На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът - 2

  • 101 214
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 208
В Римска Баня отворили ли са вътрешния басейн с пързалката?
Чух , че го ремонтират, но не помня до кога , някой беше писал. Ние последния път бяхме в двуспален апартамент точно срещу него и ни беше много удобно. Апартамента беше огромен поне 60 квадрата, първо се ядосах, че няма тераса, но после видяхме, че е по-удобен, всичко е близо и не ползваш асансьор Party

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 746
sisitons, много благодаря за изчерпателния отговор. И на мен по снимки Аура повече ми хареса с тези цветя и големия басейн. Май ще го пробваме, да не бие толкова път до Римска баня, въпреки, че много ни хареса. Но все пак трябва да се посещават и нови места Wink
А знаеш ли как таксуват дете над 2 години? Видях, че до 2 години е безплатно, но никъде не видях по колко се таксува.
А за басейна на Римска баня, скоро гледах този клип, на който се вижда, че басейна вече работи. (към края на клипа)
https://www.facebook.com/photo.php?v=449168135209553&set=vb. … ype=2&theater

# 407
  • Мнения: 2 208
Никаква идея , нашето дете е голямо и не беше с нас, басейните в Римска баня са старахотни, много ми се приходи там Hug

# 408
  • Мнения: 2 208
Обещах да напиша за хотел Емали в Сапарева баня. Басейна и джакузито са чисти, с много топла вода, поне 40 градуса за мене. Пишеше 35-37, но беше повече. Басейна е малък сигурно 10 на 5, джакузито може и за 10  човека да стане. Спато е миниатюрно, двор няма. Механата е хубава , закуската блок маса бива, има доста неща. Кафето не става за пиене Mr. Green, на блок масата , иначе е лаваца и е хубаво. Механата е скъпа, за мен доста- 4 човека 110 лв. сметка. В хотел Германея за същата вечеря, ние си се разпускаме де 70 лв. сметка. Стаите са чисти, тези към улицата са без балкон и са големи , тези с балкона са малки за мене. За три дни никой не влезе да почисти. Едни хора казаха , че апартамента им бил студен , в нашите стаи не се дишаше от жега. И сега най-неприятното убих 3 хлебарки. Сега съм паркирала багажа на терасата и без да огледам всичко и да го изпера няма да го внасям. Много неприятно, но добре, че ги видях, ние сме с локално парно и ще ги завъдя като нищо. Ако нещо ви интересува питайте. за това се сещам за сега.

# 409
  • Варна
  • Мнения: 96
Днес направих резервация за Римска баня в с. Баня до Банско, но любезно ми обясниха , че детския басейн бил по-хладен.Обяснявали на запитванията на хората, че след ремонта не могли да го затоплят достатъчно.Някой с деца посещавал ли го е след ремонта.Детето е на 3 години и не става за големия басейн.Замислям се дали въобще да не сменя хотела при тези обстоятелства.

# 410
  • Мнения: 2 208
И така наречения малък басейн не е за три годишно дете не мисля, че е по плитък от метър, тъй, че е все тази според мен. Мисля , че е от 1,20 до 1,40, но може и от метър да е почвал. Хората си влизаха в големия с децата. Сега като ремонтиран не мога да кажа как е , но той и преди си беше по-хладен. Има един бебешки малък, но той е навън и е само за лятото. Малкия басейн въобще не е малък и даже е по-голям от кръглия според мен , само , че е правоъгълен. Иначе зависи какво значи по-студена вода , кръглия 37, 38 градуса , правоъгълния беше 35 градуса, септември месец все пак , за сега не знам. Знам обаче, че няма да съжалявате Hug

# 411
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Ние бяхме в Римска баня ноември месец. Тогава малкия басейн го ремонтираха. Дъщеря ни /на 4 год/ не излезе от големия басейн. С пояс беше и много се забавляваше.
Големия басейн беше приятно топъл, както и самото помещение.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 96
Благодаря на Sisitons и Ninand за споделената информация.Направих резервацията, дано малката успее да се забавлява както на Старосел.

