АВГУСТОВСКИТЕ ДЕЦА радват се на пролетта -Тема 33

  • 73 715
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Янчеее пак девойка,честито,сега няма да се чудиш как да гледаш мъж  Mr. Green

Нашето парти мина спокойно,но някак си съм недоволна...три дечица не дойдоха,обстановката не бе така празнична,както ми се искаше,а и тортата беше голямо разочарование...макар и вкусна  Sad
Нищо,Ники нали е доволен от подаръците...догодина ще го планувам по -подробно.

# 91
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Пандииии, виж как майчинската интуиция не лъже. И аз така бях абсолютно убедена, че момче няма да родя. Simple Smile Благословена е жената, родила женски чеда - казват хората - някаква народна мъдрост върви, че Господ много обича една жена, на която е дал женско чедо.  А и наистина - вниманието на момичетата към бащите е по-нежно, по-голямо, повече се раздават някак си и не прикриват чувствата си, а това разтапя мъжете. Simple Smile Нали ги знаем колко им трябва... Simple Smile Но пък мъжката майка се приема за по-силна и волева, така че да са живи и здрави, пък каквото Господ е рекъл да бъде.

Жули, честит празник! Да се сбъдне най-голямото ти желание съвсем скоро!  Praynig  bouquet Hug

Дани, честит рожден ден на Ники! Да е жив и здрав и много усмихнат!  Hug Hug Hug Не се ядосвай, може би само ти си мислиш, че партито не е минало, както трябва.  Hug

# 92
  • Немция
  • Мнения: 6 956
4естити рождени дни на вси4ки де4ица, които съм пропуснала да поздравя, да растат здрави, щастливи, готови за детски лудории!!! Hug
Алекс, торта-ме4та сте имали, да не смее 4овек да я разреже! Grinning Малката е голям бонбон! Grinning

Хари, ти ме разби с твоите мъдрости Mr. Green- 4е майката на дъщери била благословена от Господ. Тежко и горко на мъжките майки. Mr. Green Особено на тези с много синове- моят кожен лекар има 5 деца, все мом4ета. Sunglasses
Панди, 4естита розова новина! Абе, каквато и да е, все е за 4еститене. Laughing Има много предимства, когато децата са от един пол.

Дани, я не се коси- с тези детски рождени дни майките се поставят под излишен натиск как да се организира празни4ния ден- важното е детето да е било доволно, това е най-голямото доказателство дали един РД е преминал добре.

Моето голямо Бибит4е в събота направи 4 години, ето го и коронования рожденик. Нямах време тези дни да се разпиша по този повод, програмата ни е пълна.
Изкарахме късмет, организирахме празника на зелено, децата ти4аха на воля, организирахме и някоя и друга игра, за да разнообразим празника. Едната игра бяха вързани на въженце сладости, които децата трябваше да хванат с уста. Другата игра бе пренасяне на предмети с лъжица от то4ка А до то4ка Б, като се следи предметите да не паднат. Ето и нагледен пример за играта, ако някой го интересува- на децата им хареса. Яйцето в лъжицата на Бибит4ето е пластамсово, да не си помислите, 4е е истинско.
Сложихме и една малка футболна врата на поляната, моми4етата активно се вклю4иха с вкарването на голове. Laughing
Рожденикът отново го засипахме с подаръци, за Коледа ще се постараем да не прекалим отново с даровете.

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 1 716
Ето сега... Бибитке, нямах намерение да обиждам мъжките майки, но по между другото още като го пишех, си помислих че някоя може и да се обиди. И тези мъдрости не са мои, а много хора ги знаят, не съм ги измислила аз. Както казах мъжките майки се гордеят повече, че са родили синове. Но аз не създавам спор, само казвам какво на мене са казвали. А и Господ раздава, каквото е решил, ние не избираме. Важното е децата ни да са здрави!
Синчето ти е изкарало хубав празник и много интересни игри сте измислили за занимание. Браво!

