, че няма кърмещи мами, но за мое нещастие около мен бяха такива, които са пробвали да кърмят само с първото. Нямаше с кого да споделям кърмаческите си проблеми  Confused Трябваше да ходя в специални групи в района, организирани за кърмачки. Питала съм защо не искат или не са кърмили и отговорът беше, че е много трудно. Друга причина, която изтъкват е, че съпругът не можел да помага активно в гледането, ако кърмят. Иначе посещавам един тукашен форум и там има много върли кърмачки, за съжаление не ги познавам лично.
Бях шокирана като видях в родилното да разнасят бутилките с мляко и ми стана тъжно за бебоците. Най-малкото могат все пак да му дадът да дръпне поне малко коластра.
У нас мисля, че тези случаи са рядкост. Неуспешно кърмили има много, обаче такива които целенасочено не са предложили гърда на бебока са малцина.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 457
Абе разказва просто момичето, какво сте я заразпитвали щоооо, щоооо ShockedМи щото й се разказва, за това!Не една тема по форумите е просто споделяне, а не оправдание или въпрос, просто история нечия...Няма лошо!
Ама как са те държали с тоя болен зъб, ужас ShockedДА пази Господ...И добре че всичко е приключило благополучно Hug
Напълно съм съгласна с Белинда! Защо всички скочихте на момичето, във форума съм чела какви ли не лични истории,които са срещали само съчувствие и подкрепа. А сега едно недоверие,едни подмятания за оправдание. Е, на мен ми прозвуча доста грозно! Момичето просто сподели че има случаи в които само желание за кърмене не е достатъчно, и кърменето не се осъществява не по вина на майката. Това което се е случило на нея, може не дай си Боже, да се случи на всяка от нас.
А на Maribel пожелавам здраве и успех   bouquet и не се отказвай да споделяш във форума въпреки някои нападки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт