Перилни препарати и омекотители (прахове, таблети, гелове, капсули) - 14

  • 49 996
  • 723
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 854
Някой успя ли да си купи Омо от промоцията на Лидъл?
За тези става въпрос:
Скрит текст:
От понеделник всеки ден питам и все ми отговарят,че са в очакване,а то скоро ще мине и срока на  офертата....
Днес обаче ме разбиха с отговора си:
''Няма да има в наличност,проблем с доставката....Но пък имаме Рекс на добра цена"... ooooh!
Споделете ако има такива които са купили и дали си заслужава поне/за течния вариант/

Аз съм в София, в нашия Лидл течното ОМО си стои, прахообразното е изкупено, защото и аз исках да си взема отново.Купих си когато го пуснаха на редовна цена и пера с него, ще споделя за трети път,че независимо отзивите тук, праха си пере много добре.Дори онзи ден пуснах ленена покривка на спалнята ни в снежно бяло,която дъщеря ми бе изцапала с шоколад,докато яла меденка и беше направила на нищо - изпрана е перфектно.Така че аз съм доволна.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 328
Нещо при мен не си пасва бялото Коколино /турско/ нито с Омо, нито с гръцкия прах Ленор, нито с течния Персил  Sad  А преди години бях много доволна от приятния и траен мирис, не помня обаче в какво съчетание  newsm78

Лисичке, при теб как е ?

# 707
  • Мнения: 21 275
Още не съм стигнала до него,сега съм на синьото  Peace
Иначе ми харесва мириса,ама да видим на дрехите как ще е

# 708
  • Мнения: 2
Дами, моля за съвет. Имам пералня Аристон на 6год. През няколко изпирания дисплея показва, че остават например 11минути до края на програмата и в следващия момент "скача" на 16 минути и започва пак да пълни и плакне. Има ли някой подобен проблем и как се справя с него. Като я "поразтърся" си завършва програмата, но трябва на всяко пране да я дебна и ме изнервя. #Crazy

# 709
  • Мнения: 2 286
Дами, моля за съвет. Имам пералня Аристон на 6год. През няколко изпирания дисплея показва, че остават например 11минути до края на програмата и в следващия момент "скача" на 16 минути и започва пак да пълни и плакне. Има ли някой подобен проблем и как се справя с него. Като я "поразтърся" си завършва програмата, но трябва на всяко пране да я дебна и ме изнервя. #Crazy

Електрониката дава грешки.
Извикайте техник да я погледне. А най-добре в сервиз да й направят диагностика.
Успех!

# 710
  • Мнения: 4 841
Девичка що не каза за Омото. Аз тука в Дружбите изпълнявам поръчки  Laughing Във сряда май (или вторник да е било) беше купих течно Омо за сестра ми и имаше още доста от него. Беше разпиляно на три места обаче и наистина си имаше доста. Виж кутии почти нямаше останали.

# 711
  • Мнения: 2
hailie     bouquet
това си мислех и аз, макар да ми се искаше друго. Странното е, че не винаги го прави, а през няколко изпирания и то на различни програми, а не само на една.

# 712
  • Мнения: 21 275
Както hailie е казала , най-добре на диагностика

# 713
  • София
  • Мнения: 3 854
Дами, моля за съвет. Имам пералня Аристон на 6год. През няколко изпирания дисплея показва, че остават например 11минути до края на програмата и в следващия момент "скача" на 16 минути и започва пак да пълни и плакне. Има ли някой подобен проблем и как се справя с него. Като я "поразтърся" си завършва програмата, но трябва на всяко пране да я дебна и ме изнервя. #Crazy

Моята също го правеше този номер и според мен не е от електрониката,а от това че е или претоварена, или е небалансирано прането вътре.Да, казват хубаво е да переш по-голями неща заедно с по-малки,но при такова пране при мен дребното бельо влизаше примерно в плик за одеяло и се събира като топка и пералнята се ошашавя.Отварям я, изваждам дрехите и ги връщам и се оправяше,но престанах да пускам чаршафи с дрехи и бельо и повече никога не съм имала този проблем.При мен електрониката е така направена,че като върне няколко пъти тази финалната операция 14 минути пълнене, плакнене, центрофуга, пералнята сама спира и изписва грешка Е4, което в книжката ми пише е точно това дебалансиране.Аз съм със Самсунг на 11 години.И все пак си викни техник може пък проблема да е друг.

# 714
  • Мнения: 1 021
Взех си концентриран прах за пране Сано Сенситив от Вис Виталис 2.5кг за 70 пранета, цена 17.90.

Цената е много добра като се има предвид, че доста добре изпира и е много икономичен, не заема и много място по шкафовете.

Там имаше също и омекотители Коколино, но хич не ме впечатлиха. Всички омекотители ми миришат на химия, затова отдавна не ползвам. Прането обаче не винаги ми харесва - става твърдичко малко.

# 715
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз пък срам не срам, ще си призная каква я свърших. Онзи ден прелитайки покрай магазин на ДМ, решавам да влезна набързо и да си взема таблетки - добавка за бяло пране. Видях таблетки, грабнах, платих (стори ми се скъпо, ама бързах). Днес решавам да ги отворя - ми то прах за бяло, просто е на таблетки  Mr. Green А имам още от ОМО-то  ooooh! Поне много ми хареса как изпира - като ОМО + добавка ми се получи.

# 716
  • Стара Загора
  • Мнения: 835
Аз пък срам не срам, ще си призная каква я свърших. Онзи ден прелитайки покрай магазин на ДМ, решавам да влезна набързо и да си взема таблетки - добавка за бяло пране. Видях таблетки, грабнах, платих (стори ми се скъпо, ама бързах). Днес решавам да ги отворя - ми то прах за бяло, просто е на таблетки  Mr. Green А имам още от ОМО-то  ooooh! Поне много ми хареса как изпира - като ОМО + добавка ми се получи.
Какъв е праха на таблетки, дето си го взела и от него ли си доволна или от Омо-то, не разбрах?

# 717
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
От ДМ-ския съм доволна (и ОМО-то го уважавам по принцип, но ДМ-ския май по-ми хареса). Тяхната си марка за перилни, не знам как точно се чете - Denk mit - 36 таблетки в опаковка за 9лв. За слабо замърсено се слага по 1, за силно - 2.

# 718
  • софия
  • Мнения: 25 459
Гес, загледала съм в ДМ. Струва 7-и-нещо. Дали си заслужава?

# 719
  • Мнения: 176
От ДМ-ския съм доволна (и ОМО-то го уважавам по принцип, но ДМ-ския май по-ми хареса). Тяхната си марка за перилни, не знам как точно се чете - Denk mit - 36 таблетки в опаковка за 9лв. За слабо замърсено се слага по 1, за силно - 2.

такива съм ползвала на Ариел, Песил, Сунил и други не помня вече. Като Арила няма други, особено за бяло. Peace

Общи условия

Активация на акаунт