Звездни компромати - 177 част

  • 69 981
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 14 464
Ау,Тина-напълни ми очите и душата-да и е честито!

# 721
  • Мнения: 10 952
Тази снимка със сигурност е доооооста обработена, за да си мислим, че ръцете и шията й изглеждат така и на живо Simple Smile

# 722
# 723
  • Мнения: 1 793
Момичета, знаете ли или дали ще можете да познаете чия е тази къща в Бояна?
http://m.profit.bg/news/Naj-unikalnata-kushta-v-Sofiya/nid-96687 … icid-_page-1.html
Издирвам собственика, за да се омъжа за него (шегувам се Twisted Evil).

Това да не е къщата на Тоца? Party Ама розовото е твърде малко.

Тази къща крещи "човек без потекло и минало". Ако живеехме в нормална държава, данъчните щяха да полазят.

Последна редакция: пт, 26 юли 2013, 10:56 от негативна

# 724
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Истинска кралица е баба Тина  Heart Eyes
Браво!

# 725
  • София
  • Мнения: 1 079
Тина Търнър е вдъхновение за всички жени!Мечта ми е да я видя на живо, не че съм кой знае какъв почитател на музиката й, но според мен е легенда и си го пожелавам. След като се ожени на тези години...надявам се Praynig
Това са младите Кари и Саманта - Саманта е ок, прилича, но не ми е много 80/90- тарски този външен вид Crossing Arms
Коко Остин доказва истинско дупище ooooh! Американците наистина ли намират това за секси? #Crazy
Бритни с децата това дупе е приемливо пищно и готино това е стилно?! newsm78 явно сравнено с това и това
Дженифър Анистън е такава лелка, с тази прическа и грим - голяма трансформация е правилната прическа!!!

# 726
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Меган Фокс със сладолед. Красива е.

Нанси дел'Олио

Денис Ричардс с децата

И да попитам- напоследък във всеки клю-сайт е пълно със снимки на Рита Ора. Аз чинно пренасям тук, ама вчера ми хрумна, че идея нямам с какво е известно това момиче. Помощ, моля Rolling Eyes?

# 727
  • София
  • Мнения: 1 079
И да попитам- напоследък във всеки клю-сайт е пълно със снимки на Рита Ора. Аз чинно пренасям тук, ама вчера ми хрумна, че идея нямам с какво е известно това момиче. Помощ, моля Rolling Eyes?
ПЕЕ Hug

Забравих да се изкажа за Кей Бланшет - жена от друго измерение, харесва ми да я гледам, излъчва освен стил и женственост, някакво спокойствие и мир...

# 728
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хех, че аз някои песни ги знам и даже ги харесвам Laughing. Ама идея нямах кой е изпълнителя... мерси Hug

# 729
  • Мнения: 5 647
Явно за това се свидят, важно е камъни от Индия да има. Grinning

И детска секция от Арон...същата има и в стаята на дъщеря ми. Евтина е.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 6 623
Какви млади Кари и Саманта? Rolling Eyes
Да няма продължение на филма?

# 731
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Да, Славка, снима се в момента Peace

Това са младите Кари и Саманта - Саманта е ок, прилича, но не ми е много 80/90- тарски този външен вид Crossing Arms
Никак не е, ама  Whistling

# 732
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 502
Какви млади Кари и Саманта? Rolling Eyes
Да няма продължение на филма?

Сериал. И не продължение, а "прикуъл"  Grinning

Да, Славка, снима се в момента Peace

Снима се втори сезон в момента.  Wink Ще го излъчват от 25 октомври.
Първият беше 13 серии - от януари до април се излъчваше. Но реално в този трябва да се появят останалите три приятелки. Първият беше предисторията на отиването на Кари в НЙ.

Аз като не разбирам от мода, колко съм си добре - нямам такива душевни драми.  Mr. Green

# 733
  • Мнения: 2 183
То не е точно продължение ами нов сериал, който пресъздава младините на Кари Брадшоу.
Бях почнала да го гледам, но ми доскуча, сигурно вече са почнали 2 сезон..

The Carrie Diaries

# 734
  • Мнения: 9 144
Аз като не разбирам от мода, колко съм си добре - нямам такива душевни драми.  Mr. Green

 newsm62

Общи условия

Активация на акаунт