Мис България 2013

  • 80 357
  • 960
  •   1
Отговори
# 945
  • Мнения: 1 781
 Shocked  Cry Що за човек трябва да си  #Cussing out ,че да си способен да поканиш  този изверг  Tired Надявам се това да е измислица на вестника и продуцентите въобще и през ум да не им минава подобно извращение Praynig

# 946
  • Мнения: 1
http://scandalplus.com/Otkriha-chovekat-koyto-pocherni-zhivota-n … -ot-Mis-Balgariya
явно другата седмица ще ни занимават с този психопат-убиец,който се сетил,че има дъщеря  #2gunfire
Надявам се това да са измислици, защото за единия рейтинг да правят подобни неща.. #Crazy

# 947
  • Sofia
  • Мнения: 26 656
За рейтинга си са готови и на тази низост...

# 948
# 949
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Добре де, това момиче Звезделина - колко трябва да са те ухапали въшките от симпатично девойче да се направиш на баба Яга  ooooh! Не мога да ги разбера тея девойки ся дето си правят пластични интервенции за щяло и не щяло  #2gunfire

# 950
  • Мнения: 1
На тази снимка от статията личи колко са й деформирани устните. Shocked Изобщо не разбирам защо е правила този ''тунинг'', имала си е хубави устни, за носа не мога да преценя дали е пипнат. Между другото днес търсих нещо за ''Кралица на шопинга'' и гледам Ашли и Франсин участвали. Не е по темата, но и Кристина от ''Къртицата'' също е участвала.

# 951
  • Мнения: 4 690
Това за "Кралица на шопинга" и на мен ми направи впечатление понеже съм гледала повечето епизоди .Явно в ТВ 7 като влезеш и няма излизане...,то и се видя,че вратите са трудно откриваеми  newsm78

# 952
  • Мнения: 7
лично за мен  ,"дамата" в МБ 2013 е Даниела ( може би и Емел )
има маниери поведение   интелект (и естествено , красива е )
 Ингрид е най-красивата , но   начина и на говорене .. нз не ми допада
моите фаворити са - Даниела ,Ингрид , Емел  ,Джулия, Адриана и Нанси  Peace

# 953
  • Мнения: 2 828
лично за мен  ,"дамата" в МБ 2013 е Даниела
има маниери поведение   интелект (и естествено , красива е )
 
+1   Peace
А не Нанси, Ингрид и още там други ... То още името им не е българско, а пък на там да не говорим.

# 954
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Толкоз пошло и тъпо риалити предаване се получи от тази МИС България 2013, че направо ми се повдига.
Водещи, гости, жури... Част (голяма) от участничките... Пълен отврат.
Нямам думи, чалгарщината ще удуши всичко в БГ.

# 955
  • Мнения: 2 183
Започвам да правя новата тема.
Ако някой има предложения за анкета, да ги сподели.
Ако не - някой бе предложил да се пусне отново същата - ще сложа нея.

# 956
  • Мюнхен
  • Мнения: 280
Здравейте, знаете ли къде може да се гледа първи епизод?

# 957
  • Мнения: 2 183
Новата тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=730019.msg25726800#msg25726800

Анкета ще пусна по-късно, като предложите каква. Grinning

# 958
  • Мнения: 0
Мамчета, на мен, като мъж, винаги ми е било много странно да слушам как жени коментират красотата на други жени, все пак женската красота е категория, която е предназначена за мъжете, не съм ли прав? Например, какво я грее една хетеросексуална жена, ако другите жени я намират за грозна, при положение, че всички мъже я намират за красива и са луди по нея? Надявам се ме разбирате какво искам да кажа - чисто философски погледнато, абсурдно е женската красота да се коментира или оценява от жени, понеже това е един от начините, които природата е дала на жените за въздействат на мъжете, на инстинкта им за продължение на рода, либидо и т.н.

# 959
  • Мнения: 10
Честно казано няма кой знае какво момиче кандидатка за мис България.Момичето което трябваше да ни представя трябваше да е с уникална красота и най-важното да е магнетична.Не видях нито една от тези момичета да е такава,а най-гадното е да променяш визията си като Звезделина както е писал някой по-горе.Силиконите стоят като два надути балона,а устните все едно те е ужилила някоя пчела и са се надули.Мене като мъж ме отблъскват тези неща както и прекаления грим.Въпреки че не си падам по блондинки например Кара ме привлича с уникалността си





Клаудия Линкс





Ето и двете момичета притежават този магнетизъм за който говоря.Кара е с гъсти вежди.Много жени биха ги оскубали,но не и тя.

Кладия има страхотни очи и обло малко лице които се допълват перфектно с черната и коса.Въпреки че харесвам чернокоски бих избрал Кара,защото наистина е много уникална някак пленяваща.

Последна редакция: нд, 18 авг 2013, 01:07 от Lorda

Общи условия

Активация на акаунт