"Памуковата принцеса"- Beyaz Gelincik по Диема фемили тема~6

  • 46 681
  • 736
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 116
Клари, добре си дошла! Hug
Хубава вечер и за теб! Smile

# 376
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Даже и да завършиш Кембридж, а не "само" в Америка  турчина си е турчин...Свикнал да определя правилата, да казва кое как ще стане и да смята, че неговото решение е най- правилно.АЗ си мисля,че ревнува Джерен и понеже не иска да си признае "Лекичко" иска да я отдалечи от новия работодател-ухажор и подарява оронжерия.Но Джерен е свободомислещо момиче.Досега тя е свикнала да решава сама и не и харесва да я командват.Ще видим кой ще надделее....

# 377
  • Мнения: 2 116
Г-жа Зехра няма да се откаже за сега лесно...щом сама нарича себе си Зехра Самур... Crossing Arms

Цитат
Даже и да завършиш Кембридж, а не "само" в Америка  турчина си е турчин...Свикнал да определя правилата, да казва кое как ще стане и да смята, че неговото решение е най- правилно.

gostenka68,  Hug

Това съвсем не е запазен начин за турчина, това си е всеобщ човешки синдром. Mr. Green
По цял свят и националности-примери в изобилие. ooooh! Crossing Arms
И ако трябва да бъда обективна, не само за мъжете...и жените и те така.
Според мен, разбира се.

# 378
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Продължавам с разсъжденията-Мериндже е наплашена-чувства отрицанието и не приемането от всички-на моменти дори и от Омер и според мен тя не е сигурна в реакцията на Мустафа, ако той разбере за ситуацията  с Азис.В стремежа си да реши сама проблема естествено допуска грешки, но тя е сама срещу всички...Спирам до тук , че ви досадих с моите размисли... Embarassed

# 379
  • Велико Търново
  • Мнения: 7
Продължавам с разсъжденията-Мериндже е наплашена-чувства отрицанието и не приемането от всички-на моменти дори и от Омер и според мен тя не е сигурна в реакцията на Мустафа, ако той разбере за ситуацията  с Азис.В стремежа си да реши сама проблема естествено допуска грешки, но тя е сама срещу всички...Спирам до тук , че ви досадих с моите размисли... Embarassed

Според мен Мустафа ще застане зад нея той знае за миналото и той я е спасил от него ,реакцията му ще бъде една да я спаси от Азис но според мен тя няма да му каже и ще продължи с тайната,в тазси серия го застреля но дали негодникът няма да оживее по случайност newsm78

# 380
  • Мнения: 2 116
Продължавам с разсъжденията-Мериндже е наплашена-чувства отрицанието и не приемането от всички-на моменти дори и от Омер и според мен тя не е сигурна в реакцията на Мустафа, ако той разбере за ситуацията  с Азис.В стремежа си да реши сама проблема естествено допуска грешки, но тя е сама срещу всички...Спирам до тук , че ви досадих с мойте размисли... Embarassed
Моля те, на никой не досаждаш, напротив, пиши спокойно. Hug

Напълно съм съгласна...реши, че сама ще реши проблема. И за съжаление това само ще й донесе нов. Rolling Eyes
Защото това й моментно решение, ще отвори нова драма в нея, та тя няма психика на престъпник, на убиец/даже хвърли пистолета до него  #Crazy / няма да се справи с тежестта на това, че стреля по човек, пък било то и в Азиз, който си го заслужаваше.

# 381
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
И мен Йомер много ме подразни, много безпардонно се държа. С какво пренебрежение се отнесе към служебния й ангажимент! Голямо неуважение прояви към работата й, много господарски се държа. Радвам се, че тя не му прости и не подмина тази явна несправедливост, ами му посмачка фасона. Даже малко му беше.

А с какъв "великодушен" жест й излезе - опразнил стаята, моля ви се! Голяма щедрост, няма що.

Но преди това пък ми хареса как той постави Гюлизар на мястото й като й каза, че не е длъжен да й обяснява нищо.

Мериемдже, мълчейки, скочи и с двата крака право в огъня. Да видим какво ще излезе от това и как ще се измъкне. Но не ми се вярва, че този гад Азис е пукнал. Обикновено такива са доста жилави и жизнеустойчиви, трудно изтребими, като плевели са.

Нещо много неубедителен ми стои интересът на Джейхан към Азис. Защо се интересува тя от него? От някакъв слуга? (като се има предвид колко е високомерна и надменна) Ако беше красавец - ясно, но той не може да бъде наречен красавец или интересен мъж. Тогава? Нещо ми се губи идеята тука...