# 94
  • Мнения: 735
Аз съм мъжка майка, но не съм се обидила на Хариела. Simple Smile Важното е децата да са здрави. Ако е рекъл Господ след време искам още едно. Може и момиче да е. Simple Smile
Ходихме с баткото да избираме торта на Валчето. Поръчахме я за неделя. С Бен Тен, разбира се. Simple Smile

# 95
  • Немция
  • Мнения: 6 956
Хора, не съм се обидила , моля ви се, Wink просто тази мъдрост не ми се стори особено мъдра, а по-скоро тинтири-минтири, без да искам да подценявам не4ие мнение Blush.
А относно май4ината интуиция относно пола не съм имала шесто 4увство и при двете бременности какъв пол ще е детето- май Бибитков бе по-напред в това отношение, бе сънувал и при двете деца сънища относно половете им, преди да знаем какви пиленца сме си направили.

Глупи, аз принципно съм "за" батут, оба4е ме притеснява, 4е ако е от малките, незаградените едно ска4ане накриво и някое нараняване е в кърпа вързано. Може би имате от тези топки за ска4ане, намирам ги за добра алтернатива за топене на енергия. На голямото Бибит4е сигурно ще взема нещо такова в скоро време за подобряване на моториката.
Не знам дали бях споменала- май ще ни одобрят провеждане на ерготерапия във връзка с моториката на Бибит4ето, трябва да минем през още един тест на здравна инстанция, но е по4ти сигурно, 4е той ще у4аства в тази инициатива, ще се стимулира двигателната му система, защото има известно изоставане от връстниците му, в рамките на нормалното. Занятията ще са индивидуални, на детето много му хареса там, което не се слу4ва 4есто Sunglasses.

Последна редакция: пт, 09 авг 2013, 09:01 от .bibitka.

# 96
  • Мнения: 1 569
Е стига бе, тук дори и минимален "спор" не е имало от поне 2 години.  Mr. Green Мисля, че просто става въпрос на недоразумение. Биб4е, според мен Хари го каза с най-добри чувства просто като коментар за огромното ми щастие, че чакам второ момиченце, а не за да подценява прекрасността от това да си имаш момченце/ца.

# 97
  • Мнения: 251
хахах добре че са рожденните дни да ни се раздвижи темичката Simple Smile))

Аз пък съм майка и на мъжко и на женско Simple Smile)) Няма значение какво е, красотата да си майка е най-голяма.

Ние изкарахме добре, Марти получи много подаръци, бебка горе долу слушаше. Направихме го в една градинка до блока. Бяха 4 деца и пак не успях да обърна внимание на всички. Марти беше толкова щастлив, че е събрал приятелите си Simple Smile)) Ходеше като нестинарка от кеф Simple Smile)) Ние още от предната вечер украсихме къщата с балони, пяхме честит рожден ден. Вечерта приключи в 11 и толкова бяхме уморени с баща му, че не успяхме да заспим.

Купихме му разни дреболии от джъмбо, това ми беше първото излизане без бебка и трябваше да е наблизо. Купих му прибори за кафе със разни плодове, купих му пъзел. Подаръците са много, елате сега да ми видите къщата как е... всичко е разхвърляно навсякъде Simple Smile))

Панди, честита девойка:)))

Дани, разкажи защо не си доволна от рожденият ден.

Бибитче, много готини игри сте измислили Simple Smile)) 

# 98
  • Мнения: 735
Днес Валето става на 4 годинки!!!!
Да ни е жив и здрав, много щастлив и безкрайно обичан от всички!!!