# 413
# 414
  • Мнения: 738
Дете над 2 години в Аура - може да спи на разтегателен фотьойл, който се плаща 15 лв на ден, а ако си вземете апартамент(малък, голям все едно) не се плаща нищо.
Много добър избор - ходили сме 4 години подред и е супер басейна, не е лъскаво, но си е топло и чисто.
Ако мога с друго да помогна - кажете.

Аз исках да питам някой ходил ли е във Вършец през зимата? Къде е най-добре водата(топла)?

# 415
  • Мнения: 0
Ето и нашите впечатления от някои от изброените по-горе хотели-
Римска баня - ходихме преди ремонта. В ски сезона цените са доста високи, но извън него повече от прилични. Най-големият недостатък (след ресторанта, ходехме в една кръчма в Разлог за вечеря) беше кондензът, който се образуваше в басейните. Непрекъсното капе и няма как да си лежиш до басейна и да четеш книга например.
Островът с.Бели Осъм бяхме там за декември 2013 и си тръгнахме със смесени чувства. Басейнът е малък, детската част за неповече от две деца. Пакетите им са са закуска и вечеря, като качеството на храната прогресираше от зле (първата) към ок (последната вечер)

# 416
  • Мнения: 0
Дете над 2 години в Аура - може да спи на разтегателен фотьойл, който се плаща 15 лв на ден, а ако си вземете апартамент(малък, голям все едно) не се плаща нищо.
Много добър избор - ходили сме 4 години подред и е супер басейна, не е лъскаво, но си е топло и чисто.
Ако мога с друго да помогна - кажете.

Аз исках да питам някой ходил ли е във Вършец през зимата? Къде е най-добре водата(топла)?

Алегория, В Ата сме ходили 2012 зимата. Водата определено не беше достатъчно топла, за да стоиш вътре, без да плуваш. Доста трябва да си смела, за да топнеш децата. Всъщност никой не се и осмели

# 417
  • Мнения: 474
Ние пък сме доволни от Острова,с.Бели Осъм.
СПА - то беше много хубаво и топло,басейнът голям,а в плитката част се събрахме поне 4 възрастни и 1 дете Simple Smile Храната беше добра,а и не сме толкова претенциозни.Закуската е на шведска маса,а вечеря избираш от 4 варианта.Стаите чисти и топли,почистваха се всеки ден.
Ходихме началото на септември,през седмицата и беше спокойно,нищо че беше пълно.
Лятото предполагам е лудница,но и външните басейни са им много хубави.
Ad!, кажи от кое местенце си доволна,да го харесаме и ние  Mr. Green

# 418
  • Мнения: 3 818
Здравей Fairy! харесала съм си хотел Аквилон с. Баня  за март месец, тъй като аз не карам ски, но обожавам минералната вода и хубавите спа хотели. Интерисуваме скъпо ли е в ресторанта , защото нямат пакети HB, а ще бъдем и с две малки деца.Въобще къде наоколо може да се хапне вкусно на прилични цени.
Странно ми е, че нямат пакети, защото на нас ни дадоха точно такива - със закуска и вечеря. В ресторанта не е скъпо изобщо, а готвят много хубаво. Всъщност единственият им недостатък е, че ресторантчето е много миниатюрно, но пък не сме имали проблеми с местата, а едната вечер ги питахме дали може да ни сервират в апартамента и го направиха без никакви проблеми, беше много готино.
Наоколо в интерес на истината не съм ходила, та не знам дали има някакви кръчмички, ние си бяхме само в хотела.
Иначе работеха и вътрешния и външния басейн, ние много киснехме навън, топличко, приятно.

За Римска баня от моя приятелка само съм чувала отзиви, тя не беше доволна от басейна изобщо. Първо, че и тя ми каза за въпросния конденз, а и каза, че е много задушно вътре и второ, имаше забележки относно хигиената в него.

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 746
alegoria, благодаря за отговора за Аура.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт