За море или за планина мамите от Искам бебе стягат куфарите си сега-тема 8

  • 18 280
  • 727
  •   1
Отговори
# 75
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Аничка, бързо излекуване  Hug
Петьофи, браво на вас, друго е като е поотраснало малко детето  Hug
И нашите разходки не са от лесните, първо трябва да помисля заведението, на което ще седнем да е подходящо за играта на баткото, после гледам да няма стълби и други такива препятствия, защото малката фурия не се спира, а ако ги няма всичките тези неща си я оставям свободно да си щъка.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 262

Чета ви за врещящите деца и знам, че не съм опрашена от вас в такъв случай  Mr. Green... Ирен иска само внимание от време на време. Ей на вчера ходихме на кръчма към 8:30.. в 10 детето реши, че иска да види кой е покрай нея и каза мрън (не е ревала само промърмори). Показахме й за 5 -10 мин всички, сложихме я пак в количката и до 11:30, когато си тръгнахме не сме й чули гласа. (пу-пу да не й е уроки)  bowuu

Аничка, дано бързо се оправи малкия сладур  Praynig

# 77
  • Мнения: 2 843
Рейн, то мрънкането нараства с месеците  Mr. Green И аз не мога да се оплача от моята маймунка, кротанка си е, особено сега без колики е сууупер, пу-пу  Heart Eyes
Дани, голям мъжага си гледаш  Hug
Либра да се разпише  Naughty
Пони също никаква я няма  Naughty
Гушшш и хубав ден, аз чакам гювеча да стане, Дени да стане и отпрашваме  Flutter
П.П. Ирен е само за мачканеее, пу-пу Simple Smile

# 78
  • Варна
  • Мнения: 915
Ееее Кокосита , как ме усети , тъкмо плюнчих калема да напиша два реда  Mr. Green

Аз съм в депресия  #Silly..................качих се на кантара заради онази игра с бирата ( ко ми трябваше ), оф корз никой не ми е виновен кат ям като лямата Спаска и хиената Берта взети заедно, сега за една седмица съм изключила сладкото и гледам да има голям интервал между вечеря и нощно спане................и не, не искам да чуя и за изпитани диети  Naughty , веднага ги анетемосвам , предпочитам сама да си направя режим , и тъй  Mr. Green

И да споделя , че след сума време суша , май имаме поникнал 5-ти зъб отдолу , аз отгоре ги чакам , пък то  Crazy

Иначе нищо ново под слънцето , муцунка развива типично маймунческо поведение , и в най малката дупка ще се навре , това маса , стол , са като пещери пред нейната упоритост , ето и сега докато пиша се е навряла под шезло ама вече излиза та не мога да хвана момента  Mr. Green

Оооо гювеч  eat с месце ли е  Whistling

Качих пресни , пресни снимки на маймуни в албума  Crazy

Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 13:47 от libra

# 79
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Либра, и на Ивка петия зъб излезе отдолу, сега шестия проби пак отдолу, та за това са правилата - винаги да имат изключения. На баткото ни пък вместо малките кътници (тези, които са след кучешките по подредба) излязоха кътниците, а по правило първо са тези кътници и тогава кучешките.

# 80
  • София
  • Мнения: 279
Всички болни да оздравяват бързо и да не боледува никой вече, поне до края на лятото... Praynig

МецаниHug Ще се справите, сигурна съм  Heart Eyes

Бяхме на море и не успях да изчета всичко, ще се постарая да наваксам

# 81
  • Мнения: 1 172
Дами, минавам само да ви кажа наздраве по повод 2-рата ни година семеен живот.



Пожелавам си единствено да сме здрави, нищо повече не искам...............

# 82
  • Мнения: 39 702
теди, да сте живи и здрави и да се обичате още дълги години.

# 83
  • Варна
  • Мнения: 2 455
Аничка, бързо да оздравява Коки. Hug

Петьофи, нистина си е за завиждане. Laughing

Теди, да сте живи и здраве и да се подкрепяте и обичате още дълги години!  bouquet

Тони, палчета за прегледа Praynig А кожата как е, пооправихте ли се? Simple Smile

Деси, докато го мазах с кремчето по поръчка от доки беше добре и щом го спряхме още на вторият ден се появи зачервяването. От 3-4 дни носим морска вода и го кисна всяка сутрин по 10-15 мин., защото от зъбче № 7 е леко хремав и не смея да го водя на морето. Да не казвам голяма дума, но май има ефект от морската вода, надявам се да не е само мое внушение. Praynig

# 84
  • Мнения: 2 802
Теди мила ... Честита годишнина   married
Да сте живи и здрави и много да се обичате  Hug

Скрит текст:

Аничка ... бързо оздравяване  Praynig

Ми те хората са го казали ... малки деца - малки проблеми  Crazy големи деца - Голееееми проблеми  Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Теди, честита годишнина - много любов и здраве ви желая  Hug
Аничка, да се оправяте бързо  Hug
Петьофи, и аз завидях  Joy
Толкова са ни хубави децата  Heart Eyes Heart Eyes
При нас нищо ново - в очакване на морето сме  Joy Joy
Либре, и мойта диета е до никъде...едва свалям килограм, два и после ям 3 дни и кача 4 кг  Shocked Shocked

# 86
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Теди честита годишнина.Да сте здрави,да се обичате и уважавате още дъълги години и да сте винаги заедно  bouquet
Тони къде се зачервява?И пробвахте ли с хомеопатия? Дано всичко да е наред и Тео да е вече напълно здрав Hug
Ние май ще стягаме багажа за на север,ама чакам малчо да спре да кашля  Rolling Eyes

# 87
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Теди, честита ви годишнина, още много пъти по толкова да имате, всички проблеми да се разсеят и да се радвате на поне още едно чаровно и сладко детенце  Hug
И аз чакам с нетърпение морето - тръгваме на 31.07., за килограмите - аз достигнах теглото от първата ЖК, но и аз като Мечо Пух: "Колкото повече, толкова повече", т.е. искам поне още 3-4кг. да сваля, но до морето няма да успея със сигурност, защото нищо не правя, за спорт нямам сили, а диетите не са за мен.
Лека нощ  Hug

# 88
  • shumen
  • Мнения: 18 268
Теди,честита годишнина.Да сте заедно още дълги години.
Аз да се оплача-моето дете започна да заспива много трудно и вечер и през деня.Където и да го сложа и каквото и да правя все реве.Днеска на обяд накрая не издържах,взех на спалнята при мен и го разтръсках яко и заспа и спа час и половина.Вечерта всичко се повтаря,но го приспах на ръце.Незнам,ако продължава така как ще е караме.Май скоро ще ме подлуди.

# 89
  • Мнения: 39 702
и го разтръсках яко и заспа
това ми се вижда крайно, да не използвам друга дума  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт