На коя дата ви превеждат майчинството?

  • 184 391
  • 765
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, ако мога да попитам и аз нещо.
На 03.10. имам преведени 359 лв., на 10.10. - 71,80 лв. и на 29.10. - 89,22 лв. Може ли малко разяснения какви са тези суми? За октомври кога се получават парите?

Вадиш си пик код и виждаш какво е положението на сайта на НОИ

Така без допълнителна информация нищо не може да се каже.Може не всички преводи да са от НОИ,може всички да са.Периода на болничните ти?На коя дата влизаш по декларация 135-410 дни?

# 61
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен,аз също имам проблем с ориентацията с вноските който получавам от нои.Трябваше да родя октомври,но малкия бързаше и родих на 16 септември.В края на октомври (на 31) получих сума 310 лв и сега през целият ноември суми от порядъка на 53.21 и 80.67 ей такива,въпроса ми е сега в края на ноември ще имам ли пълна сума и каква ще е тя?Благодаря и усмихнат ден на всички

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте и от мен,аз също имам проблем с ориентацията с вноските който получавам от нои.Трябваше да родя октомври,но малкия бързаше и родих на 16 септември.В края на октомври (на 31) получих сума 310 лв и сега през целият ноември суми от порядъка на 53.21 и 80.67 ей такива,въпроса ми е сега в края на ноември ще имам ли пълна сума и каква ще е тя?Благодаря и усмихнат ден на всички

Напиши си датите на всички болнични до момента
Просто така няма как да гадаем

# 63
  • Мнения: 20
Момичета, аз още не съм получила майчинството за октомври. Само моите пари ли се бавят или има и други?

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Момичета, аз още не съм получила майчинството за октомври. Само моите пари ли се бавят или има и други?

В кой период си-болничен от кога,до кога,декларация ли-от кога,до кога,втора година ли?
Пик код имаш ли?

# 65
  • Мнения: 20
Здравей, болничните ми свършиха отдавна. В майчинство съм и за предишните два месеца получавах парите на 2-ро число от месеца. Да имам ПИК и виждам, че няма нищо за октомври и затова се чудя какво става.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравей, болничните ми свършиха отдавна. В майчинство съм и за предишните два месеца получавах парите на 2-ро число от месеца. Да имам ПИК и виждам, че няма нищо за октомври и затова се чудя какво става.

Да не са ти свършили 410 те дни по декларация и да преминаваш към втората година?

Пиши мейл до НОИ.Ще ти обяснят

# 67
  • Мнения: 20
Не не са свършили - родих през март. Благодаря, ще се обадя в НОИ да питам. Лек ден!

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Не не са свършили - родих през март. Благодаря, ще се обадя в НОИ да питам. Лек ден!

Не се обаждай.Нищо няма да ти кажат по тел.Пиши мейл

# 69
  • Мнения: 20
Добре, благодаря!

# 70
  • Мнения: 75
Здравейте и от мен,аз също имам проблем с ориентацията с вноските който получавам от нои.Трябваше да родя октомври,но малкия бързаше и родих на 16 септември.В края на октомври (на 31) получих сума 310 лв и сега през целият ноември суми от порядъка на 53.21 и 80.67 ей такива,въпроса ми е сега в края на ноември ще имам ли пълна сума и каква ще е тя?Благодаря и усмихнат ден на всички

Напиши си датите на всички болнични до момента
Просто така няма как да гадаем
15.март-13.април 14 април-14 април(1 ден-объркан болничен) 15 април-14 май 15 май-13 юни 14 юни-13 юли 14 юли-12 август 13 август-24 август 25 август-8 октомври(45 дена преди термин) .Аз родих обаче на 16 септември

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
15.март-13.април 14 април-14 април(1 ден-объркан болничен) 15 април-14 май 15 май-13 юни 14 юни-13 юли 14 юли-12 август 13 август-24 август 25 август-8 октомври(45 дена преди термин) .Аз родих обаче на 16 септември

Добре,само това ли са ти болничните до момента???От 16 ти септември имаш нов болничен от болницата,който трябва да е изтекъл.След него трябва да имаш такъв от педиатъра.Не си ли го взела???
С тези малки суми ти доизплащат някакви дни от октомври явно.Ноември трябва да ти е пълен месец.Ще ти го преведат началото на декември.Но трябва да си взела всички болнични и да си ги занесла в работата

# 72
  • Мнения: 75
15.март-13.април 14 април-14 април(1 ден-объркан болничен) 15 април-14 май 15 май-13 юни 14 юни-13 юли 14 юли-12 август 13 август-24 август 25 август-8 октомври(45 дена преди термин) .Аз родих обаче на 16 септември

Добре,само това ли са ти болничните до момента???От 16 ти септември имаш нов болничен от болницата,който трябва да е изтекъл.След него трябва да имаш такъв от педиатъра.Не си ли го взела???
С тези малки суми ти доизплащат някакви дни от октомври явно.Ноември трябва да ти е пълен месец.Ще ти го преведат началото на декември.Но трябва да си взела всички болнични и да си ги занесла в работата
  о,да да имам ,извинявам се,че не съм ги написала,значи от 16.09 до 27.10 (това е от родилния-42 дена),а от джи пито на малкия от 28.10 до 06.01.2014 (71 дена)

# 73
  • Мнения: 3
Мами, имам питане за изплащането на паричното обезщетение. аз сам самоосигуряващо се лице и сам на ТД с едно платежно  ли ще ми се изплаща майчинството до 410-тия ден. Благодаря 

# 74
  • Кафе,грим и без да мечтая, днес пак ще бъда силна!
  • Мнения: 824
Здравейте .... Елфита  Hug
Декларацията ми за втората година е подадена някъде 6-7- ми ноември, кога да чакам превод за ноември  newsm78, а през октомври получих остатъка за 410-те дни и се чудя сега за ноември каква ще е сумата - цяло майчинство  или ще е допълнение към остатъка от 410 дни.

Общи условия

Активация на акаунт