вероятно задържане на течности

  • 8 387
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, моля ви да си кажете мнението или ако някой е пил продукт против задъжане на теночсти да ми го препоръча. Сутрин се събуждам ужасно подпухнала в лице, най-вече клепачите ми, понякога и пръстите на ръцете са ми подпухнали, така като гледам и на килограмите ми се отразява въпреки, че вчера съм изяла няколко смокини и две салати. Видях в интернет за продукта
Ликуид Оф / Liquid Off - http://www.herbamedicabg.com/hranitelni-dobavki/otslabvane/likui … f-liquid-off.html
Някой случайно да го е приемал и да има отзиви. Трябва спешно да сваля 2-3 килограма, а нещо не се получава и с това задържане на течности съвсем. Моля за вашето мнение.

# 1
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Нямам отзиви за препрата, но според мен е най-добре да се консултираш с лекар.
Подпухналото лице, клепачи, крайници може да е сигнал за здравословен проблем. Peace

# 2
  • Мнения: 4
Излишната вода се маха с билкови диуретици като глухарче и мечо грозде, витамин Б6 също е силен диуретик във високи дози. Има много формули на пазара, но най-добре е някакъв диуретичен комплекс от няколко съставки отколкото само една, но силно дозирана, така се избягва възможността за предозиране.

# 3
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз имах този проблем и съвсем случайно го разреших.
Преминах на ВМ-НВХ  цел отслабване и подобряване на здравето и след месец осъзнах, че вече не съм подпухнала сутрин. Явно при мен причината е била в консумацията на въглехидрати.
Със спирането им вече приличам на себе си.

# 4
  • Мнения: 4
Аз имах този проблем и съвсем случайно го разреших.
Преминах на ВМ-НВХ  цел отслабване и подобряване на здравето и след месец осъзнах, че вече не съм подпухнала сутрин. Явно при мен причината е била в консумацията на въглехидрати.
Със спирането им вече приличам на себе си.
И аз съм пробвала ВМ-НВХ и наистина има ефект за изхвърляне на водата, но той е временен (както и с всички останали средства). Много хора обаче не понасят този тип хранене и затова е по-добре да приемат диуретици за определен период от време.

# 5
  • Мнения: 6 346
Кристина, видяла си временен ефект, защото не си продължила достатъчно дълго. Не става само за няколко дни или седмици, трябва да ти стане начин на живот - безсрочно. И тогава наистина склонността към подуване намалява значително. Няма и такова нещо, че на много хора не понасял този начин на хранене. Ако имат търпение и вземат необходимите мерки в първите няколко дни или седмици, след това почти няма човек, на когото да не понася това хранене. В крайна сметка то е биологично правилното за човешкия организъм.

Редовната употреба на диуретици (както между другото и на разхлабителни) не е препоръчителна - не и на своя глава. В крайна сметка задържаната вода се изхвърля рано или късно, освен ако задържането не е предизвикано например от прием на силни лекарства. Така че по-добре без диуретици, а да се изчака просто организмът да се справи сам.

Диуретиците не са и начин за намаляване на теглото, нито пък разхлабителните Twisted Evil

А ако има медицинска причина за подпухването, диуретиците може да бъдат част от лечението, но да се прибягва ей така до диуретик може да бъде и опасно. Rolling Eyes

# 6
  • SA
  • Мнения: 3 196
Plamena Anastasova, ако подпухването ти сутрин е наистина силно изразено, наистина е добре пьрво да отидеш на лекар и да се изключат някои заболявания, водещи до оточност ( особено бьбречни).
Аз лично, без да имам заболяване, подпухвам при ядене на много вьглехидрати, много солени храни и алкохол.
Диуретици не мисля, че е добре да се пият без лекарска препорька.

Общи условия

Активация на акаунт