На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът - 2

  • 101 329
  • 763
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 122
kiki15, много ти благодаря, ще се обадя да питам тогава.
А как е обстановката, става ли като за две малки пълни с енергия момчета Simple Smile? В смисъл да не е някакъв лукс и само да се карам на децата да пазят тишина, да седят на едно място и да не можем да се отпуснем.

Пиша в лични съобщения, за да не разводнявам много темата Simple Smile

# 706
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте!
Ние сме от Варна и мислим да отседнем в Рибарица, в Грийн Вилидж. Някой отзиви за там? А около Рибарица има ли забележителности някакви?
Благодаря   bouquet

# 707
  • Мнения: 5 234
Пещерата Съевата дупка.

# 708
  • Мнения: 237
В Рибарица може да отидете до Кървавото кладенче, където е заловен Бенковски, а в местността често правят различни събори. И разбира се, наблизо е Троянският манастир и природо-научният музей в с. Черни осъм.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Благодаря   bouquet

# 710
  • Русе
  • Мнения: 359
Момичета, дайте отзиви за хотелите в Чифлика. Колебая се за "Блян", че е евтино, и за "Балкан", че е готино...Знаете ли какво е "студио"? Няма апартаменти, а стаи и студио? Искам нещо с детски басейн и с много топла вода. Главата ми бръмчи от оферти Mr. Green

Преди 3 години бяхме на Веника Палас в Чифлика Троян и си изкарахме чудесно 3 нощувки. Тогава цените бяха по 80лв на вечер на стая за двама с включена закуска на блок маса ноооо много богата. Тази година реших да отидем но като отворих сайта им много се разочаровах надигали са цените дори повече от тези за ОИ.
Басейна им е много хубав, в стаите имаше халати, водата беше топла, в джакузито вряла.

# 711
  • Мнения: 5 234
Аз съм с лошо мнение за Веника - басейнът е малък и кръгъл, персоналът е обслужването са под всякаква критика, хотелът е оставен на разпадане.

# 712
  • Мнения: 166
Аз също поддържам лошото мнение за Веника.

# 713
  • Мнения: 65
Веника от известно време насам е с гръмкото име "Чифлика палас", не се лъжете, ще се разочаровате. Ако сте пропуснали репортажа по Нова за измамените туристи, на които в стаите не е имало вода и хигиената била под всякаква критика, то и аз да го напиша тук, че още не мога да прежаля провалената семейна почивка. А Веника беше любимото ми място за отдих до преди 3г...

# 714
  • Русе
  • Мнения: 359
Явно сме хванали хубавите години наистина информацията ми е от 2010, само че аз писах не за Веника, а за Веника Палас. Двете са отделни сгради намиращи се почти една срещу друга. Във Веника Палас басейна не е гръгъл (поне външния, вътрешния да беше по-заоблен) и дори може да се плува в него и стаите бяха на ниво.
Но при тези цени дето са сложили сега не бих отишла.

# 715
  • София
  • Мнения: 9 519
Има ли някой, който е посетил Бендида Вилидж в Павел баня http://bendida.bg/%d0%b1%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%b9%d0%bd%d0%b8/ да даде мнение?

# 716
  • Мнения: 10
Здравейте, никъде не успях да видя отзиви за хотел Феста Чамкория в Боровец, която да е актуална.Моля ако някой е ходил да драсне някои ред как са условията , храната, басейна....на снимки в нета ми изглежда добре, но често реалността е различна.

# 717
  • Мнения: 3 289
Има ли някой, който е посетил Бендида Вилидж в Павел баня http://bendida.bg/%d0%b1%d0%b0%d1%81%d0%b5%d0%b9%d0%bd%d0%b8/ да даде мнение?
Мисля че съвсем скоро е открит.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 53
Здравейте Simple Smile Четох, рових и на нищо подходящо не успях да се спра. Искаме да отидем на почивка за 6-7-8 дни и тъй като сме от Варна ми се ще да разполовим пътя (с малко дете на 2 год. сме), като 2-3 нощувки отседнем някъде в Еленския балкан и останалите в Родопите. Не държа на басейн, но детска площадка трябва да има и главното ми изискване комплекса / хотела да е малък и сред природата. Ще съм благодарна на всякакви предложения  Hug

# 719
  • Софиянка в Пазарджик :)
  • Мнения: 581
Здравейте.Някой отсядал ли е във ваканционно селище "Ива"?Загледала съм го от няколко месеца.Интересува ме как са бунгалата и ресторанта.Става ли яденето,на нормални цени ли е?Обслужването как е?Моля за "пресни"впечатления,че те нещата се менят едната година е едно другата друго Simple Smile  Rolling Eyes .С бебче на 9-10месеца ще сме.Също ако някой може да ми предложи място с  бунгала по Родопите за около 50-55лв на вечер много ще се радвам,че само гледам и нищо не мога да избера,то ще мине лятото Simple Smile  .

Общи условия

Активация на акаунт