На планина с две малки деца-хотел с басейн и подходящ детски кът - 2

  • 101 322
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 321
http://pochivka.bg/o-22361-%D0%B1%D1%83%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%BB% … 1%82%D0%B8#prices


http://www.romantika-bg.com/index.php/nastaniavane#бунгала


http://www.bgvakancia.com/offer/3956/


Погледни тези оферти.Аз също съм ги набелязала,но не сме ходили за да кажа отзиви.НА брега на язовира са защото моят мъж е рибар и сме гледали такива места.Ако някой е ходил нека да сподели мнение.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 10 675
Били сме в къщичките на Романтика.

Останахме много доволни, голяма красота, спокойствие, много светулки, но беше преди 3г и няма смисъл да пиша повече, тъй като нещата може и много да са се променили.

# 722
  • Мнения: 36
Здравейте!

Скоро се върнахме от хотел Медикус във Вършец и искам да дам своето мнение за него - дано помогна на някого да направи правилният избор за своята почивка.
Така - хотелът пише, че е 4 звезди, но за съжаление, не бих казала, че заслужава толкова.
Първо - положителните страни - персонала е любезен, апартаментите са просторни според мен с две тераси, сравнително чисто е, сменяха хавлиите всеки ден, хотелът е точно на централната улица, има паркинг към хотела и голяма детска площадка в близост.
Негативите - бяхме със закуска  към нощувката - 5 дни абсолютно едно и също в еднакви количества - не бих казала, че отговаря на 4-звезден хотел; в ресторанта всичко беше повече от мръсно - покривките, прах и паяжини по прозорците и пердетата, сутрин търсих откъде да взема салфетки за закуската, а барманът си говореше необезпокояван отвън с др служители, чашките им лепнеха от недобро измиване........... спирам дотук!!! Не сме вечеряли нито една вечер там - разбирате защо! Но пък в заведението на семеен хотел Пре Спа готвеха чудесно и не мн скъпо - всяка вечер бяхме там. Бих похвалила и заведението Митницата и там храната беше ок и читава - това търсех, все пак съм с 2 малки деца.
Басейните - вътрешният не е много голям, както изглежда на снимките и водата не е 27-28 градуса , както ми казаха по тел, а около 24-25 - всеки да си прецени дали му е достатъчно топла.
Хубавото беше, че нямаше др използващи басейна при нашия престой и бяхме доволни от посещението му, но ако имаше и др гости щеше да е неприятно и тясно. Джакузито в близост е томно за 2-3-ма души - не повече - да , там водата беше мн топла - бих казала 30-31 градуса. Има и сауни и контрастен душ - не сме ги използвали. Има фитнес зала.
Външният басей, който беше открит буквално дни преди нашия престой беше идеален............ама да го гледаш отгоре. Супер е направен - голям, светъл, но........... винаги има но......... хотелът очаква водата да се топли от слънцето и нали се сещате, че в края на юни нямаше прекалено топли дни - валеше често и.........въобще не успяхме да се топнем там - водата беше ужасно студена. Ама нямаше и др ентусиасти - имаше само на шезлонгите да се припичат- според мен това не е добра идея - този басейн явно ще се използва само юли и август, когато има топли дни........ Незнам как са го замисляли, но ние отидохме заради големия басейн, а............
Като цяло - не бих повторила - не си заслужава парите! Не че е чак толкова лошо, но не е и като за 4- звезден хотел.
Дано съм помогнала на някого! Ще пиша и в темата Ата и Медикус!

# 723
  • Мнения: 2 074
Аз се отказах от Вършец именно заради студената вода. В крайна сметка съм резервирала за "Дива" в Чифлика...Дано да е приемливо, че е бая скъпо! Някой ходил ли е скоро?

# 724
  • BG
  • Мнения: 4 459
В крайна сметка съм резервирала за "Дива" в Чифлика...Дано да е приемливо, че е бая скъпо! Някой ходил ли е скоро?
Aз, но не скоро., преди 3 г, но ако не са пооправили басейна искам да те предупредя да стъпвате по-внимателно в него, защото тогава имаше изпочупени плочки и един тинейджър си беше порязал стъпалото. Иначе нас се опитаха да ни преметнат с резервацията, но се усетихме навреме.

# 725
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Аз резервирах за Света Екатерина в Рибарица. Като чета за басейните, че са студени... ама здраве да е.

