Затлъстяването се предава като грип?

  • 1 142
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Хахахахах....сега освен да ходя да се натискам до кльощави хора, белким ме прихване слабост?

Ако има ефект, сподели, за да го приложа и аз  Flutter Пък може и трактат да напишем по въпроса  Grinning

То сигурно на тоя принцип и транссексуалните са се натискали много с жени и явно са прихванали мутирал вирус  Laughing

Момичета, кажете, ако има ефект, че и аз съм от тези, дето трябва да поотслабнат.  hahaha hahaha hahaha

Все се чудя и мая, кой идиот плаща за такива изследвания, защото ей тъй на, за собствен кеф и удовлетворение едва ли учените ще почнат да правят тези проучвания newsm78 newsm78 newsm78

# 16
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Е страшно определение- тлъсти парчета Joy Joy Joy Joy
Вярно е, че нашите са бели кахъри ама пуста суета. newsm03

# 17
  • Мнения: 527
Леле, ако е вярно аз досега да съм станала 100 килограма Mr. Green. Но, може и да е вярно и аз си се чудя откъде са тези 5 килограма в повече на моето тяло Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 18
  • Мнения: 4 546
ее, не ми се вярва някой да стане 300 кла само с плюскане. сигурно трябва да има някакъв хормонален проблем  newsm78

# 19
  • Мнения: 35 967
е, дебела съм, ама не чак толкова!  Mr. Green
само да го пипна този, който ме е заразил  #2gunfire  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 4 358
Айдеее... пак си намериха американците оправдание  Mr. Green
Ще взема да се завъртя покрай някоя опашка в Мак Доналдс, белким поскрия малко и аз кокаляците  hahaha

# 21
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
ее, не ми се вярва някой да стане 300 кла само с плюскане.
Да 'земем да пробваме може ли, а? Grinning

# 22
  • Мнения: 4 546
ее, не ми се вярва някой да стане 300 кла само с плюскане.
Да 'земем да пробваме може ли, а? Grinning
Scream какви са тия еретични мисли  Joy

# 23
  • Мнения: 1 205
Това са пълни глупости, мъжа е 100кг, аз 45 или сигурно имам имунитет с/у този вирус hahaha

# 24
  • Мнения: 2 839
Това са пълни глупости, мъжа е 100кг, аз 45 или сигурно имам имунитет с/у този вирус hahaha
Знаех си, че има ваксина  Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 888
Айдеее... пак си намериха американците оправдание Mr. Green
Ще взема да се завъртя покрай някоя опашка в Мак Доналдс, белким поскрия малко и аз кокаляците hahaha

Недй така,че ще се преселя без време в София,само и само да си пием заедно кафето..пък барем ти-от мен,аз-от теб..
 Joy  Joy  Joy   Joy  Joy   

Последна редакция: чт, 02 фев 2006, 14:53 от reni-vili

# 26
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Край, повече навън не излизам!  bowuu
Хем и от слънцето се сбръчквала кожата - с един удар -
опната и слаба. Mr. Green
Красотата иска жертви. Joy

# 27
  • sofia
  • Мнения: 769
Еййй, ето ми го оправданието...мъжо е имунизиран срещу вируса..ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, вече свеки не може да ме обвинява, че съм лоша домакиня и само за себе си мисля Laughing Кеф, кеф, кеф newsm68 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт