Угасналите звезди на вашия небосклон

  • 28 611
  • 265
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 827
Жерар Депардийо доста ми падна в очите.
Бях ужасно влюбена в него като тийнейджърка покрай неговия Роден, Сирано ...
смятам че (беше)МЕГА актьор, мега.... Сега е една голяма матрьошка с рубашка. Непоносимо.

В какъв смисъл "матрьошка с рубашка"? Crazy
Общувала съм много близко с него, не знам какъв е бил преди, но сега е ПРЕКРАСЕН човек и мъж.

в смисъл , че демонстративно отиде в Русия като протест с/у повишаването на данъците ,
ако беше отишъл в Швейцария или Монако тихомълком нямаше да прилича на матрьошка ,
 той го направи съвсем умишлено това ...

# 241
  • Мнения: 45
Жерар Депардийо доста ми падна в очите.
Бях ужасно влюбена в него като тийнейджърка покрай неговия Роден, Сирано ...
смятам че (беше)МЕГА актьор, мега.... Сега е една голяма матрьошка с рубашка. Непоносимо.

В какъв смисъл "матрьошка с рубашка"? Crazy
Общувала съм много близко с него, не знам какъв е бил преди, но сега е ПРЕКРАСЕН човек и мъж.

в смисъл , че демонстративно отиде в Русия като протест с/у повишаването на данъците ,
ако беше отишъл в Швейцария или Монако тихомълком нямаше да прилича на матрьошка ,
 той го направи съвсем умишлено това ...

Много ясно, и аз бих отишла в Русия, а не в Швейцария или Монако.  Laughing Да не е луд да не знае къде да ходи?

# 242
  • Мнения: 1 110
Юлиан Вергов много лошо впечатление ми направи преди години. Беше в кварталното кафе и група ученици го разпознаха, тръгнаха да му искат автограф, а той изключително надменно им тегли една. Оттогава превключвам като го видя.

Иначе повечето "звезди" , които съм срещала, са ми правили добро впечатление.

# 243
  • Мнения: X
Ама отчитайте и това, че на човек му се иска да седни да пие кафе, или да обядва, без някой да му стои над главата или да му прекъсва разговора.
Имала съм доста случаи, в които обядвам, пия кафе или съм на плажа до актьори или певци, които харесвам, но и през ум не ми е минавало да ходя да ги безпокоя.
Скоро станах свидетел на абсурдна фен проява. Искане на автограф на...гробищата. Въпросната звезда беше на гроба на баща си.
Често поведението на феновете е доста по-отблъсквашо от това на самите звезди.

# 244
  • Мнения: 45
Това не е нищо aniese. Явно не си виждала още как ти се нахвърлят и дърпат да откъснат поне парченце от нещо твое за спомен. Късат дрехи, коса...каквото докопат. Laughing Откачалки колкото щеш. Sick ooooh!

А това да не дадат автограф или да откажат да се снимат с някой е най-нормалното нещо на света. И те са хора и имат нужда от малко мира.

# 245
  • Мнения: 1 110
На мен и през ум не би ми дошло да спирам някой като си пазарува, седи на кафе или прочие да ми даде автограф. Аз и не ги разпознавам. Ако е познато лице от екрана, ще си помисля, че съм го виждала някъде, но няма да се сетя къде.  Laughing
Като дете ми беше интересно разбира се.

Във въпросния случай, за който писах, ставаше въпрос за деца и то 3-4 на брой, нищо нямаше да му стане на голямата звезда Вергов да ги напише. Или поне да не изгледа като боклуци.
А и това им е част от работата.

Разбирам да става дума за Лейди Гага, Джъстин Бийбър или нещо от сорта, които наистина нямат личен живот лишен от папарази, фенове и прочие. Те не знам как не изперкват.

# 246
  • До морето
  • Мнения: 7 130
Днес по неведоми пътища телевизионни гледах откъси от скандал м/у всеобщата любимка на темата Бо/уюклиева и Кичка. Та първата обясняваше на втората, че била звезда и никога не си миела косата сама в банята, а веднъж седмично ходела на фризьор. А Кичка й отвърна: То в България само звезди сте, затова свети отдалече  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 247
  • Мнения: 45
Днес по неведоми пътища телевизионни гледах откъси от скандал м/у всеобщата любимка на темата Бо/уюклиева и Кичка. Та първата обясняваше на втората, че била звезда и никога не си миела косата сама в банята, а веднъж седмично ходела на фризьор. А Кичка й отвърна: То в България само звезди сте, затова свети отдалече  Laughing Laughing Laughing Laughing

 Joy Joy Joy

# 248
  • Мнения: X
Много смешно беше това с косата наистина  Joy Joy

# 249
  • Мнения: 349
Днес по неведоми пътища телевизионни гледах откъси от скандал м/у всеобщата любимка на темата Бо/уюклиева и Кичка. Та първата обясняваше на втората, че била звезда и никога не си миела косата сама в банята, а веднъж седмично ходела на фризьор. А Кичка й отвърна: То в България само звезди сте, затова свети отдалече  Laughing Laughing Laughing Laughing
Моят пост беше провокиран от участието и във въпросното шоу Simple Smile Simple Smile Simple Smile
То не бе косата, притчата за славейчето, обидите и злобните коментари по адрес на другите, си бемоли и не знам си какво още. По самозабравил се човек не бях виждала скоро, а и за мен тя може да е добра певица, но "звезда" дори в контекста на малка България не мога да я нарека.

# 250
  • Мнения: 45
Няма ли линк към това предаване? И аз искам да погледам сеир. Mr. Green

# 251
  • Мнения: 349
Няма ли линк към това предаване? И аз искам да погледам сеир. Mr. Green
Линк нямам, но предаването е Музикална академия и е по тв 7 Simple Smile

# 252
  • Мнения: X
А, това беше много забавно наистина. Особено, следния диалог, цитирам по памет" Кичка : Ама ти наистина ли не си миеш сама косата? Петя" Да, не я мия, аз съм звезда!!!" Кичка " Е, то аз и по-големи звезди познавам в Америка, пък си мият сами косите! Ти затова ли си звезда, защото не си миеш косата?" Като капак на всичко, Петя реши, че Кичка е глуха, от " пеенето по заведения".

# 253
  • Бургас
  • Мнения: 6 620
Таз Петя хич не е в час. Laughing
Ние по-старите вече я забравихме,а младите не я познават.Каква звезда,Боже?!

# 254
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
А, това беше много забавно наистина. Особено, следния диалог, цитирам по памет" Кичка : Ама ти наистина ли не си миеш сама косата? Петя" Да, не я мия, аз съм звезда!!!" Кичка " Е, то аз и по-големи звезди познавам в Америка, пък си мият сами косите! Ти затова ли си звезда, защото не си миеш косата?" Като капак на всичко, Петя реши, че Кичка е глуха, от " пеенето по заведения".

 Joy
Накрая ще започна да го гледам това предаване... И от утре спирам да си мия косата...ще ставам звИздЪ.
А Петя наистина има самочувствие на древногръцка богиня... ужасна е.

Общи условия

Активация на акаунт