# 382
  • Мнения: 2 116
Продължавам с разсъжденията-Мериндже е наплашена-чувства отрицанието и не приемането от всички-на моменти дори и от Омер и според мен тя не е сигурна в реакцията на Мустафа, ако той разбере за ситуацията  с Азис.В стремежа си да реши сама проблема естествено допуска грешки, но тя е сама срещу всички...Спирам до тук , че ви досадих с моите размисли... Embarassed

Според мен Мустафа ще застане зад нея той знае за миналото и той я е спасил от него ,реакцията му ще бъде една да я спаси от Азис но според мен тя няма да му каже и ще продължи с тайната,в тазси серия го застреля но дали негодникът няма да оживее по случайност newsm78

rumi1234,  Hug
В момента Мустафа пак изпадна в дупката си... Crossing Arms
Подаръка на Зехра пак го върна в онази изходна позиция...кой съм и накъде...е, да се надяваме, че сега няма да се лута както предният път...ама все пак.
Та той дори си позволи да си изкара гнева на нея...хващайки се думите й...не мога да дишам без теб... Crossing Arms
Веднага преиначи смисъла им, обича я, спор няма...ама любовта не е лек, тя е чувство, отношение, но с позиция.
А при него не винаги я има-позицията, за емоцията-за нея... да, в много дори.


Цитат
Нещо много неубедителен ми стои интересът на Джейхан към Азис. Защо се интересува тя от него? От някакъв слуга? (като се има предвид колко е високомерна и надменна) Ако беше красавец - ясно, но той не може да бъде наречен красавец или интересен мъж. Тогава? Нещо ми се губи идеята тука...

svetal4o27, привет!  Hug

Това е интересна тема с интересни въпроси в нея. newsm78
Вземам я на фокус и ще споделя специално. Peace
Благодаря за идеята!     bouquet

# 383
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
 Струва ми се, че точно това я привлече в Азис-той е мъжкар и неподходящ т.е
"забранения "плод и тя иска да изпробва доколко е привлекателна за един мъж, като него.Кой знае не мога все още да и разбера действията... newsm78

Последна редакция: вт, 16 юли 2013, 22:55 от gostenka68

# 384
  • Мнения: 1 056
Азиз е по-различен и Джейхан го усеща. А и той я защити един път, угажда й, вижда в нея жената, макар и само за да я използва. Тя обаче няма как да го осъзнае това на този етап. Защо да не е красавец, доста симпатичен е актьора. Има малко перверзно излъчване, но ролята го изисква.

# 385
  • Мнения: 14 830
И аз мисля ,че Джейхан усеща че Азиз е по различен.Уж е подчинен на баща и но  прикри.Един път се държи резервирани ,в следващия и прави комплимент.И най вече  и обръща вниманието от което тя се нуждае.
Дали пък  с вродената си женска интуиция не вижда лошото момче  и точно това да я привлича ,дали не усеща  че той не е точно това за което се представя и тази тайнственост да я привлича

# 386
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Какво ще кажете за Мелих-достраша го от любовта и иска да се "спаси"....

# 387
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Азиз е по-различен и Джейхан го усеща. А и той я защити един път, угажда й, вижда в нея жената, макар и само за да я използва. Тя обаче няма как да го осъзнае това на този етап. Защо да не е красавец, доста симпатичен е актьора. Има малко перверзно излъчване, но ролята го изисква.
Ами може и да си права. Възприемането на красотата е доста субективно нещо, така че може грешката да е в моите очи и той да може да бъде видян като красавец, тогава би било по-разбираемо. (За мен е гнусен дребен гном и имам чувството, че има  повече зъби, отколкото се полагат на човек нормално,т.е. нищо привлекателно не намирам, но щом някои го виждат, значи го има).

# 388
  • Мнения: 2 116
Цитат
Защо да не е красавец, доста симпатичен е актьора. Има малко перверзно излъчване, но ролята го изисква.

И аз така мисля, актьорът има визия, не изглежда зле, е не е като по кориците, ама тя красотата е широко понятие, при това субективно. newsm78

Olgun Şimşek



А това е героят му Азиз...особено за това което е...ами визията му е идеална. newsm78
Припокрива се с нея и впечатлението което оставя, но нали целта е такава. Peace

# 389
  • Мнения: 0
Здравейте.Днес бях на УНГ. Малкия е на почти 6г. Искат да му махат третата сливица след това трансплантация на тъпанчето защото поти го няма. Някой би ли ми казал каква е тази операция и дали е опасна защото лекарите нищо не ми обясниха. Много се притеснявам за детенцето ми.

Общи условия

Активация на акаунт