Вале, мама, тати и бати много те обичат!!!!!




  party023  party023  party023  party023

# 99
  • На плажа
  • Мнения: 1 111
Честит рожден ден на Валето и тук,весело и щастливо детство  bdbaloni

Славенче,в петък съм ти изпратила подаръчето,предполагам ,че в понеделник трябва да го очаквате  Peace
Пиши ми като дойде,да знам,че всичко е наред  Hug

# 100
  • Немция
  • Мнения: 6 956
С един ден закъснение 4естито на Алекс на Дундла - да расте здраво, безгрижно, весело дете, да радва мама , тати, сестри4е !!!!   bigdance2

4естито и Валето-  и на него пожелавам едно прекрасно детство и не на последно място много, много здраве!!! newsm59

# 101
  • София
  • Мнения: 591
 .bibitka. - Мерси за хубавите пожелания.

# 102
  • Мнения: 72
Привет момичета  Hug
Искам да честитя рождените дни на нашите слънчица, които вече станаха на 4 годинки  Heart Eyes (извинете ме, че няма да ги изброявам поименно и че го правя със закъснение, но с моите зверчета трудно ми остава време за компа Rolling Eyes) Та така Пожелавам им да са живи и здрави, винаги с усмивка на лицето,щастливи,обичани,лъчезарни дечица, да пораснат умни, красиви, достойни момиченца и момченца, заобиколени от любовта и грижата на любимите им хора   bouquet
Не се съмнявам че са се насладили на много
и са получили много

Мернах някои новини така че...
Янчеее-да ти са честити розовите гащички  Heart Eyes, надявам се че караш лека и безпроблемна бременност,дано да е така и на финала една прекрасна дъщеричка Hug. Вчера видях отдалече Анди  с баба й, дано пак да ги видя този път отблизо,да си поиграят с Али Wink, а вие като дойдете може да се обадиш ако имаш време. Ние на 26-ти отиваме на море за 7 дена,иначе сме си тук Simple Smile

Глупи -честито момиченце на теб,да ви е живо и здраво  Grinning
Ани-честито момченце ,да ви е живо и здраво
и на двете ви желая да са спокойни бебенца,батковците много да им се радвам и да ви помагат  Heart Eyes

Ще се опитам да прочета още малко назад да влезна в час с нещата тук, дано успея.Нашите рождени дни и те наближават-Дави е в понеделник, Али следващата събота,мисля тази година да ги празнуват заедно на РД на Али т.е в събота да отидем заедно с приятелите им на детско заведение да празнуваме, а догодина да са живи и здрави, бебо вече ще разбира повече може да е всеки с приятелите си Laughing

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 341
ООоо jijin, ти се появи  Hug то не, че и аз съм много редовна де  Mr. Green радвам се, че сте добре и планирате хубавите празници Simple Smile

Днес май няма рожденици, на които мамите да продължават да пишат в темата  newsm78

Днес и аз отидох да запазвам детско клубче за РД на Деси след седмица. Ами аз късно съм се сетила.....във всички клубове хубавите часове за нашата дата са заети, та резервирах за 15ч. посред обяд. Поне детският кът е много голям, най-новият за града ни, на децата ще им е интересно, защото са пренаситени от такива места вече. За съжаление нищо не можах да измисля за паркове, площадки и други подобни, така че ще са на затворено децата. Тортата я поръчах и аз като Янчето със Снежанка и седемте джуджета Simple Smile даже аниматорката ни ще е облечена като Cнежанка, та ще се зарадва на максимум Деси Simple Smile много я обича тази приказка  Heart Eyes Поръчах й рокля от туту-бебе, дано се получи добре. Някой има ли отзиви за тях? Ето за тези става въпрос:
https://www.facebook.com/pages/%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0 … 776046424?fref=ts

# 104
  • София
  • Мнения: 1 496
Момичета, милият ми Александър вече е на 4! Много ми е мило и щастливо  Heart Eyes

Почерка за вас  Hug

Скрит текст:




Трейси,  да ти е жив и здрав Дани, много усмихнати, щастливи дни, пълни със слънце с смях в душата му желая! Все такъв прекрасен!  Hug Hug Hug

Жижин, честит рожден ден и на Давид! Много усмихнато, игриво, слънчево и добро дете да е!  Hug

Честити рождени дни и на всички пораснали вече дечица! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: вт, 20 авг 2013, 09:05 от terpsyhora

Общи условия

Активация на акаунт