Фризьорски уред за боядисване

  • 2 417
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 250

мацки, като отворите линка с уреда вижте го увеличен. Струва ми се, че отгоре има издадено от пластмасата или от каквото е направен там Rolling Eyes и се отваря самия дифузер и там се слага боята, защото отстрани на бялата част има много фини дупчици, предполагам, за да излиза боята Simple Smile оффф, много смотано го обясних  ooooh!

# 16
  • Мнения: 1 793
по средата на бялата част /тази, която е с игличките с дупчиците/ има едно капаче, което се отвива и боята се изсипва вътре. След това се завива обратно капачето. Като се задейства уреда има едно бутало, което избутва боята към върха на "игличките" и тя излиза от дупчиците. По принцип дават, че дифузера е за еднократна употреба и трябва да се купуват нови, но аз не купувам. Измивам си дифузера/боята се измива идеално/.

# 17
  • Мнения: 2 922
по средата на бялата част /тази, която е с игличките с дупчиците/ има едно капаче, което се отвива и боята се изсипва вътре. След това се завива обратно капачето. Като се задейства уреда има едно бутало, което избутва боята към върха на "игличките" и тя излиза от дупчиците. По принцип дават, че дифузера е за еднократна употреба и трябва да се купуват нови, но аз не купувам. Измивам си дифузера/боята се измива идеално/.
А боята равномерно ли се разнася?

# 18
  • Мнения: 472
Не оставали боя вътре ?
Щото ако остава чини ми се , че не е много удачен !

# 19
  • Мнения: 1 793
по средата на бялата част /тази, която е с игличките с дупчиците/ има едно капаче, което се отвива и боята се изсипва вътре. След това се завива обратно капачето. Като се задейства уреда има едно бутало, което избутва боята към върха на "игличките" и тя излиза от дупчиците. По принцип дават, че дифузера е за еднократна употреба и трябва да се купуват нови, но аз не купувам. Измивам си дифузера/боята се измива идеално/.
А боята равномерно ли се разнася?

да, равномерно

# 20
  • Мнения: 1 793
Не оставали боя вътре ?
Щото ако остава чини ми се , че не е много удачен !

Да, остава. Малко е, но остава.

Общи условия

Активация на акаунт