Vichy - vol.1

  • 19 385
  • 99
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 315
Взех си и аз от мострите на Виши -  Normaderm, Hyaluspot, Aqualia thermal Spa. Очарована съм от аквалията ... много ми хареса.

# 16
  • Мнения: 1 110
8 мостри на Vuchy Serum Idealia доставени на адрес
http://www.vichyconsult.bg/IdealiaLifeSerum Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
8 мостри на Vuchy Serum Idealia доставени на адрес
http://www.vichyconsult.bg/IdealiaLifeSerum Simple Smile
Някой получи ли вече мострите?Аз ги поръчах още миналата седмица и още не съм ги получила..... Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 548
Досега съм много разочарована от марката.

Ползвала съм доста неща на Нормадерм - крема, анти ейдж-крема, гел за измиване - от кремовете кожата ми само ставаше по-зле, гелът не даваше абсолютно никакъв резултат.

Ползвах и някаква Акуалия Термал, която в допълнение стоеше мазна и не се разнасяше.

ББ крем Идеалия - никаква покривност, само кара лицето да лъсне.

Не разбирам и идеята с термалните води - това на практика е минерална вода, каква е разликата с бутилка Банкя за 60 стотинки например?

Мисля да опитам и нещата от кутията и ако и с тях е така, просто ще престана да се надявам да се понесем...

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 14:26 от *Coraline*

# 19
  • София
  • Мнения: 5 657
8 мостри на Vuchy Serum Idealia доставени на адрес
http://www.vichyconsult.bg/IdealiaLifeSerum Simple Smile
Някой получи ли вече мострите?Аз ги поръчах още миналата седмица и още не съм ги получила..... Rolling Eyes
Да, аз, вчера. Пристигат в розов плик направо в пощенската кутия. Съдържа 8 мостри на серума в сашета по 1.5 мл.

# 20
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 590
Аз си чакам 3те мострички като утешителна наградка... уж трабва да пристигнат утре.

А някой ползвал ли е хидратираща маска за лице с термална вода? Струва ми се че видях такъв продукт в една аптека, ако съм запомнила и разбрала правилно беше такъв някакъв продукт.
Намерих - води се хидратираща-аква маска.

Последна редакция: чт, 17 окт 2013, 15:08 от angeles

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А аз вчера получих писмо с брошура и пъхнати в нея само 3 мостри. Нали бяха уж 8  newsm78

# 22
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 590
И аз получих трите.
miss july, ами не сме се вредили сред първите 1000 затова. Аз така или иначе след като изпробвах серума от сашето в бюти кутията нещо не съм очарована, така че май 3 е по-добре от 8, какво ли щях да правя с 5 повече..

# 23
  • Мнения: 1 110
Аз съм в списъка за 8 бр., а нищо не полулчих. Sunglasses Мои приятелки също, facebook им е пълен с подобни оплаквания. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 22
Аз съм в списъка за 8 бр., а нищо не полулчих. Sunglasses Мои приятелки също, facebook им е пълен с подобни оплаквания. Simple Smile

Аз и една приятелка също сме така. Хората с три трябва да са доволни, че все пак са получили нещо. Ние с осемте най-вероятно нищо няма да получим. И не заради Vichy, а заради български пощи. Според мен мострите ни са "потънали" в някой пощальон.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Просто ми е странно, че ти казват, че ще получиш 8 мостри, а ти пращат 3. Въобще не ми е за мострите, но ми е странно защо голяма компания като Виши ще се излага така. Като си обявил, че 1000 човека ще получат 8 мостри, е нормално да имаш 8 000 мостри за раздаване. Проста математика.

# 26
  • Мнения: 36
Ако ви излизат досадни пъпчици от време на време, Normaderm Hyaluspot действа много добре. Аз вечер си ги мацвам и до 2-3 дни са изсъхнали. И другият продукт на Vichy, който ползвам с голям кеф е фон дьо тен-а Derma blend. Обожавам го Heart Eyes

# 27
  • Мнения: X
И аз още нищо не съм получила....... Rolling EyesПроверих във списъка,включена съм в него,но от 10.10 до сега още нищо не е пристигнало....Защо така лъжат хората?

# 28
  • Мнения: 3 675
Aз вчера пробвах серумът в една аптека и въобще не ми хареса.
Ароматизиран с блестящи частички, които да озарят моментално лицето  Rolling Eyes
Със сигурност няма да го купя.
Преди доста години съм ползвала крем Oligo 25 мисля, че се казваше и бях доволна, но от тогава направиха доста промени и от продуктите им в момента абсолютно нищо не ми харесва  Crossing Arms

# 29
  • София
  • Мнения: 3 798
И аз още нищо не съм получила....... Rolling EyesПроверих във списъка,включена съм в него,но от 10.10 до сега още нищо не е пристигнало....Защо така лъжат хората?
кой списък проверяваш? и аз нищо нямам...

Общи условия

Активация на акаунт