# 726
  • Мнения: 186
А какво ще кажете за това място? Почти сме го решили, но се учудих, че никой не го е споменал. Отзиви?
http://www.byalokamane.com/

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 14:56 от Fata

# 727
  • Мнения: 2 074
В крайна сметка съм резервирала за "Дива" в Чифлика...Дано да е приемливо, че е бая скъпо! Някой ходил ли е скоро?
Aз, но не скоро., преди 3 г, но ако не са пооправили басейна искам да те предупредя да стъпвате по-внимателно в него, защото тогава имаше изпочупени плочки и един тинейджър си беше порязал стъпалото. Иначе нас се опитаха да ни преметнат с резервацията, но се усетихме навреме.
Как се опитаха да ви преметнат? Да внимавам и аз:) Мерси за предупреждението, дано са поправли плочките

# 728
  • Мнения: 186
И ние преди около две години ходихме в "Дива" с ваучер. На нормални цени не бих. Не отивай с големи очаквания и ще си изкарате добре. Повече ми приличаше на реновирана станция,отколкото на хотел. Районът е много красив.

# 729
  • Мнения: 2 074
Олеле! Какво имаш предвид? Мизерно ли е? Апартамент съм резервирала и са много парите...Изглежда ми добре на снимките...Има ли детска площадка, ресторантът как е? Аз основно заради топлата вода. Нали има масажи и разни спа-процедури? Поне така ми казаха...

# 730
  • BG
  • Мнения: 4 459
Феята с тъмносините коси  ,бяхме резервирали голям апартамент, който е с две спални, а те бяха настанили някакви други и ни вкараха в стандартен апартамент и то без да ни кажат( мислеха си, че няма да се усетим може би), който е с разтегателен диван и по-малък, че даже не искаха да ни освободят нашия като им казахме, че това не е апартамента, който сме резервирали. Супер нахални.
ПП според мен Фея е сто пъти по-добре( даже това лято пак там ще бъдем) и СПАто им работи и е включено в цената, имат добри пакети за 5 нощувки, плюс това имаш и закрит басейн, виж и техните пакетни предложения, мисля че няма да са много по-скъпи от Дива.

# 731
  • Мнения: 186
Ами, не беше лукс определено. Бяхме в апартамент с две стаи. Ние не сме много взискателни, но си беше нещо като леко реновиран соц, как да кажа. Ресторантът също ми беше малко соц.кич с чичковци сервитьори в униформи с подобаващи маниери, но това едва ли ще ви провали почивката. Навън е красота. Храната за нас беше ок, но бяхме с ваучери, пак да кажа. Менюто иначе ми се видя с нескроми цени, но хотели и ресторанти наоколо колкото искаш. Просто да имаш нагласа. Пък и може за две години да има промени към по-добро. Басейна го ползвахме вечерта по тъмно и не можах да преценя хигиена и плочки. Бяхме есента и децата се къпаха спокойно. Лятото би трябвало да е още по-приятно.

Ако цената те удовлетворява и не си много взискателна към условията, не се отказвай. Но ако те дразнят разни детайли като стар мокет в стаите, елементарна баня, позахабени мебели, по-добре потърси друго място.

Последна редакция: пн, 14 юли 2014, 21:27 от Fata

# 732
  • Мнения: 2 074
Благодаря ви, момичета. Предплатила съм една трета от цената, така искаха, така че няма отказване...Пени се, не пени се, ще се яде, както беше оня лаф, хаха. Дано да е чисто и да не ни минат с резервацията нещо. Иначе на сервитьорите и на мокета няма да обръщам внимание Simple Smile

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 749
Здравейте.Някой отсядал ли е във ваканционно селище "Ива"?Загледала съм го от няколко месеца.Интересува ме как са бунгалата и ресторанта.Става ли яденето,на нормални цени ли е?Обслужването как е?Моля за "пресни"впечатления,че те нещата се менят едната година е едно другата друго Simple Smile  Rolling Eyes .С бебче на 9-10месеца ще сме.Също ако някой може да ми предложи място с  бунгала по Родопите за около 50-55лв на вечер много ще се радвам,че само гледам и нищо не мога да избера,то ще мине лятото Simple Smile  .

Бяхме там през този уикенд. Но не в бунгалата, а в хотелската част в комплекса. Не съм очарована. Чаршафите бяха чисти, миришеха добре, но стаята беше с паяжини и мръсни прозорци. От банята миришеше. В бунгалата не знам как е.
В ресторанта е по добре. Евтино е и храната става. То храна-предимно скара и салати. Но с такова бебе не знам какво ще правите там. То е само баири и няма къде да го разхождате с количката.
Може да погледнеш Романтика. Те са по надолу от Ива. Ние ходихме там няколко пъти-и ресторанта им е ресторант, и детската площадка и изобщо си изглеждат по добре, а разликата в цените им е около 5 лв. Имаха 3 вида супи и всички бяха много хубави.

# 734
  • Мнения: 186
Да си повторя питането...
А какво ще кажете за това място? Отзиви?
http://www.byalokamane.com/

Общи условия

Активация на акаунт