Днес искам да благодаря на...

  • 253 715
  • 951
  •   1
Отговори
# 495
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
На бившите ми колеги за това, че ме поканиха на предстояща сбирка на стария ни колектив  Peace
На настоящите ми колеги за това, че са толкова готини, свестни и с тях работата е песен  Peace
На съдбата и добрия шанс, които винаги сякаш ме насочват да отида на точното място  Peace

# 496
  • Мнения: 59
Днес аз искам да благодаря на моят Бог за това, че е събрал нашият отбор и всички сме живи и здрави, успешни и помагащи един на друг.
Искам да благодаря на родителите си и приятеля си за безграничната любов.
Искам да благодаря на приятеля си, че балансира всичко и може да усмихне всеки.
Искам да благодаря на баща ми за парите които трудно е изкарал, но въпреки това ми даде.
Благодаря!
Нека бъдем благословени   bouquet

# 497
  • Мнения: 697
Специално днес искам да благодаря на майка си, че ме е родила с този невероятен късмет:) Понякога чак не ми се вярва, колко добре ми се получават някои неща! Пу - пу - пу!!! Laughing Laughing Laughing

# 498
  • Мнения: 59
Искам да благодаря, че въпреки лошото ми настроение, всичко е наред!
Обичана съм и обичам!

# 499
  • Мнения: 327
НА всички!
Благодаря Мамо, Тате, Братче!
Благодаря Деца и Мъж!
Благодаря на Свеки!
Heart Eyes

# 500
  • Майничка
  • Мнения: 12 687
Искам да благодаря на националния отбор по волейбол, който ми напълни душата, въпреки загубата!

# 501
  • Мнения: 609
Сестра ми,която днес е рожденничка.Благодаря,че винаги е била до мен,оказвала ми е цялата си подкрепа,загърбвала е всичко и всички,само за да дойде и да ме изслуша,плакала е с мен,смяла се е с мен.Благодаря на Бог,че ме е дарил със сестра и същевременно-с най-добра приятелка.Да ми е жива и здрава .  Heart Eyes Heart Eyes

# 502
  • Мнения: 697
На лекарката, спасила вчера живота на баща ми! Поклон!

# 503
  • Мнения: 83
Благодаря на Господ

# 504
  • Мнения: 4 500
Днес благодаря на съпругът ми, че застана зад мен в труден момент.  Heart Eyes
Вероятно не бих се справила без неговата обич и подкрепа  Blush На сина ми също - за неговите 12 години каза доста силни думи....Думи, които не съм чувала от възрастен.

# 505
  • София
  • Мнения: 5 197
На,семейството си. Обичам ги!

# 506
  • Мнения: 59
Благодарна съм на Вселената, че ме е събрала с правилните за мен близки хора!
Благодарна съм за есента, невероятно красива е и дълга.
Благодарна съм за това, че съм обичана1 bouquet

# 507
  • Мнения: 4 500
На моммичетата от темата за 6-ти клас  bouquet Не знам защо непознати за мен хора ми вдъхват повече сила, отколкото близките  Blush

# 508
  • Мнения: 1 972

Иди на църква вместо, да пишеш високопарни слова по форумите ooooh!

# 509
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Благодаря му, че ме обича дори, когато заслужавам да ме фрасне с тухла по главата (примерно)!  Mr. Green Благодаря му, че е страхотен мъж и баща!

Общи условия

Активация на акаунт