На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът - 2

  • 101 239
  • 763
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 993
На видеото от сайта се виждат пластмасови маси и столове пред къщичките.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 2 779
Благодаря за темата   bouquet


Здравейте,
моля да ми препоръчате хотел в района на Троян, Банско, Родопи, или някъде на висока планина от който сте доволни. С две малки деца съм на 1,5 и 3 години.Малкия е палав и искам да е ограден двора, да има детска площадка с люлки и пързалка, да е сравнително чисто, да е просторно, че ще сме с 2 преносими кошари, държа да е с хубава кухня, топло отношение на стопаните. Имам намерение да стоим 10 дни, тъй че искам и да има какво да се види в района, да има екопътечки, които да не са стръмни и места за пикник. Да има наблизо град с болница и аптеки, за всеки случай. Пътя да е поносим.Давам не повече от 60 лв за стая, бюджета е ограничен. Не държа на басейни и спа.
Май са ми много изискванията, но с малки деца е така.Надявам се някой да е открил преди мен това място!Благодаря предварително!

Погледни тук , само не знам дали е достатъчно близо до Севлиево, не обърнах внимание при пътуването  Blush .

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 75
Благодаря Ви момичета за идеите, ще разгледам хотелите в Трявна и в Чепеларе.Ако някои може да препоръча ще бъда благодарна!

# 63
  • Мнения: 636
Тази година почивахме тук http://viviana.bg/
Очарована съм, нямам забележки.

# 64
  • София
  • Мнения: 30 208
Тази година почивахме тук http://viviana.bg/
Очарована съм, нямам забележки.

Mного добре изглежда  Peace

# 65
  • Мнения: 3 993
Благодаря за темата   bouquet

Здравейте,
моля да ми препоръчате хотел в района на Троян, Банско, Родопи, или някъде на висока планина ....
Давам не повече от 60 лв за стая, бюджета е ограничен. Не държа на басейни и спа.Май са ми много изискванията, но с малки деца е така...

Погледни тук , само не знам дали е достатъчно близо до Севлиево, не обърнах внимание при пътуването  Blush .

Какво да погледне, цената в комплекс PromisedLand е 90 лв. за стая, т.е. с цели 50% над бюджета, който си е определила!  Laughing
Лесно е да се препоръчват хубави, изпитани и скъпи хотели, трудното е да се намери качество на ниска цена, направо мисия невъзможна. 

# 66
  • София
  • Мнения: 30 208
.....
Погледни тук , само не знам дали е достатъчно близо до Севлиево, не обърнах внимание при пътуването  Blush .

А, в гориста местност ли се намира?

Little wingels, има промоция в момента (според сайта) 200лв. на човек за 5 нощувки т.е. по 40лв all inclusive. Не е зле  Peace

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 245

А, в гориста местност ли се намира?

Little wingels, има промоция в момента (според сайта) 200лв. на човек за 5 нощувки т.е. по 40лв all inclusive. Не е зле  Peace

Да, сега цените са по-ниски за тези, които са оттървали ето това  Wink:
http://promisedlandbg.net/index.php/bg/news/quest_10.html

# 68
  • София
  • Мнения: 30 208

А, в гориста местност ли се намира?

Little wingels, има промоция в момента (според сайта) 200лв. на човек за 5 нощувки т.е. по 40лв all inclusive. Не е зле  Peace

Да, сега цените са по-ниски за тези, които са оттървали ето това  Wink:
http://promisedlandbg.net/index.php/bg/news/quest_10.html

Ауууууууууууууу  Shocked Тази подробност съм я пропуснала  ooooh!

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Абе аз още вчера я видях. Даже реших, че сумата обявена за куеста не се плаща, а се получава от участниците Joy Joy
Даже щях да коментирам, че сме оттървали кьоравото  Joy

# 70
  • София
  • Мнения: 30 208
Абе аз още вчера я видях. Даже реших, че сумата обявена за куеста не се плаща, а се получава от участниците Joy Joy
Даже щях да коментирам, че сме оттървали кьоравото  Joy

Пълен ужас  Shocked Потресена съм  ooooh! Иначе изглежда много добре  Peace

# 71
  • Мнения: 3 993
Тази година почивахме тук http://viviana.bg/
Очарована съм, нямам забележки.
Mного добре изглежда  Peace

Много изолирано бе! Да не се налага лекар или аптека. Mr. Green Пък ако храната на място не става, ще си отгладува човек. Може би оптималното изкарване там е собствена храна и въртене на барбекю.
Забелязала съм, че такива изолирани хотели не могат да осигурят нито качество на храната, нито обучен свестен персонал и това си има логично обяснение, разбира се. В сайта на Букинг е пълно с отзиви на клиенти именно с тези забележки за семейни хотелчета, къщи за гости и т.н.
Детска площадка не се вижда в комплекса, нито шезлонги и чадъри около басейна, има ли? А за деца какви развлечения има? Басейнът изглежда много малък.

missence, Тонитa, за цените в PromisedLand - 40 лв. за ол инклузив естествено изглежда супер ниска цена, но дали срещу нея стои някакво качество?! Недейте да се прехласвате по промоции със затворени очи, цената на продукта не може да се разглежда изолирано от съдържанието му.  Peace Освен това, тоя инклузив май е извън бюджета на мацката, която питаше.

BTW,  к`ви са тия религиозни глупости?! Вижте в раздел "Специални оферти" офертата за Творческа почивка: "Ако Вие като пастор, мисионер или Християнски работник имате нужда да се откъснете от редовното служение и водачески отговорности, за да преоцените живота и служението си, ние Ви каним да прекарате по-продължително време в комплекс PromisedLand. Ние ще Ви предложим уютна стая, спокойна атмосфера, планинска гледка, християнска библиотека, духовна подкрепа и други услуги, съобразени с Вашите нужди."
Комплексът PromisedLand изглежда е духовно средище... Sunglasses

# 72
  • София
  • Мнения: 30 208
....
Комплексът PromisedLand изглежда е духовно средище... Sunglasses

Тръпки ме побиват  Rolling Eyes

Иначе за промоциите е ясно, че не се доверявам сляпо, но 40лв не е лоша цена (преди да видя духовните почивки  Stop ). Явно няма да се посети  Mr. Green

# 73
  • Велико Търново
  • Мнения: 245
Little wingels, ироничен беше поста ми. Виждам, че впоследствие и ти се ориентира за какво иде реч.  Peace 

# 74
  • Мнения: 805
Здравейте   bouquet

На мен ми препоръчаха http://zarezan.com/
Не съм ходила и лични впечатления нямам...

Мен малко ме плаши наличието на басейн ... заради търчащото ми дете ... но има и полянка...

Миналата година бяхме за 1 нощувка в Бели Осъм, Острова - струва ми се подходящо - има място за търчане, има басейн... май имаше и малък за децата... Цените обаче там, май са по-високи...

Аз съм скарана с резервациите напред във времето и не знам дали ще ни огрее такъв тип почивка и тази година, но реших да споделя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт