На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 184 202
  • 765
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 24
Все си мисля, че счетоводителите е трябвало да ми го искат по-рано, аз от къде да знам?

Не е тяхно задължение да искат и напомнят.Да,повечето го правим.Но си представи,че и той се е разсеял и е забравил?Задълженията и последствията са твои.А информация в нета има бол,само трябва да искаш да я прочетеш
https://docs.google.com/document/pub?id=1KPU8R-sanXbT60mDbIHQ8lt … H0xAkrF6mSpvRQEw4

Педиатърът също е можело да отвори дума за болничния лист.Но отново не е длъжен да ти напомня

Да, разбрах те! Аз исках да кажа, че изобщо не съм имала идея че съществува този болничен, за да потърся инфо какъв е и от къде се взима! Предходните ми ги издаваха лекарите без да ме питат или да си ги искам, пък сега изведнъж получавам телефонно обаждане да бързам до 15-ти да нося някакъв болничен и аз  Shocked . Още веднъж благодяра!   bouquet

# 31
  • Мнения: 24
♥Elfita♥, ето ме пак   bouquet . Дадох въпросния 3-ти болничен, който е от 9-ти Август. Вчера са го подали от счетоводството. Предполагам изобщо някакви пари по въпроса ще видя чак другия месец? Благодаря ти предварително!

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
♥Elfita♥, ето ме пак   bouquet . Дадох въпросния 3-ти болничен, който е от 9-ти Август. Вчера са го подали от счетоводството. Предполагам изобщо някакви пари по въпроса ще видя чак другия месец? Благодаря ти предварително!

Края на септември ще имаш превод.

Кажи за реакцията на педиатъра?

# 33
  • Мнения: 24
♥Elfita♥, ето ме пак   bouquet . Дадох въпросния 3-ти болничен, който е от 9-ти Август. Вчера са го подали от счетоводството. Предполагам изобщо някакви пари по въпроса ще видя чак другия месец? Благодаря ти предварително!

Края на септември ще имаш превод.

Кажи за реакцията на педиатъра?

Абе да ти кажа, аз се обадих първо и я попитах защо не ми е дала този болничен на миналата консултация и че аз от къде да знам че съществува  hahaha , тя пък се притесни и ми се извини, че е забравила да ме попита дали е дошла датата. Даде ми го без никакъв проблем  Hug . Мерси за отговора! Златна сииии  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 37
Момичета здравейте
Знаете ли кога ще изплащат майчинските за първата година?
Проверям в сайта на нои, но нямам дата за превод, само при ме ли е така?

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
до 5 то число.предполагам на 3 ти.ще ти излезе в сайта

# 36
  • Мнения: X
Аз имам сериозно забавяне на паричките и вече се притеснявам.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Аз имам сериозно забавяне на паричките и вече се притеснявам.

В кой период на майчинство си?
Кога ти свършва болничния или започва/свършва декларацията

# 38
  • Мнения: 624
Последният болничен ми свърши на 02 октомври. Попълнила съм съм при работодателя всичките необходими декларации за периода след това.... Изненада ме това, че заедно с парите от болничния (който изтече на 2 октомври), са ми преведени и парите за майчинството до края на октомври, т. е. ПРЕДИ да е изтекъл месецът. Това ли е нормалната практика и ноемврийските кога да ги очаквам? В началото на ноември или в началото на декември?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Последният болничен ми свърши на 02 октомври. Попълнила съм съм при работодателя всичките необходими декларации за периода след това.... Изненада ме това, че заедно с парите от болничния (който изтече на 2 октомври), са ми преведени и парите за майчинството до края на октомври, т. е. ПРЕДИ да е изтекъл месецът. Това ли е нормалната практика и ноемврийските кога да ги очаквам? В началото на ноември или в началото на декември?

Принципно превеждат месец за месец-декември пускат за ноември

# 40
  • Мнения: 624
Значи следващ превод да чакам чак към началото на декември, т.е. да не бързам да ги харча тези октомврийските  Mr. Green.....
Благодаря ти, ♥Elfita♥ !

# 41
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Здравейте, искам да питам - току що съм влезнала във втората година на майчинството:
1.На коя дата превеждат за втората година?
2.Миналия месец, на 17-ти получих от НОИ една сума, ни в клин - ни в ръкав, 134 лв., нямам пер.код и не знам каква е тази сума, някакви предположения?
3.Та във връзка с втора точка, се чудя дали за ноември ще получа цялото майчинство  newsm78 

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
pettesa,кога точно ти изтекоха 410 те дни?Октомври друг превод имаш ли освен тези 134 лв?Втората година я превеждат след 10 то число.

# 43
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Елфи, .... уф ... много съм зле, от кога се броят тези 410 дни  newsm78
Да, имам превод за октомври - на 3-ти цяло майчинство, после тези 134 лв. на 17-ти  newsm78

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Елфи, .... уф ... много съм зле, от кога се броят тези 410 дни  newsm78


От коя дата ти е декларацията за втората година

Общи условия

Активация на акаунт